Bilety na Radomiaka tylko na Narutowicza

Bilety na Radomiaka tylko na Narutowicza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Decyzja ta została podjęta w związku z i tak nieuniknioną tymczasowo całkowitą przeprowadzką Radomiaka ze Struga, a co za tym idzie: z myślą o przyzwyczajeniu kibiców do nowego miejsca. Ponadto sprzedaż biletów - tak w przedsprzedaży jak i w dniu meczu - w jednym miejscu, eliminuje niepotrzebne zamieszanie.

Ponadto aby uniknąć kolejek w dniu meczu, zostanie wprowadzony dodatkowy dzień przedsprzedaży.

I tak bilety na niedzielny mecz z Okocimskim Brzesko (niedziela, godz. 16:00) będzie można nabyć w czwartek, piątek, sobotę w godzinach 15:00-20:00 w kasach od ulicy Narutowicza, a także w dniu meczu (13.09.2015) od godziny 13:00 w kasach od Narutowicza i od Parku Planty.

WŁADZE RADOMIAKA APELUJĄ O KORZYSTANIE Z PRZEDSPRZEDAŻY!

Można już nabywać wejściówki także w ramach sprzedaży internetowej prowadzonej w tym miejscu: https://www.kupbilet.mosirradom.pl/

Klub w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji wypracował również inne rozwiązania mające na celu usprawnienie dystrybucji biletów oraz samego wejścia na stadion. W najbliższym czasie (na meczu z Okocimskim jeszcze nie) przy wejściu od Parku Planty zostanie uruchomiony dodatkowy kołowrotek, który ma wyeliminować sytuację tworzących się zatorów przy wejściu na stadion.

źródło: radomiak.pl, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy