Radomiak Radom 1:1 Legia II Warszawa (zapis relacji)

Radomiak Radom 1:1 Legia Warszawa
Bramki: Kiełtyka 74' - Kalinkowski 55'

90+5' koniec meczu
90+5'  Górka za Madeńskiego
90+5' centra Radeckiego daleka od ideału
90+4' Radecki wykorzystał nieporozumienie w defensywie Legii, ale miał zbyt ostry kąt aby skierować piłkę do siatki
90+2' centra Dubiny z rzutu wolnego i niecelny strzał głową Wnuka
90+1'  Serodziński za kontuzjowanego Sulkowskiego
90' co najmniej pięć minut dłużej potrwa to spotkanie
89' Sulkowski na wolne pole do Stanisławskiego i strzał napastnika broni Jałocha
86' gospodarze wyraźnie podkręcili tempo
86' Radecki ładnie zabrał się z piłką w polu karnym, ale w decydującym momencie stracił futbolówkę
85' Wnuk do Wolskiego i strzał zawodnika Radomiaka z dziesięciu metrów nieznacznie chybiony
84' Sulkowski z rzutu rożnego na głowę Świdzikowskiego i jeszcze jeden korner
83'  Wnuk za Kiełtykę
81'  Anczewski za Ryczkowski
80'  Wolski za Brągiela
78' kontratak Radomiaka, Cieciura do Radeckiego, ale pomocnik "zielonych" za daleko wypuszcza sobie piłkę i łapie ją Jałocha
77' zbyt lekki strzał Misiaka z rzutu wolnego
75' chwilę później "zieloni" mogli wyjść na prowadzenie, ale zbyt długo ze strzałem zwlekał Leo
74'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Rajd Cieciury prawym skrzydłem, dośrodkowanie w pole karne i przepięknym strzałem z pierwszej piłki popisuje się Kiełtyka! Radomiak - Legia II 1:1.
73'  Nowotka za Rakowskiego
72' Leandro z dystansu lewą nogą obok słupka
71' rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Sulkowskiego, ale w zamieszaniu podbramkowym goście wybijają futbolówkę
70' Radecki głową ponad poprzeczką
70' Puton do Cieciury i strzał obrońcy Radomiaka broni Jałocha
69' Leandro wbiega w pole karne, ale za daleko wypuścił sobie piłkę
67' ładna akcja miejscowych. Strzał Leandro z szesnastu metrów minimalnie chybiony
65' Radomiak, choć przegrywa, cofnął się do defensywy
64'  Stanisławski za Śliwińskiego
62' rzut rożny wywalczony przez Cieciurę. Centra Sulkowskiego i piąstkuje golkiper Legii
60' dobra interwencja Kuli tuż przed polem karnym
59'  Michalak za Kozaka
56' można powiedzieć, że na "zielonych" zemściły się niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy...
55'  GOL DLA LEGII II! Bardzo ładny strzał Kalinkowskiego z rzutu wolnego w samo okienko! Radomiak - Legia II 0:1.
54' Madeński faulowany przez Dubinę na dwudziestym metrze
51' Kozak dogrywa w kierunku bramki i piłka trafia w boczną siatkę
50' pierwszy korner dla gości w drugiej połowie
 zaczyna Radomiak

*Ursus bezbramkowo zremisował z Lechią, a więc Radomiak nie zapewni sobie jeszcze dzisiaj zwycięstwa w grupie łódzko-mazowieckiej III ligi

45' koniec pierwszej połowy
43' Cieciura do Radeckiego, ten odgrywa piętą, ale na miejscu defensorzy Legii. Szkoda, bo gdyby obrońca Radomiaka trafił do siatki Radecki zaliczyłby piękną asystę
40' Madeński z narożnika i Wieteska nie trafia czysto w futbolówkę
38' nie mają szczęścia dzisiaj radomianie... Po bardzo ładnym strzale Dubiny z rzutu wolnego z 20 metrów piłka mija o centymetry słupek bramki Jałochy
37'  Zawal
35' Radecki odbiera piłkę, podbiega z nią kilka metrów i oddaje strzał. Niestety sporo ponad bramką
29' strata Sulkowskiego w środku pola, ale bez konsekwencji. Cieciura umiejętnie radzi sobie w polu karnym z Kozakiem
28' dośrodkowanie Brągiela, głową strzela Śliwiński i znowu brakuje szczęscia "zielonym"! Piłka o centymetry mija słupek
26' Misiak lewym skrzydłem, dogrywa po ziemi w pole karne, ale tam czujnie Świdzikowski. Kapitan Radomiaka zażegnuje niebezpieczeństwo
25' kolejna próba Kiełtyki, ale raz jeszcze obok bramki
24' przechwyt Leandro w środku pola. Brazylijczyk biegnie z piłką środkiem boiskam podaje do Śliwińskiego, a jego strzał jest blokowany
23' Radomiak rozmontowuje obrone Legii, podanie na prawą stronę do Kiełtyki, a ten po ziemi strzela obok słupka
21' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego i łapie Jałocha
19' górna piłka od Radeckiego na prawe skrzydło, pędzi Cieciura, ale nie zdążył, bo futbolówka opuściła plac gry
17' dwójkowa akcja Radeckiego i Leandro. Brazylijczyk trafia w poprzeczkę!
14' dogranie Turzynieckiego i ładny strzał głową Kalinkowskiego, minimalnie niecelny
13' indywidualna akcja Brągiela i Jałocha wyłuskuje mu futbolówkę spod nóg
11' dobre dośrodkowanie Dubiny z rzutu rożnego. Nikt jednak nie zamknął tej akcji
10' strzał Leandro z dystansu zablokowany
7' rzut wolny dla Radomiaka tuż przy linii końcowej. Mocna centra Dubiny, ale żaden z jego kolegów nie dotyka piłki
6' rajd Brągiela na lewym skrzydle przerwany przez Turzynieckiego
3' rzut rożny dla Legii. Zbyt lekkie dośrodkowanie Misiaka
2' Kiełtyka za daleko wypuścił sobie piłkę i dobrze interweniuje Jałocha
2' centra Brągiela i radzą sobie defensorzy Legii
 zaczyna Legia

godz. 16:59 - Radomiak na zielono, Legia na biało
godz. 16:58 - sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na murawę
godz. 16:55 - zawodnicy kilka minut temu zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 16:49 - Pelikan przegrał dzisiaj z Polonią 1:2. Do przerwy Ursus remisuje z Lechią 0:0

godz. 16:47 - Radomiak może sobie dzisiaj zapewnić zwycięstwo w grupie łódzko-mazowieckiej III ligi. Muszą jednak zostać spełnione trzy warunki: