Orzeł Wierzbica - Radomiak Radom ( Relacja live)

Orzeł Wierzbica jako gospodarz na stadionie im Braci Czachorów podejmuje Radomiaka Radom.
Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00. Zapraszamy!

Orzeł Wierzbica 0:4  Radomiak Radom
                                                                                           Marcin Figiel 4'
                                                                                           Wnuk 38' 61'
                                                                                           Tarnowski 92'
                                             ORZEŁ WIERZBICA               RADOMIAK RADOM

Orzeł: Domański - Jarzębk N., Drej, Ankurowski, Kornacki, Stanisławski, Woźniak, Czarnecki, Woskowicz, Zawadzki, Lesisz

Radomiak: Skowron - Kaliszewski, Ojikutu, Świdzikowski, Wójcik, Wnuk, Wlazło, Figiel(67' Puton), Radecki, Tarnowski, Charzewski

92' GOL GOL! Kaliszewski strzela - górą Domański, jednak pilke dobija Tarnowski! KONIEC MECZU!

88' Tarnowski wrzuca piłkę z rzutu rożnego - piłkę piąstkuje Domański
83 Woźniak! Piłka blokowana wychodzi na rzut rożny, jednak nic z niego nie wynikło
82' Wnuk zza pola karnego - blokowany
75' Groźna akcja Orła - dośrodkowanie po ziemi z prawej strony jednak piłki nie sięga Lesisz..
72' Faul w okolicach pola karnego - dośrodkowanie Czarneckiego - piłkę wybija Świdzikowski
67' Zmaiana w Radomiaku Figiel - Puton
65' Tarnowski w pole karne - piłkę uderza z główki Radecki i wspaniała obrona Domańskiego!
63' Kolejna przerwa techniczna na uzupełnienie płynów
61' GOL GOL KACPER WNUK!! Charzewski wychodzi sam na sam - górą Domański, jednak Wnuk wbija piłkę do pustej bramki Orła!
57' Wnuk uderza zza pola karnego - blokowany!
56' Wnuk do Charzewskiego... jednak na spalonym
53' Tarnowski przechodzi Domańskiego... uderzenie blokuje Anukowski!
49' Kaliszewski z prawego skrzydła - wybija w polu karnym piłkę Drej
48' Zawodnicy w polu karnym, wybija piłkę Radecki
45' Rozpoczynamy drugą część spotkania

45'+2' Koniec pierwszej połowy
45' Świdzikowski uderza głową ! Piłka wybita z linii bramkowej!
38' GOL GOL !Charzewski strzela Domański przed siebie - wprost pod nogi Wnuka, ten nie wahał się i uderzył z 16 metra
35' Podanie do Stanisławskiego - jednak przenosi strzał nad poprzeczką
30' Charzewski dostaje piłkę, jednak na spalonym
27' Tarnowski prawym skrzydłem, dośrodkowuje - Figiel nie doszedł do podania...
25' Wymuszona przerwa w grze - zawodnicy uzupełnili płyny w ten bardzo upalny dzień
23' Zamieszanie w polu karnym Radomiaka -wybita piłka
22' Kontra Orła... Świdzikowski fauluje, za co dostaje żółtą kartke
18' Tarnowski uderza ! Piłka wybita z linii bramkowej!
14' Tarnowski ze skrzydła - Wnuk głowa obok słupka!
9' Radomiak kontroluje spotkanie
4' Marcin Figiel dostaje piłkę, wychodzi sam na sam.... Gol Gol !! 9 bramka zawodnika w tym sezonie!!
4' korner dla Wierzbicy - faulowany był Skowron
2' Radomiak miał już rzut rożny - górą defensywa Orła
1' Wierzbica rozpoczęła spotkanie

Zawodnicy już na lacu gry - mecz rozpoczął się minutą ciszy, która uczciła śmierć  byłego piłkarza Radomiaka Piotra Popławkiego