Polonia Bytom - Radomiak Radom 0:3 (zapis relacji)

Polonia Bytom - Radomiak Radom 0:3
Bramki: Grudniewski 5', Leo 23', Stanisławski 88'

90'+3  Koniec meczu. Radomiak wygrywa z Polonią Bytom 3:0.
90'+2 Radomiak dobrze się broni, ale Polonia ciągle przy piłce.
90'+2 Rzut rożny dla gospodarzy.
90'+1 Niecelne dogranie Brągiela.
90' Sędzia doliczył 3 minuty.
90' Brągiel wpadł w pole karne, ale piłka mu odskoczyła i wyszła poza plac gry.
89' Ostatnia zmiana w Radomiaku. Schodzi Bemba, wchodzi Filipowicz.
88' Kontra Radomiaka. Szymon Stanisławski przebiegł kilkadziesiąt metrów i mocnym uderzeniem pokonał Marcina Michalaka. Radomiak 3 Polonia 0.
87' Sulkowski złamał do środka i uderzył w kierunku bramki. Niestety nie trafił w światło.
86' Tarnowski w pole karne, ale jego zagranie zostało zablokowane.
85' Wrzutka Polonii w pole karne, ale piłka wyszła poza plac gry.
84' Bemba faulowany w środku pola.
83' Kościelny uderzył z 35 metrów. Niecelnie...
82' Składna akcja Radomiaka. Colina do ustawionego na wolnym polu Brągiela, a ten zagrał po ziemi w pole karne. Tam o piłkę walczył Stanisławski, ale ostatecznie złapał ją Marcin Michalak.
82' Radomiak przy piłce w środku pola.
80' Niepotrzebna strata Radomiaka. Była szansa dla Polonii, ale Grudniewski naprawił swój błąd.
79' Teraz faulowany Brągiel.
78' Schodzi David Kwiek, wchodzi Simon Colina.
78' Brągiel próbował przejąć piłkę, ale przekroczył przy tym przepisy.
77' Tym razem przepisy przekroczył Bemba.
76' Ostatnia zmiana w Polonii. Schodzi Daniel Barbus, wchodzi Jakub Żmuda.
75' Stanisławski faulował bramkarza Polonii.
74' Na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Paweł Tarnowski, ale nie przymierzył najlepiej i piłka poszybowała nad poprzeczką.
73' Kwiek przejął piłkę i dał się sfaulować. dla Michała Chrabąszcza
72' Trzecia zmiana w Polonii. Schodzi Piotr Ceglarz, wchodzi Adam Varadi
72' Kwiek wyszedł z kontrą, ale podał niecelnie do Brągiela.
70' Polonia w ataku. Spore zamieszanie na granicy naszego pola karnego. Ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym. dla Kuzdry.
69' Kwiek zdecydował się na strzał, ale wysoko nad bramką.
69' Będzie szansa. Rzut wolny dla Radomiaka ok. 25 metrów od bramki.
67' Stanisławski wniósł trochę ożywienia.
65' Stanisławski do Kwieka, a ten uderzył z pierwszej piłki. Minimalnie obok słupka.
64' Druga zmiana w Radomiaku. Schodzi Leo, wchodzi Szymon Stanisławski.
63' Kwiek próbował odegrać piętką do Leandro, ale nic z tego nie wyszło.
62' Michał Chrabąszcz uderzył sprzed pola karnego, ale piłka po rykoszecie trafiła do rąk Adriana Szadego.
61' Bemba faulowany przy wyprowadzeniu piłki.
60' Leo wpadł w pole karne. Brazylijczyk szukał partnerów, ale żadnego nie znalazł i Polonia wybiła piłkę.
60' Sulkowski zastawiał piłkę i dał się sfaulować.
59' Pierwszy rajd Brągiela, ale piłka wyszła poza plac gry. Ostatni dotykał skrzydłowy Radomiaka.
58' Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi Kamil Cupriak, wchodzi Dariusz Brągiel.
58' Kolejna próba Radomiaka z dystansu, ale kolejna niecelna.
56' Polonia szybko pozbyła się piłki, a ta trafiła pod nogi Szadego.
55' Kolejna szansa "Zielonych". Wrzutka w pole karne, ale nikt tego nie zamknął.
54' Za mocno bita piłka i Polonii wybija.
54' Strzał Radomiaka. Będzie rożny.
52' Piłka wyszła poza plac gry. Szady zacznie od 5. metra.
51' Wrzutka w pole karne, ale Michalak wypiąstkował piłkę.
50' Cupriak faulowany. Ok 30 metrów do bramki. dla Daniela Barbusa.
49' Gra toczy się w środku pola. Przy piłce raz jedna, raz druga drużyna.
48' Teraz w ataku Radomiak. "Zieloni" zaczynają od autu.
47' Polonia zaczyna od ataku, ale na razie nie oddała strzału na bramkę Radomiaka.
46'Zmiana W Polonii schodzi Sławomir Musiolik, wchodzi Jakub Kuzdra. Druga zmiana schodzi Marcin Lachowski, wchodzi Peter Janosik
46' Wracamy do gry. Radomiak zaczyna od środka boiska.

45'+3 Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Polonią Bytom 2:0 po bramkach Michała Grudniewskiego i Leandro Rossi. Dodatkowo gospodarze grają w "10" po czerwonej kartce dla Marka Szyndrowskiego.
45'+3 Mocne uderzenie zza pola karnego, ale Michalak paruje przed siebie.
45'+2 Szady zaczyna od bramki.
45'+1 Tym razem przepisy przekroczył Leo.
45' Sędzia doliczył trzy minuty.
45' Tarnowski się zadryblował. Nasz zawodnik padł tuż przed polem karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.
44' Kontra Radomiaka. Leo pobiegł w kierunku bramki i oddał strzał, ale Cupriak faulował przy walce o pozycję. Polonia zaczyna od własnego pola karnego.
43' Strzał Polonii, ale wprost w Adriana Szadego.
41' Spychała faulował w środku pola.
39' Piłka w rękach Szadego. Radomiak zaczyna od własnej bramki.
38' Jeden z zawodników Polonii opatrywany na boisku.
37' I kolejny spalony. Tym razem David Kwiek przekroczył przepisy.
36' Tarnowski złapany na spalonym.
35' Kwiek faulowany w środku pola.
34' Cupriak walczył w okolicach pola karnego, ale stracił piłkę.
33' Słupek ratuje Radomiaka. Było blisko straty gola.
32' Strzał Radomiaka. Minimalnie niecelne uderzenie Kwieka.
30' Dobra akcja Radomiaka. Prostopadła piłka do Kwieka, ale minimalnie za mocna.
29' Tarnowski przerwał akcję Polonii, ale gospodarze zaczną od autu.
27' Polonia miała szansę. Rzut wolny ok. 18 metrów od bramki Radomiaka, ale Marcin Lachowski uderzył nad poprzeczką.
25' Kolejne uderzenie Leo, ale obok bramki.
23' Leo podchodził dwa razy do , ale pewnym strzałem pokonał Marcina Michalaka i strzelił gola , ale dostał też Radomiak prowadzi 2:0.
21' Leo faulowany w polu karnym! Będzie rzut karny dla Radomiaka. dla Marka Szyndrowskiego.
20' Cupriak wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
19' Bemba miał dużo miejsca w środku pola, ale dograł niecelnie.
18' Po zdobyciu bramki Radomiak się cofnął. Polonia przeważa, ale na razie nie potrafi oddać celnego uderzenia.
17' Szalone uderzenie gospodarzy z ok. 40 minut. Na szczęście minimalnie niecelne.
15' W odpowiedzi Polonia, ale Mateusz Spychała zachował spokój i nabił rywala. Szady zacznie od bramki.
14' Kolejny odbiór Tarnowskiego. "Taran" wpadł w pole karne i uderzył, ale piłka minęła słupek bramki.
12' Czysta interwencja Tarnowskiego i kolejną akcję buduje Radomiak.
11' Leo złapany na spalonym.
10' Brutalny faul Kamila Kościelnego i dla naszego pomocnika.
9' Kolejny atak Polonii. Ale radomska defensywa wyjaśnia.
7' Gospodarze próbowali błyskawicznie odpowiedzieć, ale na wysokości zadania stanął Adrian Szady.
5' Gol dla Radomiaka!!! Krótkie rozegranie rzutu rożnego, w pole karne zagrał David Kwiek, a tam najwyżej do piłki doskoczył Michał Grudniewski i wpakował piłkę do siatki! Radomiak 1 Polonia 0.
4' Pierwszy atak Radomiaka, ale za mocna piłka do Leo.
3' Marcin Lachowski faulował przy wale o piłkę i Radomiak od własnego pola karnego.
3' Strzał Polonii. Szady bronił na raty i piłka wyszła na róg.
2' 'Zieloni" próbowali grać na jeden kontakt, ale stracili piłkę.
1' Pierwsza akcja Polonii, ale piłka wyszła poza plac gry i zaczyna Adrian Szady.
1'Zaczynamy. Gospodarze przy piłce.

18.59 Dziś kapitanem Radomiaka będzie David Kwiek.

18.57 Rozpoczyna się prezentacja obu zespołów.

18.55 Przed tym spotkaniem oba zespoły w ligowej tabeli dzieli aż 25 punktów. Radomiak z dorobkiem 44 "oczek" plasuje się na 4. miejscu, a Polonia z 19 punktami jest ostatnia. Jednak zawodnicy ze Śląska mają odjęte aż 8 punktów. Natomiast na wiosnę "Zieloni" zdobyli 4 punkty, a Polonia 9.

18.50 Robert Podoliński zgodnie z zapowiedziami nie zmienił wiele w składzie Radomiaka. Dziś w pierwszym zestawieniu doszło do tylko jeden korekty w porównaniu z meczem z Rakowem Częstochowa. Na skrzydle w miejsce Darka Brągiela pojawił się Paweł Tarnowski.

18.45 Takie wyniki w pozostałych meczach oznaczają, że w przypadku zwycięstwa Radomiak zrówna się z trzecią w tabeli Puszczą Niepołomice.

Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard 1:2

18.35 W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Radomiak wygrał 1:0 po bramce Kamila Cupriaka.

18.30 Dzisiejszy mecz będzie debiutem na radomskiej ławce szkoleniowej Roberta Podolińskiego. Były trener m.in. Cracovii czy Podbeskidzia Bielska-Białej zastąpił w tej roli Vernera Liczkę, z którym po zarząd postanowił pożegnać się po serii sześciu meczów bez zwycięstwa.

18.25 Zapraszamy na relację LIVE z meczu 26. kolejki II ligi, w którym Polonia Bytom zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 19.00. Relację przeprowadzi dla Państwa Krzysztof Domagała.

Polonia Bytom: Michalak - Barnus, Szyndrowski, Basista, Szkatuła, Słodowy, Chrabąszcz, Musiolik, Lachowski, Ceglarz, Zaremba

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Kościelny, Bemba, Kwiek, Tarnowski, Cupriak, Leandro

Radomiak: Banasiak, Colina, Brągiel, Filipowicz, Stanisławski, Stróżka, Stąporski