Gwardia Koszalin - Radomiak Radom 1:4 (zapis relacji LIVE)

Gwardia Koszalin - Radomiak Radom 1:4
Bramki: Wojciechowski 15' Agu 9', Mazan 41', Świdzikowski 79', Stanisławski 85'

90' Koniec meczu! Radomiak wygrywa z Gwardią 4:1 i wraca na drugie miejsce w tabeli.
90' Sędzia doliczył 3 minuty.
89' dla Rolinca za próbę wymuszenia rzutu karnego.
87' Radomiak może mówić o megaszcześciu. Gostomski wyszedł na przedpole, ale minął się z napastnikiem, a ten nie trafił do pustej bramki. Piłka odbiła się od słupka.
85' Goll! Błąd defensywy Gwardii i do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Szymon Stanisławski! Nasz napastnik przelobował bramkarza z Koszalina. Radomiak 4 Gwardia 1.
83' Filipowicz powalczył, a Colina uderzył na bramkę. Za lekko.
81' Pokaz prędkości Jabłońskiego. Ale Hartleb miał bliżej do piłki.
79'  Goll! Doskonale wykonany rzut rożny i bramka Macieja Świdzikowskiego. Radomiak 3 Gwardia 1.
78' Schodzi Matthieu Bemba, wchodzi Szymon Stanisławski. Schodzi Patryk Winsztal, wchodzi Maciej Filipowicz.
78' Co za akcja Bemby! Nasz piłkarz minął kilku rywali i strzelił prawie w okienko! Tylko rożny.
73' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Peter Mazan, wchodzi Simon Colina.
72' Gwardia na spalonym.
70' Rożny dla piłkarzy z Koszalina, ale za mocne dośrodkowanie i Gostomski zaczyna od bramki.
69' Zmiana w Gwardii. Schodzi Junpei Shimmura, wchodzi Radosław Mikołajczak.
66' Za głęboka wrzutka Radomiaka.
65' Strzał Gwardii. Gostomski zaczyna od bramki.
62' Druga zmiana w Gwardii. Schodzi Paweł Łysiak, wchodzi Michał Szubert.
58' Dobrze dysponowany Mazan przejął piłkę, ale został brutalnie sfaulowany. dla Sebastiana Gintera.
55' Piłka od Mazana w pole karne. Jabłoński próbował to zamknąć, ale obrońca wybił na róg. Głęboka wrzutka. Najwyżej do piłki wyskoczył Rolinc, ale uderzył nad bramka.
55' Agu faulowany w środku pola.
51' Schodzi Aleksander Karbowiak, wchodzi Maciej Gregorek.
48' Piłka w siatce, ale sędzie dopatrzył się faulu radomskiego napastnika.
46' Radomski skrzydłowy sfaulowany. Będzie dobra okazja do wrzutki.
46' Wracamy do gry.

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi 2:1
45' Sędzia doliczył minutę.
44' Ufff. Było blisko. Na szczęście Zyska tuż obok bramki, ale po drodze piłka dotknęła muru i będzie rożny. Po wrzutce jeden z piłkarzy Gwardii złapany na spalonym.
44' Faul Radomiaka. Ok. 25 metrów do radomskiej bramki.
41' Golll! Co to była za akcja! Rolinc powalczył i pognał na skrzydło, tam ograł dwóch rywali i wrzucił w pole karne wprost na nogę Petera Mazana! Słowak musiał tylko dopełnić formalności. Radomiak 2 Gwardia 1.
39' Kolejne uderzenie. Tym razem Mazan strzelił na aferę z 30 metrów.
36' Długa piłka do Mazana, ale obrońca wybija w ostatniej chwili. Po chwili dwa strzały Radomiaka. Co tu się dzieje.
35' Kolejna szansa Gwardii, po chwili kontra Radomiaka i strzał z dystansu Bemby. Trwa wymiana ciosów.
33' Winsztal z wolnego. Dobra piłka w pole karne, ale jego koledzy nie zdarzyli zamknąć akcji.
32' Brutalny faul na Mazanie i dla Shimmury.
31' To powinien być gol! Radomiak przed szansą, ale ani Jakubik, ani Mazan nie trafili do bramki. Po chwili setkę miał Rolinc, ale też nie umieścił piłki w siatce.
30' Jakubik odnalazł się na prawym skrzydle. Niestety jego dośrodkowanie zostało zablokowane.
27' Rożny dla Radomiaka. Nic z tego nie wyszło.
25' Było groźnie pod radomska bramką, ale na szczęście Gwardia nie zdołała oddać uderzenia.
22' To była pewna bramka dla Radomiaka. Rolinc posłał piękna piłkę w pole karne, a Bemba nie trafił do pustej bramki.
20'  Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi kontuzjowany Leandro Rossi wchodzi Dawid Jabłoński.
17' Szansa Radomiaka. Niestety niecelne uderzenie Kuby Rolinca.
15' Gol dla Gwardii. Rzut rożny dla Koszalina i bramka Daniela Wojciechowskiego. Remis 1:1.
14' Zyska z 40 metrów. Gostomski broni z największym trudem.
13' Leo przed szansą. Niestety nasz napastnik został wygoniony z "16".
13' "Zieloni" spokojnie rozgrywają piłkę pomiędzy obrońcami.
9' Gol dla Radomiaka! Piękna akcja naszego zespołu. Szybki rozegranie do Mazana, a ten doskonale dograł w pole karne. Agu wykończył wszystko mocnym strzałem głową.
8' Pewna interwencja Adriana Hertleba.
7' Rożny dla Radomiaka.
6' Gostomski zaczyna od bramki.
4' 100% akcja Shuimmury. Gostomski stanął na wysokości zadania.
1' Zaczynamy

18.55 Rozpoczyna się prezentacja.

18.50 Rozgrzewka zakończona. Za 10 minut początek spotkania.

18.45 Gwardia to najsłabszy zespół tego sezonu. Drużyna z Koszalina wygrała do tej pory tylko jedno spotkanie i przegrało cztery kolejne pojedynki.

18.40 Gospodarzem dzisiejszego meczu jest Gwardia Koszalin, ale zespół z Pomorza nie dysponuje stadionem i poprosił Radomiaka o rozegranie pojedynku na jego terenie. Na wiosnę oba zespoły spotkają się ponownie i ten mecz również zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Radomiu.

18.30 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację z meczu 6. kolejki piłkarskiej II ligi, w którym Gwardia Koszalin zmierzy się z Radomiakiem Radom.

Radomiak Radom: Hubert Gostomski - Damian Jakubik, Martin Klabnik, Maciej Świdzikowski, Karol Hodowany, Patryk Winsztal, Chinonso Agu, Matthieu Bemba, Jakub Rolinc, Peter Mazan, Leandro Rossi

Gwardia Koszalin: Adrian Hartleb - Patryk Baranowski, Bartosz Maciąg, Daniel Wojciechowski, Norbert Dondera, Aleksander Karbowiak, Adrian Kwiatkowski, Junpei Shimmura, Sebastian Ginter, Paweł Łysiak, Wojciech Zyska

Radomiak: Filip Adamczyk, Michał Grudniewski, Szymon Stanisławski, Simon Colina, Dariusz Brągiel, Maciej Filipowicz, Dawid Jabłoński

Gwardia: Maciej Dulewicz, Bartłomiej Oleszczuk, Maciej Gregorek, Michał Szubert, Maciej Stańczyk, Radosław Mikołajczak, Aleksander Januszkiewicz