Radomiak - Puszcza 0:0 (zapis relacji LIVE)

RADOMIAK RADOM 0:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE

90'+3 Koniec meczu. Remis 0:0.
90'+3  dla Macieja Wasilewskiego. Sędzia idzie na rekord.
90'+2 Radecki dobijał piłkę, ale ta w rękach Sobieszczyka.
90'+1 Wasilewski faulowany. dla Lamparta.
90' Sędzia doliczył 3 minuty.
90' Tym razem dla Leo.
89'  Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Davida Kwieka.
87'  Schodzi Mateusz Broź wchodzi Adrian Gębalski.
85' Wasilewski faulowany na wysokości pola karnego.
83' Schodzi Łączek wchodzi Mateusz Lampart.
82' Łączek wszedł na boisko bez zgody sędziego.
81'  Na murawie leży Kamil Łączek
79' Brutalnie faulowany David Kwiek. Około 25 metrów do bramki Puszczy.
78' Paweł Uliczny zmienia Dariusza Brągiela.
77'  Tym razem dla Cieciury
75' Było groźnie po rzucie wolnym uderzał Stepankov, na szczęście Kula posterunku.
74' Od razu po wejściu upomniany Włodzimierz Puton.
73' Schodzi Przemysław Śliwiński, zmienia go Włodzimierz Puton.
71' dla Davida Kwieka za symulowanie...
69' Najgroźniejsza akcja Radomiaka. Brągiel strzelał z mocnego kąta, a piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki. Szkoda, że Leo tego nie zamknął.
68' Ofensywna akcja Wasilewskiego, zakończona w okolicach pola karnego.
67' Dla Radeckiego
66' Schodzi Krystian Puton wchodzi Jakub Cieciura.
63' Rożny dla gości
62'  Maciek Wasilewski dostał żółtą kartkę.
59' Było groźnie. Sulkowski w pole karne z 5 metrów uderzał Krystian Puton do odbitej piłki doskoczył jeszcze Leo, ale zdaniem sędziego faulował bramkarza gości.
57' Rzut rożny dla Radomiak, ale Sulkowski fatalnie wybił.
55' Będzie groźni. Rzut wolny dla Radomiaka z boku pola karnego.
50' Długa piłka od Kuli. Leo biegł co sił, ale bliżej do piłki miał Andrzej Sobieszczyk.
47' Było groźnie. Dośrodkowywał Matusz Broź, na szczęście Łączek nie zamknął.
46' Puszcza zaczyna drugą połowę

45+2 Strzał Radeckiego zakończył pierwszą połowę.
45+2 Michał Czarny dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Dariusz Gawęcki za dyskusje.

45'+1 Sulkowski uderzył, ale w trybunę dla gości a nie do bramki...
45' Łukasz Furtak faulował Leandro. Około 25 metrów do bramki.
43' Darek Brągiel zatrzymał kontrę.
41' Pierwszy strzał Brozia. Na szczęście piłka wpadła w ręce Michała Kuli.
39' Kontra gości i rzut rożny dla Puszczy.
35' Dośrodkowanie Sulkowskiego i strzał Śliwińskiego, ale na posterunku po raz kolejny Andrzej Sobieszczyk.
33' Szansa dla gości. Na szczęście piłka po strzale Malugi minęła naszą bramkę. Zaczyna Michał Kula.
31' Było groźnie. Uderzał Sylwestrzak, ale w ostatniej chwili wybił Sobieszczyk. Rzut rożny, z którego nic nie wyszło...
30' Kolejny faul. dla Dawida Abramowicza. Będzie okazja dla wrzutki z boku pola karnego.
27' Brągiel faulował około 30 metrów do radomskiej bramki.
24' W końcu kartka dla gości. Upomniany Michał Czarny.
21' Kolejny faul gości, tym razem brutalnie potraktowany Bartosz Sulkowski.
20' Leo zdecydował się na uderzenie. Mocny strzał minął i mur, i bramkę...
19' Krystian Puton brutalnie faulowany, ale sędzia nie sięga jeszcze do kieszonki. Do bramki około 30 metrów
17' Strata Kwieka i kontra gości. Na szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym dla Puszczy. Po dośrodkowaniu uderzał Stepankov.
16' Fatalne dośrodkowanie Sulkowskiego...
15' Leo faulowany. 30 metrów do  bramki Puszczy
13' Sulkowski do Brągiela, a ten w pole karne. Niestety nic z tego nie wyszło.
12' Gra toczy się w środku pola. Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce.
9' Była szansa. Prostopadła piłka w pole karne. Brągiel dopadł do futbolówki, ale jego podanie zostało zablokowane. Rzut rożny.
6' Pierwszy strzał gości. Maluga spróbował z 20. metrów, ale piłka nad poprzeczką.
4' Kontra Radomiak. Błyskawiczny rajd Brągiela, podanie do Leo, a Leo w pole karne do Brągiel. Niestety nasz pomocnik nie dosięgnął piłki.
1'Zaczyna Radomiak.

Mecz poprzedzony został minutą ciszy.

12.50 Dzisiejsze spotkanie sędziować będzie Michał Górka z Tarnowa, na liniach wspomagać go będą Tomasz Niemirowski i Marcin Adamski.
12.40 Na Stadionie Miejskim trwa rozgrzewka. Trybuny powoli się napełniają. Do początku spotkania zostało 20 minut.
12.35 Znamy wyjściowe składy obu zespołów. Od pierwszej minuty w szeregach "Zielonych" zobaczymy m.in. Radosława Sylwestrzaka, Mateusza Radeckiego i Przemka Śliwińskiego
12.30 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita Państwa Krzysztof Domagała. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE ze spotkania 17. kolejki II ligi piłki nożnej pomiędzy Radomiakiem Radom a Puszczą Niepołomice. Pierwszy gwizdek sędziego powinien zabrzmieć dokładnie o 13.00.

Radomiak Radom: Michał Kula - Maciej Wasilewski, Radosław Sylwestrzak, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski, Krystian Puton, Mateusz Radecki, David Kwiek, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi, Przemysław Śliwiński
Puszcza Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Dawid Abramowicz, Michał Czarny, Łukasz Furtak, Michał Mikołajczyk, Roman Stepankov, Marcel Kotwica, Dominik Maluga, Kamil Łączek, Dariusz Gawęcki, Mateusz Broź