Radomiak - Legionovia (Zapis relacji)

Radomiak Radom 1:2 Legionovia Legionowo
Bramki: Rossi 23' - Jankowski 45', Zawodziński 83'

90'+4  Koniec meczu. Radomiak 1 Legionovia 2
90'+3 Dogranie na afere. Aut dla Radomiaka.
90'+2  Żółta kartka dla Włodzimierza Putona.
90' Mecz przedłużony o 4 minuty.
89' Żółta kartka dla Michała Chrabąszcza.
87' Faul Chrabąszcza na połowie rywali.
86' Radomiak próbuje, ale nic z tego nie wychodzi.
83' Gol dla gości...Strzelcem bramki Mariusz Zawodziński.
82' Rzut rożny dla gości.
80' Groźny strzał Monterde, tuż nad poprzeczką.
79' Schodzi Kopka, wchodzi Kitliński.
79'  Kartka dla Świdzikowskiego i co gorsza rzut wolny dla Legionovii z 18 metra.
79' Świdzikowski na spalonym
78' Napora wywalczył rzut rożny.
77'  Ostatnia zmiana w Radomiaku Przemek Śliwiński zmienia Krzyśka Ropskiego.
77'  W Legionovii schodzi Rafał Jankowski, wchodzi Mariusz Zawodziński.
75'  Mateusz Radecki schodzi, wchodzi Michał Chrabąszcz.
73' Brągiel chciał sprytnie dograć do Ropskiego, ale piłka zatrzymała się na Michale Grudniewskim.
72' Rzut rożny dla Legionowa.
71' Kolejna akcja gości. Ale obrona "Zielonych" czujna.
69'  Schodzi Leo. W jego miejsce David Kwiek.
69' Akcja Legionovii. Jędrzejczyk wyjaśnia.
68' Drobna kontuzja Maćka Świdzikowskiego. Nasz kapitan wraca do gry.
64' Schodzi Kamil Tlaga, wchodzi Karol Ziąbski
62'  Kwiatkowski za Kozłowskiego.
60' Pierwsza zmiana w spotkaniu. Schodzi Paweł Wolski, wchodzi Krzysztof Napora.
59' Brągiel szalał na skrzydle, ale piłka wyszła na aut.
57'  Łukasz Kopka potrzebuje pomocy medycznej. Pomocnik z Legionowa mocno uderzył o ziemię po tym jak przegrał powietrzny pojedynek z Jędrzejczykiem.
56' Jankowski w boczną siatkę.
55' Była szansa, ale bramkarz uprzedził napastników Radomiaka.
54' Kolejny rożny
53' Leo wyłuskał piłkę i pognał w stronę bramki. Podał do Brągiela, a ten wywalczył rzut rożny.
52' Było groźnie. Strzał Ropskiego, a potem z linii dobijał Leo, ale ostatecznie goście wybili.
51' Strzał Wolskiego. Z linii bramkowej wybił Grzelak. Rożny z drugiej strony.
51' Akcja Radomiaka. Na początku wrzucał Ropski, potem Wolskie. Ostatecznie rzut rożny dla "Zielonych".
50' Strzał Radeckiego po ziemi. Smołuch łapie bez problemu.
47'  Żółtą kartką ukarany Kamil Tlaga.
46'  Zaczynamy drugą połowę
Frekwencja na trybunach wynosi 3000 osób.

45'+2 Koniec pierwszy połowy
45'+1 Groźna akcja Radomiaka. Sulkowski do Brągiela, a ten ponownie do Sulkowskiego. Niestety nasz obrońca nie trafił choć był w dogodnej pozycji.
45' Gol dla gości. Kontra Legionovii. Świdzikowski nie zdołał powstrzymać Jankowskiego, a ten mocnym strzałem po ziemi pokonał Michała Kulę. Radomiak 1 Legionovia 1.
44' Sztuczka techniczna Leo, Brągiel dograł w pole karne, ale Ropski nie sięgnął piłki.
42' Spalony gości.
41' Szalony strzał Leo. Brazylijczyk przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z woleja z 40 metrów. Piłkę z większym trudem złapał Piotr Smołuch.
40' Tym razem swoich sił próbował Kamil Talaga. Kula zacznie z 5 metrów.
39' Kolejna szansa Radomiaka. Brągiel z lewego skrzydła dogrywał w pole karne, ale piłka wybita i "Zieloni" grają dalej.
38' Strzał Janowskiego. Nic z tego nie wyszło.
36' Ropski podał do...Monterde, a ten bez namysłu strzelił na bramkę. Na szczęście Kula na posterunku.
35' Cieciura do Ropskiego. Napastnik przyjął piłkę, ale tuż przed strzałem wybiła obrona rywali.
32'  Żółta kartka dla Omara Monterde.
31' Akcja gości zakończona lekkim strzałem.
30' Jankowski próbował uderzyć z powietrza, ale nie trafił w piłkę i faulował Jędrzejczyka.
29' Ależ akcja Leo. Brazylijczyk przebiegł z 50 metrów, zaczarował i kapitalnie dograł do Ropskiego. Jednak nasz napastnik nie zdołał oddać strzału.
28' Sędzia pozwolił na ostrą grę. Dwóch piłkarzy leżało na murawie.
25' Na szczęście Leo wraca do gry.
24' Leo zapłacił za gola bólem. Brazylijczyk zderzył się z bramkarzem i zamiast świętować strzelenia bramki leżał w polu karnym i był opatrywany przez lekarza.
23' Goooll. Kontra Radomiaka. Ropski do Brągiela, a Darek z skrzydła dokładnie wrzucił do Leo. Radomiak 1 Legionovia 0
22' Akacja Radomiaka. Radecki miał szansę dograć na skrzydło do Brągiela, ale podał fatalnie.
21' Kula na przedpolu. Ale nasz brakarz wpadł w obrońce, wypuścił piłkę. Ale ponownie ją złapał.
20' Radomiak spokojnie buduje akcję. Brągiel wywalczył aut na wysokości pola karnego.
16' Ciekawe rozegranie rzutu rożnego. Dobre dośrodkowanie na głowę Pawła Wolskiego, ale minimalnie wyżej doskoczył bramkarz gości.
15' Dynamiczny rajd Leo. Brazylijczyk odważnie ruszył na czterech obrońców Legionovii i wywalczył rzut rożny.
14' Drugi strzał Legionovii. Tym razem próbował Łukasz Kopka.
12' Sulkowski wrzucał w pole karne. Piłka minimalnie za wysoko dla Krzyśka Ropskiego.
11' Rajd Brągiela. Aut dla Radomiaka na wysokości pola karnego.
9' Kolejna akcja "Zielonych". Radecki posłał prostopadłą piłkę do Leo, ale Brazylijczyk do niej nie doszedł.
7' Bartek Sulkowski do Brągiela, ale Darek nie doszedł do piłki.
5' Sulkowski pozwolił piłce opuścić plac gry. Michał Kula zaczyna od bramki.
4' Pierwszy atak Legionovii. Jankowski w pole karne, ale piłka trafiła do Maćka Świdzikowskiego.
4' Gra toczy się w środku pola.
1' Brągiel faulowany w środku pola.
1'Radomiak zaczyna.

15.55 Rozgrzewka dobiegła do końca. Za chwilę zaczynamy.
15.50 Mecz rozgrywany będzie w iście tropikalnych warunkach. Temperatura wyraźnie przekracza 30 stopni w cieniu.
15.45 Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Karol Rudziński z Olsztyna. Na liniach pomagać mu będą Maciej Majewski i Piotr Szubielski.
15.35 Znamy już wyjściowe składy. Jak zwykle trener Magnuszewski zrobiły kilka zmian w meczowej "11".
15.30 Na murawie już pojawili się zawodnicy obu zespołów. Trwa rozgrzewka.
15.25 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita Państwa Krzysztof Domagałą. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z meczu 6. kolejki o mistrzostwo II ligi, w którym Radomiak Radom podejmować będzie Legionovię Legionowo.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Radomiak Radom - Legionovia Legionowo. Zaczynamy nadawać ze stadionu około godziny 15.30.

Radomiak Radom: Michał Kula - Jakub Cieciura, Norbert Jędrzejczyk, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski, Paweł Wolski, Włodzimierz Puton, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi, Krzysztof Ropski
Legionovia Legionowo: Piotr Smołuch, Maciej Goliński, Michał Grudniewski, Leon Leustek, Mikołaj Grzelak, Kamil Tlaga, Paweł Garyga, Marcin Kozłowski, Łukasz Kopka, Omar Monterde, Rafał Jankowski

Radomiak: Piotr Banasik, Michał Chrabąszcz, Radosław Sylwestrzak, Przemysław Śliwiński, Krzysztof Napora, Maciej Wasilewski, David Kwiek
Legionovia: Mikołaj Smyłek, Damian Szczepański, Michał Kitliński, Radosław Śledziewski, Mateusz Kwiatkowski, Mariusz Zawodziński, Karol Ziąbski