Pilica Białobrzegi 2:1 Radomiak Radom (zapis relacji)

W meczu 12 kolejki piłkarskiej III ligi, Radomiak Radom przegrał na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 1:2.

Pilica Białobrzegi              2:1                Radomiak Radom
Przemysław Jakóbiak 12' (k)
Przemysław Jakóbiak 19'
                                                             Cieciura 45+3'

90+6' koniec meczu
90+5' Paweł Jakóbiak wywalczył jeszcze korner dla swojego zespołu
90+4' Wojtkielewicz za Hernika
90+2' dogranie Dubiny w pole karne i łapie Młodziński
90+1' dośrodkowanie z rzutu rożnego i Kucharski uderza niecelnie
90' co najmniej sześć minut dłużej potrwa to spotkanie
89' zamieszanie w środku boiska, spięcie pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Nerwowo w końcówce.  Leandro i  Jakóbiak
87'  Jaszczak za Tomasa. Zawodnik opuszczający plac gry otrzymuje jeszcze żółty kartonik za przedłużanie gry
86'  W.Puton
85' dośrodkowanie K.Putona z rzutu wolnego i strzał głową Kucharskiego broni Młodziński
84'  Kucharski za Szewczyka
83' w niegroźnej wydawało się sytuacji Cieciura zagrywa ręką tuż przy narożniku pola karnego. Dośrodkowanie Tomasa wybija na aut właśnie Cieciura
82'  Paweł Jakóbiak za Oziewicza
82'  Radecki
80' strzał Dubiny z rzutu wolnego wprost w mur. Chwilę później dośrodkowanie Wnuka zbyt mocne i wychodzi poza plac gry
79' Wnuk faulowany na 25 metrze.  Hernik
77'  Wnuk za Brągiela
76' strzał Oziewicza z dystansu niecelny
74' K.Puton do Śliwińskiego, ten w pole karne wzdłuż linii, ale niedokładnie
73'  W.Puton za Agu
71'  Rudnicki za Rawskiego
67'  Moryc
66' szansa dla gości! Przewrotka Agu i poprzeczka ratuje Pilicę!
65' Radomiak w natarciu w ostatnich minutach
64' gospodarze nie mogli sobie poradzić z dryblingiem Leandro, więc sfaulowali Brazylijczyka przy linii bocznej. Centrę Dubiny w pole karne wybijają defensorzy
63' Cieciura na lewej stronie. Dośrodkowanie zawodnika Radomiaka ląduje na górnej siatce
60' podanie do Rawskiego na prawe skrzydło, ten minął Cieciurę, wrzucił w pole karne, uderzał Jakóbiak i mamy korner. Dośrodkowanie Tomasa wyłapuje Kula
56' dobra piłka od Leandro do Brągiela, ten dogrywa w pole karne, ale defensorzy zażegnują niebezpieczeństwo
55' Matulka znalazłby się sam na sam z Kulą gdyby nie wdał się w niepotrzebny drybling
53' zagranie ręką Agu przy linii bocznej
51' dogranie w pole karne i uprzedzony Śliwiński
51' Puton z dystansu i łapie Młodziński
49' Matulka opatrywany przez służby medyczne
48' Cieciura w pole karne do Putona, ale obrońcy wyjaśniają sytuację
 zaczyna Pilica

45+3' koniec pierwszej połowy
45+3'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Rzut karny wykonywany przez Leandro broni Młodziński, ale wobec dobitki Cieciury był bezradny! Pilica - Radomiak 2:1!
45+2' Uraz Agu. Zawodnik opatrywany poza placem gry
45+2' rzut wolny dla Radomiaka. Centra Putona, Agu głową i faulowany Radecki!  Rzut karny dla gości!
45' co najmniej dwie minuty doliczone przez arbitra
44' strzał Putona wprost w mur, dobitka Cieciury niecelna
43' zagranie ręką Jakóbiaka. Stały fragment gry dla Radomiaka. Do bramki ponad 20 metrów
42' uderzenie Dubiny z rzutu wolnego niecelne
42'  Śliwiński za kontuzjowanego Stanisławskiego
40' Stanisławski faulowany 20 metrów przed bramką. Jasikowski
39' centra Putona w szesnastkę, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki
37' rzut wolny dla Pilicy na wysokości pola karnego. Strzał głową Matulki obok bramki. Wcześniej jeszcze gwizdek sędziego
36' trener Magnuszewski pokrzykuje na swoich zawodników przy linii bocznej. Nerwowo w szeregach Radomiaka. Brakuje klarownych sytuacji
35' Radecki z dystansu lewą nogą. Bardzo niecelnie
34' Cieciura dogrywa w pole karne, ale sytuację wyjaśnia Jasikowski
32' można było ten rzut wolny rozegrać lepiej. Puton lekko podcina piłkę, ale bez problemów łapie Młodziński
32' około 25 metrów przed bramką faulowany Puton
31' Agu głową w pole karne i łapie Młodziński
30' z dośrodkowaniem Leandro radzi sobie Jasikowski
28' górna piłka od Moryca do Tomasa, ale ten drugi na spalonym
27' strzał Tomasa w ostatniej chwili zablokowany
26' strata Dubiny. Piłkę przejął Jakóbiak, dograł na prawą stronę do Hernika, ten posłał futbolówkę w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji
24' dobrze zapowiadała się ta akcja, ale Szewczyk zbyt mocno podał do Putona i piłka opuściła plac gry
23' Leandro lewą stroną, dośrodkowanie wzdłuż linii i wybija Jasikowski
19'  GOL DLA PILICY! Rzut wolny z 20 metrów. Do piłki podchodzi Jakóbiak i pięknym strzałem w okienko pokonuje Kulę! Pilica - Radomiak 2:0.
17' zamieszanie w polu karnym, uderzenie Radeckiego zablokowane
16' strata Rawskiego, piłkę przejął Radecki, podbiegł z nią kilka metrów i oddał strzał. Był on jednak daleki od ideału
13' uderzenie Brągiela łapie Młodziński
13' drybling Putona, oszukał dwóch zawodników, ale dośrodkowanie wybili gospodarze
12'  GOL DLA PILICY! Jedenastkę na bramkę zamienia Jakóbiak. Pilica - Radomiak 1:0.
11'  rzut karny dla Pilicy! Faulowany Matulka
11' dośrodkowanie Brągiela i łapie Młodziński
9' podanie z głębi pola od Jakóbiaka, ale szybszy Kula
9' na razie brakuje sytuacji podbramkowych
5' długa piłka od Dubiny do Putona i akcję przerywa Ziemnicki
4' nieporozumienie pomiędzy Dubiną i Szewczykiem przy linii bocznej
3' przed polem karnym znalazł się Hernik, próbował strzelać, ale jego uderzenie zostało zablokowane
2' pierwsza piłka w pole karne Pilicy i łapie Młodziński
 zaczyna Radomiak

godz. 14:58 - Radomiak w biało-zielonych koszulkach i zielonych spodenkach, a Pilica w biało-czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach
godz. 14:57 - mała uroczystość przed rozpoczęciem meczu. Dla Daniela Maciejewskiego jest to ostatni mecz, który poprowadzi w trzeciej lidze
godz. 14:56 - trójka sędziowska wyprowadza obie jedenastki na murawę
godz. 14:55 - ze stadionu w Białobrzegach wita Michał Nowak

Składy:
Pilica: Młodziński - Białecki, Moryc, Ziemnicki, Jasikowski, Przemysław Jakóbiak, Oziewicz, Rawski, Tomas, Hernik, Matulka
Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Szewczyk, K.Puton, Agu, Radecki, Brągiel, Leandro, Stanisławski