Poznajmy potencjał Radomia, czyli muzyka i degustacje

Poznajmy potencjał Radomia, czyli muzyka i degustacje
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Chcemy pokazać, że w naszym mieście i jego mieszkańcach tkwi ogromny potencjał, że są tu ludzie, którzy chcą tworzyć coś dla Radomia. Będziemy opowiadali o licznych inicjatywach, takich jak Parkowa Fest czy Śniadanie na Trawie - zapowiadają organizatorzy.

Zaprezentuje się również radomski biznes – soki jabłkowe z gospodarstwa pani Moniki Bankiewicz (będzie degustacja soków z polskich jabłek), przytycka papryka. Przedsiębiorstwo RADWAG oraz Instytut Technologii i Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy opowiedzą jak innowacyjne rozwiązania powstają w Radomiu. Zebrra.tv przedstawi swoją wizję nowej internetowej telewizji, do której  przekonuje się coraz większa liczba widzów. O współpracy ze studentami z Ukrainy opowie kanclerz Wyższej Szkoły Handlowej.

- Chcemy również pokazać, jak mieszkańcy Radomia aktywnie włączają się w kreowanie Budżetu Obywatelskiego oraz o inicjatywach, które są związane z tym temat, jak na przykład budowa Muszli Koncertowej w Parku Kościuszki - mówi Marek Mieńkowski, właściciel Restauracji Parkowa.

Oczywiście nie może zabraknąć akcentów muzycznych. Tanga wykonają Bartosz Kołsut (Młody Muzyk Roku, akordeon) oraz Paweł Kwaśny (gitara), jazz zagra zespół Lay D Funk, hip-hop BoKoTy, a rocka Trabant Zacny.

Organizatorzy: Anna Falkiewicz, właściciel Szkoły Języków Obcych MAŁA LINGUA, Marek Mieńkowski, właściciel Restauracji Parkowa, Paweł Kwaśny, właściciel Ogniska Muzycznego MałyMuzyk.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy