Radomiak - Kotwica 0:1 (zapis relacji)

Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg 0:1
Bramki: Świechowski 70'

90'+4 Koniec meczu. Radomiak przegrywa z Kotwicą Kołobrzeg 0:1
90'+3 Radomiak rozgrywał piłkę, a nikt nie odważył się dograć w pole karne.
90'+2 Była okazja. Ale na spalonym jeden z zawodników Radomiaka.
90'+1 Piłka w pole karne. Walczył Śliwiński, ale bramkarz Kotwicy wyjaśnia.
90' Sędzia  doliczył 4 minuty.
89' Kamil Kościelny ukarany.
88' Coraz mniej czasu. Radomiak atakuje, ale nic z tego nie wynika.
86' Brągiel w pole karne, a tam Radecki i Śliwiński, jednak do piłki najwyżej wyskoczył Małecki.
84' Kotwica wybija.
83' Będzie rożny dla Radomiaka. Ale wcześniej zmiana  schodzi Kacprzycki, wchodzi Rydzak.
83' Radomiak atakuje, ale czy skruszy kołobrzeską ścianę?
81' Krystian Puton przyjął w polu karnym, miał szansę, ale uderzył zdecydowanie za wysoko.
80' Radomiak atakuje całym zespołem, a Kotwica stoi w 11 we własnym polu karnym.
78' Kwiek w pole karne, tam Puton jeszcze starał się odegrać do Śliwińskiego, ale nic z tego nie wyszło. Czasu coraz mniej, a wynik niekorzystny.
76' Szubert strzela, ale nad radomską bramką.
75' Podwójna zmiana. Schodzi Sulkowski i Mikołajczak, wchodzą Krystian Puton i Marcin Gawron.
74' Radecki huknął z 40 metrów w światło bramki. Małecki z trudem sparował, ale nikt nie dobijał.
73' Fatalne dośrodkowanie Sulkowskiego. Gwizdy na trybunach.
73' Kwiek faulowany  dla Żołędzia.
72' Radomiak nie zasłużył na stratę gola, ale piłka nie zawsze jest sprawiedliwa. Teraz "Zieloni" muszą odważniej zaatakować.
70'  i gol dla Kotwicy. W pole karne wszedł Mateusz Świechowski i uderzył po długim słupku. Piłka wpadła do bramki obok bezradnie interweniującego Adriana Szadego...
69' Grudniewski z Mikołajczakiem na skrzydle, ale piłka opuściła plac gry.
67' Schodzi Krzysztof Ropski, na boisko wchodzi Przemysław Śliwiński.
66' Ewidentnie dziś nie jest dzień Radomiaka. Nie klei się gra Zielonym.
64' Radecki przejął w polu karnym. Przełożył na drugą nogę, ale jego uderzenie zablokowane.
63' Mikołajczak zyskał z 40 metrów, ale tylko aut.
61' Dynamicznie ruszył Mikołajczak, ale bardzo prosto go zatrzymał Wiktor Witt.
60'Dariusz Brągiel zmienia Kamila Cupriaka. TO powrót naszego skrzydłowego po kontuzji.
58' I tylko boczna siatka po strzale Radeckiego. Było groźnie, szkoda, że nic z tego nie wyszło.
57' Składna kontra Radomiaka. Radecki do Mikołajczaka, ten minął dwóch rywali i wpadł w pole karne, ale ostatecznie tylko rzut rożny.
56' Kolejne dośrodkowanie Cupriaka, ale ponownie piłka była adresowana do nikogo.
54' Schodzi Mateusz Wrzesień, wchodzi Dominik Boettcher.
54' Akcja Kotwicy, ale Świdzikowski wyjaśnia
52' Za wysokie dośrodkowanie Kwieka.
52' Grudniewski skutecznie interweniował. Radomiak od swojego pola karnego.
50' Ropski przewrócony tuż przed polem karnym, ale sędzia nie użył gwizdka.
49' Rajd Mikołajczaka zakończony fatalnym podaniem w pole karne. Piłka odbiła się od ziemi i wyleciała poza plac gry.
48' Kwiek starał się podać do Mikołajczaka, ale ten nie zorientował się w zamiarach kolegi.
47' Strzał Kotwicy z rzutu wolnego, na szczęście uderzenie minęło radomską bramkę.
46' Zmiana w Kotwicy zszedł Paweł Łysiak, na boisku pojawił się Michał Szubert.
46'Kotwica zaczyna drugą część tego pojedynku.

II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY
45'+1 Mikołajczak po ziemi. W polu karnym z piłką minęło się dwóch zawodników Radomiaka. Kotwica wybija, a sędzia kończy pierwszą połowę. Po której Radomiak remisuje z Kotwicą Kołobrzeg 0:0.
45' Mikołajczak faulowany. Ostatnia szansa dla Zielonych. Będzie wrzutka z prawej strony pola karnego.
45' Sędzia doliczył 60 sekund.
45' Akcja Radomiaka zakończona fatalnym podaniem Sulkowskiego. To chyba najlepszy opis pierwszej połowy. Radomiak się stara, ale nic nie wychodzi.
43' Tym razem faulował Mikołajczak, walcząc o pozycję w polu karnym.
42' Ropski faulowany.  dla Jakuba Poznańskiego.
40' Zieloni rozgrywali pomiędzy obrońcami i o mało nie stracili piłki.
39' Sulkowski wrzucał, uderzał Świdzikowski, ale Małecki na posterunku.
38' Kwiek minął rywala i został sfaulowany. około 30 metrów do bramki.
37' Kwiek z wolnego, ale strzał zablokowany.
35' Było groźnie, ale Kacprzycki złapany na spalonym.
34' Kwiek w pole karne, ale zamiast Ropskiego do piłki dopadł jeden z obrońców.
33' Faul Radomiaka w środku boiska.
31' Zieloni próbowali przebić się lewym skrzydłem, później przerzut na prawą flankę i piłka wyszła na aut.
29' Faulowany Mateusz Radecki i  dla Korneliusza Sochania.
27' Kolejna akcja "Zielonych". Mikołajczak po ziemi w pole karne, ale piłka zatrzymała się w lasie nóg obrońców Kotwicy.
26' Dobra wrzutka Mikołajczaka. Do piłki doskoczył Ropski i skierował ją w stronę bramki, ale niestety futbolówka nie wpadła do siatki.
26' Mikołajczak po indywidualnej akcji wpadł w pole karne i wywalczył rożnego.
25' Sulkowski w pole karne, ale nic z tego nie wyszło.
23' Wrzutka Kotwicy w pole karne. Ale Szady wyjaśnia. Cupriak ruszył z kontrą, ale goście wybijają na aut.
21' Sulkowski świetnie zatrzymał kontrę Kotwicy.
20' Mikołajczak znalazł się w polu karnym. Opanował piłkę, ale przy tym faulował rywala. Kotwica zacznie od rzutu wolnego.
18' Kolejna szansa Ropskiego. Kotwica wyjaśnia.
17' Mikołajczak ostro dograł w pole karne. Piłka minęła Małeckiego, ale niestety nie trafiła do bramki.
17' Mikołajczak faulowany prawie na wysokości pola karnego. Będzie okazja na kolejną wrzutkę
16' Skomplikowane rozegranie rzutu wolnego przez Radomiaka i nic z tego nie wyszło.
15' Faulowany David Kwiek. Rzut wolny dla Radomiaka z 40. metra. Będzie okazją na dobre dośrodkowanie.
13' Cichy w pole karne, ale radomska obrona wyjaśnia, choć tylko na chwilę. Kolejny aut dla gości.
12' Kotwica atakuje. Goście będą mieli aut na wysokości pola karnego Radomiaka.
10' Kolejna dobra akcja Radomiaka. Kwiek na wolne pole, Ropski dopadł do piłki wpadł w pole karne i wystawił do nadbiegającego Mikołajczaka, a ten uderzył mocno i niestety nad bramką. Małecki zaczyna od bramki.
8' Było groźnie. Kwiek w pole karne, a tam Ropski bez namysłu kropnął w stronę bramki, ale jego uderzenie zablokował Jakub Poznański.
6' Ropski faulował Witolda Cichego. Kotwica zaczyna ze swojej połowy.
*Na stadionie pojawili się kibice Kotwicy. Do Radomia przyjechało ich około 20
5' Cichy dogrywał w pole karne. Szady puścił piłkę, a ta wyszła poza boisko. Nasz bramkarz rozpocznie z 5. metra.
4' Atak Kotwicy. Uderzał Łysiak, ale jego strzał bardzo lekki.
3' Ropski dopadł do bezpańskiej piłki w polu karny i bez namysłu uderzył w stronę bramki. Niestety tylko w stronę, a nie w światło...
1' Spokojny początek spotkania. Radomiak utrzymuje się przy piłce i powoli konstruuje atak.
1'Zaczynamy! Radomiak przy piłce.

15.00 Mecz zaczyna się minutą ciszy w upamiętnieniu tragicznie zmarłych piłkarzy z Wólczanki.
14.58 Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę oficjalna prezentacja i zaczynamy mecz.
14.55 "Przez twe oczy zielone" rozbrzmiewa w głośnikach oznacza to, że za chwilę zaczynamy.
14.50 Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Tomasz Marciniak z Płocka. Na liniach wspomagać go będą Jarosław Machowski i Radosław Lewandowski.
14.45 Na stadionie trwa rozgrzewka. Do początku spotkania pozostało 15 minut.
14.40 Trybuny powoli się zapełniają. Pogoda dziś sprzyja grze w piłkę, więc możemy liczyć na sporą frekwencję.
14.35 Leo niestety doznał kontuzji na jednym z ostatnich treningów. Dziś go zabraknie, a czy wróci na kolejne spotkanie dowiemy się zapewne po meczu.
14.30 W pierwszej rundzie w pojedynku pomiędzy tymi zespołami padł remis 0:0.
14.25 Po rozegraniu prawie wszystkich spotkań 24. kolejki Radomiak przesunął się na ósme miejsce w tabeli, tuż za nim jest Kotwica, która w przypadku zwycięstwa w Radomiu przeskoczy "Zielonych". Ale jeżeli Radomiak zainkasuje dziś komplet punktów to powróci na piąte miejsce w tabeli.
14.20 Poznaliśmy wyjściowe składy obu zespołów. W Radomiaku jak zwykle sporo zmian i też spora sensacja w meczowej kadrze zabrakło miejsca dla Leandro Rossi.
14.15 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała i zapraszam na relację z meczu 24. kolejki II ligi piłki nożnej, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg. Początek meczu punktualnie o 15.00

Radomiak Radom: Adrian Szady - Michał Grudniewski, Maciej Świdzikowski, Kamil Kościelny, Bartosz Sulkowski, Kamil Cupriak, Włodzimierz Puton, Mateusz Radecki, Radosław Mikołajczak, David Kwiek, Krzysztof Ropski

Kotwica Kołobrzeg: Wojciech Małecki - Witold Cichy, Jakub Poznański, Wiktor Witt, Remigiusz Szywacz, Łukasz Kacprzycki, Bruno Żołądź, Korneliusz Sochań, Mateusz Świechowski, Mateusz Wrzesień, Paweł Łysiak

Radomiak: Michał Kula, Chinonsu Agu, Dariusz Brągiel, Marek Dubeń, Marcin Gawron, Krystian Puton, Przemysław Śliwiński

Kotwica: Paweł Waśków, Dominik Boettcher, Michał Szubert, Dawid Berg, Tomasz Rydzak