GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1 (zapis relacji)

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1
Bramki: Leandro 88'

90'+4" KONIEC MECZU RADOMIAK WYGRYWA W BEŁCHATOWIE 1:0!
90'+4' Szady zacznie od własnej bramki.
90'+3' Agu przerwał atak gospodarzy.
90' Schodzi Leo, wchodzi Agu.
90' GKS w ataku, ale dobrze się bronimy. Sędzia doliczył 4 minuty.
88' GOL!!!!!!!!!!!!!!! LEO!!!! Nasz snajper wykończył kontrę zespołu! Radomiak prowadzi 1:0
87' Będzie rożny dla GKS-u. I jeszcze jeden, ale z drugiej strony. Szady zwija się z bólu, ale będzie dalej grał
86' Tym razem brutalnie w jednego z obrońców wszedł Szymon Stanisławski i dostał
85' Brutalnie zatrzymany Filipowicz. dla Pisarczuka.
84' Za mocne dogranie i Stanisławski nie doszedł do piłki.
83' Bemba faulowany. Mocno cierpi nasz zawodnik.
82' Schodzi Andrzejczak, wchodzi Łabędzki.
80' Gospodarze ponownie na spalonym.
79' Była szansa SPychała zagrał po ziemi, a do piłki dopadł Brągiel i uderzył z pierwszej piłki. Bramkarz odbił przed siebie, ale obrońcy wybili na rożnego, a jednak nie GKS zaczyna od bramki.
78' dla Macieja Filipowicza. GKS przy piłce.
77' Strzał Grudniewskiego. Gospodarz GKS-u broni z największym trudem. Kolejny roźny.
77' Rożny dla Radomiaka.
76' Leo poczarował i został ścięty równo z trawą.  dla Bartosiaka.
74'Druga zmiana w Radomiaku. Schodzi Mateusz Stąporski, wchodzi Szymon Stanisławski! Który wraca do gry po długiej przerwie.
74' Krzywicki strzela, ale Szady na posterunku.
73' Strzał Stąporskiego, ale sędzia dopatrzył się przewinienia naszego napastnika.
73' Krzywicki mógł dojść do piłki, ale uprzedził go Szady.
72' GKS w ataku.
70' Stąporski złapany na spalonym.
69' Była okazja dla Radomiaka. Brągiel zagrał do Stąporskiego, niestety nasz napastnik nie mógł się dobrze złożyć do strzału i nic z tego nie wyszło.
67' Schodzi Kondracki, wchodzi Okada
67' Stąporski faulował przy walce o piłkę.
66'Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi David Kwiek, wchodzi Maciej Filipowicz.
66' Mocne uderzenie Zgardy. Szady broni z największym trudem. Było groźnie.
64' Leo mocno uderzył z ok. 40 metrów, ale nie trafił w światło bramki.
63' Strzał GKS-u, ale Szady łapie bez problemu.
62'Schodzi Dzięgielewski, wchodzi Krzywicki.
62' Ostry faul Brągiela, ale skończyło się tylko na upomnieniu.
60' Do końca spotkania zostało 30 minut. W Bełchatowie ciągle bez bramek.
59' Gospodarze znowu złapani na spalonym.
58' Źle wykonany stały fragment gry. Potem kiks Spychały i gospodarze mieli ogromną szansę. Na szczęście nasza defensywa sobie poradziła, ale było groźnie.
57' Spychała wywalczył rzut rożny dla Radomiaka.
55' Pierwsza poważna okazja Radomiaka. Po kontrze Leo zagrał do Stąporskiego, a ten uderzył z ok. 16 metrów. Niestety piłka poszybowała ponad bramką.
54' Nasi dosyć kombinacyjne rozegrali rzut wolny, ale niestety dośrodkowanie Sulkowskiego było bardzo niecelne.
53' Dośrodkowanie Sulkowskiego zablokowane, ale jest jeszcze rzut z autu.
51' Brągiel urwał się rywalowi i dał się sfaulować.
50' Dobrze zastawił się Stąporski i dał się sfaulować.
49' Tym razem w ataku Radomiak, ale sędzia dopatrzył się przewinienia jednego z naszych zawodników.
48' I kolejny spalony.
47' GKS spokojnie atakował, ale wpadł w radomską pułapkę i dał się złapać na spalonym.
46' Obie drużyny bez zmian
46' Wracamy do gry. Gospodarze przy piłce.

45' Sędzia zakończył pierwszą połowę. Jak na razie mamy remis 0:0.
45' Sulkowski zagrał w pole karne, ale bramkarz GKS-u wyłapał piłkę.
43' Szady niepewnie, ale łapie piłkę. Po chwili małe zamieszanie pomiędzy zawodnikami, ale sędzia opanował sytuację.
42' Trwa napór gospodarzy. Teraz będzie wolny z lewej strony.
42' Było nerwowo, ale udało się wybić.
41' Rachwał w pole karne. Tam zrobiło się spore zamieszanie. Na szczęście nasza defensywa sobie poradziła. Ale będzie kolejny wolny dla gospodarzy.
40' Głupi faul Bemby i GKS znowu stanie przed szansą.
39' Zespołowa akcja GKS-u, ale na koniec za mocne podanie w stronę Zięby. Szady zaczyna od bramki.
38' Złe zagranie i strata Kwieka.
36' Gospodarze złapani na spalonym.
35' Moment szarpanej gry z obu stron.
33' Niepotrzebny faul Stąporskiego i gospodarze będą mieli doskonałą okazję na dośrodkowanie. Ale fatalne zagranie Michalaka.
32' Bemba w pole karne, tam blisko przejęcia piłki był Sulkowski, ale ostatecznie wpadła ona w ręce bramkarza GKS-u
31' Radomiak próbował przycisnąć, ale zbyt wiele z tego nie wyszło.
30' Gospodarze wymieniają piłkę między obrońcami.
27' Bemba próbował zagrać szybką piłkę do Kwieka, ale zdecydowanie za mocne zagranie zawodnika z francuskim paszportem.
26' Brągiel walczył na skrzydle, ale przekroczył przepisy.
25' Leo faulowany na środku boiska.
23' W odpowiedzi Stąporski do Sulkowskiego, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.
23' Kolejna szansa gospodarzy. Tym razem po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył Grolik, ale nie potrafił jej skierować w światło bramki.
22' Mocny strzał poszybował bezpośrednio na bramkę. Piłkę wypiąstkował Adrian Szady, a jego koledzy wybili ją oby dalej od własnej bramki.
21' Gospodarze ciągle atakują. Teraz będą mieli rzut wolny ok. 25 metrów od naszej bramki.
20'Strata GKS-u w okolicach radomskiego pola karnego.
18' Skuteczna interwencja Grudniewskiego i Radomia zacznie od autu.
17' Niepotrzebna strata Radomiaka i GKS miał okazję na kontrę, ale ich napastnik został złapany na spalonego.
15' Sulkowski zatrzymał Pawła Ziębę i przy okazji dał się sfaulować. Dobre zagranie naszego defensora.
14' Kolejny strzał gospodarzy. Tym razem na uderzenie zdecydował się Dzięgielewski, ale jego próba bardzo niecelna.
13' Wrzutka Radomiaka z prawej strony, ale w polu karnym przepisy przekroczył jeden z naszych napastników. I GKS rozpoczął od rzutu wolnego.
12' Leo faulowany ok. 40 metrów do bramki.
11' Mocne uderzenie Zgardy. Na szczęście niecelne.
10' Było groźnie. Zięba odegrał do Pisarczuka, a ten dograł w nasze pole karne, a tam z piłką minął się Dzięgielewski.
9' Piłka opuściła boisko i Adrian Szady zaczyna od bramki.
8' GKS utrzymywał się przy piłce, a nasz zespół odważnie walczył o jej odzyskanie. Niestety Dariusz Brągiel przekroczył przy tym przepisy.
7' Była wrzutka w nasze pole karne. Trzech zawodników padło na murawę, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Świdzikowski wybił piłkę z pola karnego.
6' dla Mateusza Spychały. Będzie szansa dla GKS-u
5' Próba naszej drużyny, ale strzał daleki od ideału. Bruchajzer zaczyna od własnej bramki.
4' Leo sponiewierany w środkowej strefie boiska. "Zieloni" zaczną od wolnego.
3' W odpowiedzi ofensywne wejście Zięby
1' Nerwowy początek Radomiaka, ale po wybiciu Świdzikowskiego Brągiel szukał dośrodkowania. Jego zagranie zostało zablokowane i GKS przy piłce.
1'Radomiak zaczyna.

14.58 Zawodnicy wychodzą na murawę. Zaczyna się prezentacja zespołów.

14.50 Rozgrzewka dobiega końca. Początek spotkania za 10 minut.

14.48 Radomiak do tego meczu podejdzie po zwycięstwie z Wartą Poznań. Natomiast GKS w dwóch ostatnich meczach zdobył komplet punktów pokonując ROW Rybnik i Siarkę Tarnobrzeg.

14.45 Krzysztof Domagała wita się z Państwem. Zapraszam do śledzenia relacji LIVE z meczu 14. kolejki II ligi pomiędzy GKS-em Bełchatów a Radomiakiem Radom. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15.00

Składy:

GKS Bełchatów: Bruchajzer - Grolik, Zgarda, Bartosiak, Zięba, Michałek Andrzejczyk, Rachwał, Pisarczuk, Kondracki, Dzięgielewski

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kościelny, Bemba, Kwiek, Brągiel, Leandro, Stąporski