Dzieciaku trenuj w Radomiaku!

Dzieciaku trenuj w Radomiaku!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najstarszy i najbardziej utytułowany klub piłki nożnej w Radomiu wkracza w nową erę. Pierwszy zespół z powodzeniem walczy w drugiej lidze i z nowym zarządem ma plany na dalszy awans. W ślad za lepszą organizacją zespołu seniorów idzie szkolenie młodzieży. 

Profesjonalni trenerzy, wsparcie sponsorów, codzienna praca na treningach przynosi coraz lepsze efekty. Kolejne drużyny uzyskają awanse w ligach młodzieżowych, a najzdolniejsi wychowankowie znajdują uznanie na arenie ogólnopolskiej. W Centralnej Lidze Juniorów, najwyższej klasie rozgrywek młodzieżowych w kraju, gra obecnie pięciu wychowanków MSPN Radomiak: Michał Boniecki i Krzysztof Wydra w Wiśle Kraków,  Marcel Grot i Kacper Kokosza w GKS Bełchatów (wszyscy rocznik 1998) i Wojciech Jaroszko Bałtyk Koszalin (rocznik 1997).  

Kolejnym dowodem właściwą ścieżkę szkolenia młodych piłkarzy w zielonych barwach, jest informacja sprzed kilku dni o 14-letnim Kamilu Bielikowie, który z Radomiaka przenosi się właśnie do Legii Warszawa. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Pamiętajmy, że w pierwszym zespole Radomiaka też są wychowankowie MSPN - bracia Krystian i Włodzimierz Putonowie. 

- Takich bardzo zdolnych piłkarzy mamy w klubie jeszcze co najmniej kilkunastu. Najstarsi z nich za rok, dwa mają dużą szansę na awans do pierwszego zespołu Radomiaka lub grę w jeszcze silniejszych klubach. To pokazuje, że potrafimy w Radomiu wychwycić i oszlifować piłkarskie talenty – mówi prezes MSPN Radomiak, Paweł Redestowicz.

Prezes zachęca chłopców i dziewczęta do przyjścia w sobotę na stadion Radomiaka: - Wszystkich chłopców i dziewczęta, którzy chcą reprezentować klub z największymi tradycjami w Radomiu oraz ogromnym potencjałem na sukcesy w najbliższej przyszłości, zapraszamy na nasz wielki nabór i do trenowania w Radomiaku. Zapewniamy, że stworzymy im jak najlepsze warunki do treningu. Zapraszamy! Dzieciaku trenuj w Radomiaku!

Wielki nabór chłopców i dziewcząt do drużyn Radomiaka

Termin: sobota, 5 września godz. 11:00

Miejsce: Stadion Radomiaka, ul. Struga 63 w Radomiu

MSPN Radomiak / fot. MSPN Radomiak

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy