Legionovia Legionowo - Radomiak Radom (zapis relacji LIVE)

Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1
                                                      Leandro 18'

90+4' KONIEC! Sędzia zagwizdał po raz ostatni i Radomiak odnosi kolejne zwycięstwo w tym sezonie! Legionovia Legionowo - Radomiak 0:1 po bramce Leandro z 18 minuty.
90+4' Zamieszanie w polu karnym i wybija Agu!
90+3' Strzał Mazana w sam środek bramki.
90+2' Radomiak atakuje. Z prawej strony dośrodkowuje Jakubik, jednak nikt tam nie zamykał tej akcji.
90' Rozpoczął się doliczony czas gry, a sędzia pokazuje  Kalinowskiemu za faul na Mazanie.
89' Sędzia doliczył do drugiej połowy 4 minuty.
89' Sporo zamieszania po dośrodkowaniu z rożnego, jednak strzał Agu wyłapuje bramkarz gospodarzy.
88' Rzut rożny dla Radomiaka.
88' Głośny doping kibiców Radomiaka! Zostało 2 minuty podstawowego czasu gry.
87' Faulowany Jakubik przez Rybakiewicza.
85' Gospodarze próbują bardzo szybko rozgrywać swoje akcje, jednak zupełnie chaotycznie i nie przynosi to żadnych rezultatów.
83' Dobra interwencja we własnym polu karnym Klabnika, który oddalił zagrożenie.
82' Ostatnia zmiana Radomiaka. Wejdzie Patryk Winsztal, który zmieni Macieja Filipowicza.
80' Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy, Mateusza Żebrowskiego.
78' Intensywność meczu zdecydowanie zmalała, obie drużyny próbują, jednak brakuje precyzji.
76' Faulowany Mazan na własnej połowie.
73' Kolejna zmiana w drużynie Jerzego Cyraka. Zejdzie Leandro, w jego miejsce Stanisławski.
72' Zmiana Legionovii. Zejdzie Mazurek, w jego miejsce Kowalczyk.
70' Dobra akcja Legionovii z prawej strony. Niepewna interwencja Gostomskiego.
68' Leo wraca do gry po przymusowym zejściu z boiska.
66' Brutalny faul na Leandro! Leży nasz napastnik, będzie potrzebna pomoc medyczna.
64' Mocne uderzenie Filipowicza, jednak obok bramki rywali.
63' Zmiana w drużynie gospodarzy. Zejdzie Zaklika, a w jego miejsce Rybakiewicz.
63' Faulowany Mazan.
62' Jest to pierwsza sytuacja, w której w meczu ligowym wspólnie występują Leo i Agu.
61' Na boisko wejdzie Agu, a plac gry opuści Bemba.
61' Koziara nad bramką.
60' Będzie rzut wolny 17 metrów od bramki Gostomskiego. Gospodarze przed świetną okazją.
57' Jakubik! Jak on to zrobił i jak on tego nie wykorzystał!? Fenomenalny drybling naszego obrońcy, minął  trzech rywali, ale w sytuacji sam na sam uderzył za mocno.
56' Mazurek z lewej strony boiska powstrzymany przez Jakubika, rożny dla gospodarzy.
55' Mazan uderzał z wolnego jednak bardzo niecelnie.
54' Faulowany Leandro w okolicach pola karnego rywali.
53' W Legionowie nieustannie pada, przez co drużyny sporo piłek zagrywają górą.
52' Grzelak z wolnego wprost w ręce Gostomskiego.
51' dla Bemby. Groźny faul naszego pomocnika i rzut wolny dla gospodarzy.
49' W starciu ucierpiał Maciej Filipowicz, będzie potrzebna pomoc medyczna.
48' Kontra gospodarzy. Mogło być groźnie, ale w końcówce pogubili się piłkarze Mirosława Jabłońskiego.
47' Odważniej rozpoczęła Legionovia, akcja z lewej strony jednak mądrze bronią piłkarze Radomiaka.
46' Wracamy do gry! Drugą połowę zaczęli gospodarze.
45' Sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Radomiak prowadzi z Legionowią 1:0 po bramce Leandro. Przed nami 15 - minutowa przerwa.
45' Rozpoczął się już dodatkowy czas, i dla Grudniewskiego.
44' Sędzia doliczył do pierwszej połowy 2 minuty.
43'  dla Mazana. Wolny dla Legionovii.
42' Kolejny korner dla Radomiaka.
40' Legionovia próbuje jeszcze przed przerwą strzelić wyrównującą bramkę, jednak zawodnikom ostatniej drużyny ligi brakuje precyzji.
38' Potrzebna była interwencja medyczna, nasz najlepszy strzelec musi na chwilę opuścić boisko.
37' Po starciu nie podnosi się z boiska Leandro.
35' Boisko opuści Kamil Cupriak, zastąpi go Dariusz Brągiel.
33' Tempo meczu jakby spadło, ale nie możemy narzekać. Mecz naprawdę może się podobać.
32' Będzie rzut rożny dla "Zielonych".
30' Zespół z Legionowa zupełnie zamknięty na swojej połowie.
28' Mazan do Cupriaka na lewą stronę, ale ten za mocno próbował dośrodkować.
26' Nad Legionowem ciągle pada, ale kibicom Radomiaka to nie przeszkadza. Świetny doping naszych kibiców.
24' Groźna akcja Legionovii. Urwał się obrońcą Mazurek, jednak niecelnie.
23' Gospodarze próbują przycisnąć, ale niewiele z tego wynika.
18' GOOOOOOL! Filipowicz miękko wrzucił w pole karne, a podanie na bramkę zamienił Leandro!!
16' Potrzebna była pomoc medyczna dla Cupriaka, który ucierpiał w starciu.
15' Strzał zza "szesnastki" Coliny, jednak obok bramki.
14' Korner dla "Zielonych".
13' Niebezpieczna oskrzydlająca akcja Legionovii z prawej strony, dogranie do środka jednak nie znalazło adresata.
10' Słupek Radomiaka!! Po dobrej akcji z prawej strony Filipowicz w słupek!
9' Świetne uderzenie zawodnika gospodarzy jednak minimalnie obok słupka. Gostomski od bramki.
8' Faulowany piłkarz Legionovii około 19 metrów od bramki Radomiaka.
6' Strzał z dystansu Leandro. Poślizgnął się jednak przy uderzeniu i pewnie wybronił jego strzał bramkarz gospodarzy.
5' Świetna okazja gospodarzy, niecelny strzał oddał jednak Żebrowski.
4' Mazan zatrzymany nieprzepisowo.
2' Faulowany Cupriak. Wolny dla Radomiaka.
1' Gramy!
16.59 Piłkarze już pojawili się na boisku. Radomiak zacznie w identycznym ustawieniu jak przed tygodniem w wygranym meczu z Rozwojem.
16.57 A oto składy:
Legionovia: Pusek - Grzelak, Zając, Wojcinowicz, Kwiatkowski, Mazurek, Koziara, Lukava, Kalinowski, Zaklika, Żebrowski

Rezerwowi: Stefanik, Jajko, Wajdzik, Klak, Rybakiewicz, Kowalczyk, Trzmiel

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Cupriak, Bemba, Colina, Filipowicz, Mazan, Leandro

Rezerwowi:  Adamczyk, Gapczyński, Hodowany, Agu, Brągiel, Winsztal, Stanisławski

16.56 Radomiak po trzech kolejkach był liderem rozgrywek, jednak wczorajsza wygrana zespołu Warty Poznań sprawiła, że radomianie spadli na drugą pozycję. Aby odzyskać fotel lidera, podopieczni Jerzego Cyraka muszą zwyciężyć co najmniej 3:0 .

16.55 O 17 początek spotkania, w którym "Zieloni" na wyjeździe zmierzą się z ostatnią w tabeli Legionovią Legionowo.

16.54 Wita się z Państwem Patryk Kurasiewicz, zaczynamy relację LIVE z meczu 4 kolejki II lig.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki II ligi, w którym Legionovia Legionowo zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek naszej relacji w sobotę o godz. 16.45