W niedzielę autobusy pojadą objazdem

W niedzielę autobusy pojadą objazdem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

MZDiK prosi, także w imieniu organizatorów, o takie zaplanowanie przemieszczania się po Radomiu w czasie trwania biegu, żeby unikać w miarę możliwości przejeżdżania przez Planty, Śródmieście, Dzierzków i Glinice.
Podajemy ulice, którymi będą przemieszczać się biegacze, oraz orientacyjne godziny ich zamknięcia - uwzględniając zapas czasowy, czyli ok. 30-40 min. przed pierwszym biegaczem i ok. 10-15 min. po ostatnim). Na tych fragmentach dróg niemożliwy będzie też ruch poprzeczny.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

- 8.00-9.30 - Narutowicza (zamknięcie od ronda Kisielewskiego do Kościuszki);
- 8.30-9.20- Kościuszki (od Narutowicza do Plant);
- 8.30-9.25 - Planty (od Kościuszki do Sedlaka);
- 8.30-9.30 - Sedlaka (od Plant do Narutowicza);
- 8.30-9.30 - Narutowicza (od ronda Kisielewskiego do Kościuszki);
- 8.30-9.30 - Limanowskiego (tylko prawy pas wschodniej jezdni od ronda Kisielewskiego do Wałowej);
- 8.35-9.35 - Wałowa (od Limanowskiego do pl. Kazimierza Wielkiego);
- 8.35-9.40 - Malczewskiego (od pl. Kazimierza Wielkiego do Kelles-Krauza);
- 8.40-9.45 - Kelles-Krauza (od Malczewskiego do Struga - tylko jezdnia południowa);
- 8.40-9.45 - Struga (od Kelles-Krauza do Pileckiego - tylko jezdnia południowa);
- 8.40-9.50 - Pileckiego (od Struga do Kelles-Krauza);
- 8.40-9.50 - Kelles-Krauza (od Pileckiego do Niedziałkowskiego);
- 8.40-9.55 - Niedziałkowskiego (od Kelles-Krauza do Kilińskiego);
- 8.40-9.55 - Kilińskiego (od Niedziałkowskiego do Witolda);
- 8.45-10.00 - Witolda (od Kilińskiego do Żeromskiego);
- 8.45-10.00 - Żeromskiego (od Witolda do 25 Czerwca);
- 8.45-10.05 - 25 Czerwca (od Żeromskiego do alei Tajnej Organizacji Nauczycielskiej);
- 8.45-10.10 – al. TON (ciąg pieszy i rowerowy od 25 Czerwca do Zbrowskiego);
- 8.50-10.10 - Zbrowskiego (od al. TON do Żeromskiego);
- 8.50-10.15 - Żeromskiego (od Zbrowskiego do Lubelskiej);
- 8.50-10.20 - Lubelska (od Żeromskiego do Małęczyńskiej);
- 8.55-10.25 - Małęczyńska (od Lubelskiej do Wrocławskiej);
- 8.55-10.30 - Wrocławska (od Małęczyńskiej do Chorzowskiej);
- 8.55-10.35 - Chorzowska (od Wrocławskiej do Lubelskiej);
- 9.00-10.40 - Lubelska (od Chorzowskiej do Kochanowskiego);
- 9.05-10.50 - Komunalna (od Lubelskiej do Odrodzenia);
- 9.05-10.55 - Odrodzenia (od Komunalnej do Litewskiej);
- 9.05-10.55 - Litewska (od Odrodzenia do Ogrodniczej);
- 9.10-11.00 - Ogrodnicza (od Litewskiej do Długojowskiej);
- 9.10-11.10 - Długojowska (od Ogrodniczej do Puławskiej);
- 9.10-11.15 - Puławska (od Długojowskiej do Okrzei);
- 9.15-11.20 - Okrzei (od Puławskiej do Metalowej);
- 9.15-11.25 - Metalowa (od Okrzei do Odrodzenia);
- 9.15-11.25 - Giserska (od Odrodzenia do Słowackiego);
- 9.15-11.30 - Słowackiego (prawy pas od Giserskiej do wiaduktu i zawrotka pod nim);
- 9.15-11.40 - Mazowieckiego (od Kwiatkowskiego do Kolejowej);
- 9.20-11.45 - Kolejowa (od Mazowieckiego do Czarnej);
- 9.20-11.45 - Czarna (od Kolejowej do PCK);
- 9.20-11.50 - PCK (od Czarnej do al. Grzecznarowskiego);
- 9.20-11.50 - al. Grzecznarowskiego (ciąg pieszy i rowerowy od PCK do Dowkontta);
- 9.20-11.55 - 1905 Roku (ciąg pieszy od Dowkontta do Biznesowej);
- 9.20-11.55 - Biznesowa (od 1905 Roku do Przemysłowej);
- 9.20-11.55 - Przemysłowa (od Biznesowej do Młodzianowskiej);
- 9.25-12.00 - Młodzianowska (od Przemysłowej do wysokości Juliusza - tylko wschodnia strona);
- 9.25-12.00 - Mariacka (od wysokości Juliusza do Sedlaka - tylko wschodnia strona);
- 9.25-12.05 - Sedlaka (od Mariackiej do Plant);
- 9.30-12.10 - Planty (od Sedlaka do Cichej);
- 9.30-12.15 - alejki parku Planty (ciągi pieszo-rowerowe od Plant do stadionu MOSiR).

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

czd/ źródło: MZDiK fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 2019-06-12 19:53
    Mieszkam przy Skłodowskiej i jak pamiętam nie było żadnego biegu bez zamknięcia ulic dojazdowych .Biegi których urządza się w mojej okolicy każdego roku jest kilka .Uważam ,że biegi należy urządzać albo na terenach zielonych oddalonych od centrum albo na schodach Urzędu Miejskiego w Radomiu a metą w gabinecie Prezydenta
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-06-12 22:14
      Po to ostrzegają wcześniej, żebyś sobie mógł odpowiednio zaplanować wyjazd. Nie wierzę, że zawsze akurat w niedzielę musisz wyjeżdżać z domu przez te 75 minut , kiedy jest zamknięta ulica.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-06-12 17:26
    Powalone miasto, że na to pozwala
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy