Radom w aplikacji

Radom w aplikacji
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Radom jest kolejnym miastem, które dołączyło do"Arguido”, czyli popularnej aplikacji turystycznej, pełniącej funkcję przewodnika miejskiego. Dzięki tej aplikacji  można zwiedzać świat za pomocą technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Została ona stworzona z wykorzystaniem innowacyjnej technologii rozszerzonej rzeczywistości i umożliwia turystom zwiedzanie kilkudziesięciu polskich miast. W każdym z nich twórcy przygotowali od kilku do kilkunastu tematycznych szlaków. W Radomiu są to na razie cztery trasy: Radom średniowieczny i nowożytny, Radom dziewiętnasto- i dwudziestowieczny, Radomskie pamiątki powstania styczniowego oraz Radom wielokulturowy.

Autorami aplikacji są pracownicy Centrum Informacji Turystycznej i Urzędu Miejskiego w Radomiu. Zadbali oni o to, aby informacje o obiektach i miejscach były pełne i interesujące zarówno dla turystów odwiedzających nasze miasto, jak i dla samych mieszkańców. Obecnie trwają prace nad opracowaniem kolejnych tras, które będą sukcesywnie udostępniane użytkownikom aplikacji.

Aplikacja jest dostępna na dwa najbardziej popularne systemy operacyjne – Android i IOS.

KS, UM/ fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy