Od piątku będzie nowy przystanek Traugutta/Moniuszki

Od piątku będzie nowy przystanek Traugutta/Moniuszki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Od piątku, 18 września od godz. 15 uruchomiona będzie para nowych przystanków Traugutta/ Moniuszki - dla linii 5, 7, 8, 9 i 23.

Nowe przystanki zostaną zlokalizowane na odcinku pomiędzy ulicami Moniuszki i Mickiewicza.  Nowa para przystanków, jaki informuje MZDiK, powstaje  w związku z potrzebą poprawy dostępności komunikacji miejskiej w Śródmieściu i na Plantach,

Przystanek w kierunku ulicy Mickiewicza stanie przed wjazdem na parking przed bankiem (w sąsiedztwie poradni okulistycznej, restauracji oraz galerii sztuki), natomiast przystanek w kierunku ulicy Moniuszki stanie w pobliżu głównej siedziby Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji oraz komisariatu policji. Będą się tam zatrzymywały autobusy komunikacji miejskiej linii 5, 7, 8, 9 i 23.

- Uruchomienie powyższej pary przystanków to pierwszy etap zaplanowanych zmian w organizacji ruchu w okolicach skrzyżowania ulic Traugutta i Narutowicza, które były przedmiotem przeprowadzonych niedawno konsultacji społecznych - informuje Dariusz Dębski, rzecznik MZDiK.

KS, MZDiK /fot. cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy