Lička: Bramka zamiast nam pomóc, trochę nam przeszkodziła

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Więcej o meczu z GKS-em Katowice przeczytacie – TUTAJ.

Tak trener Lička skomentował występ swoich zawodników:

-  Wszystko co się tyczy tego meczu podzieliłbym na trzy części. Zacznijmy od pierwszej połowy, z której nie jestem zadowolony. Ta bramka zamiast nam pomóc, trochę nam przeszkodziła. Byliśmy bardzo nerwowi w ataku. Po przerwie przez  20-25 minut mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Ta trzecia część to ostanie 25 minut, kiedy mieliśmy jednego zawodnika mniej. Graliśmy wtedy  bardzo mądrze w defensywie. Jednak tak jak nasz przeciwnik musimy jeszcze wiele pracować. Oczywiście wspaniale jest wygrać z takim klubem – zakończył Verner Lička

Radomiak Radom-GKS Katowice

Trener gości – Jerzy Brzęczek – w taki sposób ocenił występ swojego zespołu:

- To spotkanie zaczęliśmy bardzo  nerwowo. Bramka z rzutu karnego spowodowała, że ten mecz dobrze ułożył się dla Radomiaka. Gospodarze niczym nas nie zaskoczyli. Wiedzieliśmy, że jest to dobra drużyna mająca w swoich szeregach dobrze grających indywidualnie piłkarzy. W drugiej połowie, kiedy graliśmy z przewagą jednego zawodnika stworzyliśmy za mało sytuacji, żeby zdobyć gola. Myślę, że ta porażka na pewno nam pomoże w następnych spotkaniach. Takie doświadczenie będzie procentowało w  meczach ligowych, bo te są dla nas najważniejsze – powiedział Jerzy Brzęczek.