Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Jak dojechać na cmentarze

Jak dojechać na cmentarze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W dniach od 28 października do 2 listopada autobusy linii 4, 12 i 13, a 30 i 31 października oraz 1 listopada także kilku innych linii będą jeździły częściej niż zwykle. Od 30 października do 1 listopada będzie uruchomiona dodatkowa linia przyśpieszona CM, łącząca cmentarze na Borkach i na Firleju. Zostaną ponadto uruchomione dodatkowe linie do cmentarza na Borkach. 1 listopada komunikacja miejska w Radomiu będzie bezpłatna dla wszystkich pasażerów.

W dniach od 30 października do 1 listopada (od soboty do poniedziałku) zostaną również wprowadzone zmiany w organizacji ruchu kołowego w rejonie cmentarzy na terenie Radomia. Ulica Limanowskiego będzie zamknięta od Maratońskiej do Tytoniowej. Zamknięte będą też ulice Chopina, Obrońców, Kurpiowska, Ordona, Kujawska i Hutnicza. Z kolei dojazd do cmentarza na Firleju będzie możliwy od 30 października do 1 listopada jedynie od strony ulicy Warszawskiej.

MZDiK apeluje do kierowców, aby w miarę możliwości nie korzystali w tych dniach z własnych samochodów. Warto dojechać do cmentarzy autobusami, które w tych dniach będą kursowały ze zwiększonymi częstotliwościami.

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA NA BORKACH

Dojazd do cmentarza zapewnią autobusy stałych linii 1, 7, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 18 i 25. Będą też uruchomione linie dodatkowe C9 i CM (30.10-1.11) oraz C15 (31.10-1.11).

 Linia C9 – sobota i niedziela co ok. 15 minut, poniedziałek co ok. 7 minut.

Trasa: OS. PRĘDOCINEK, Armii Krajowej, Brata Alberta, Michalczewskiego, Jana Pawła II, al. Grzecznarowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, BORKI / CMENTARZ.

 Linia C15 – niedziela co ok. 32 minuty, poniedziałek co ok. 32 minuty.

Trasa: JANISZPOL, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Tytoniowa, 1905 Roku, Maratońska, BORKI / CMENTARZ.
Uwaga! Ostatnie dwa kursy linii C15 każdego dnia będą wykonane tylko do przystanku Maratońska / Limanowskiego 02 (po stronie cmentarza). Stamtąd autobusy pojadą do zajezdni Ślepowron. Nie będą wtedy zawracały przed skrzyżowaniem z ul. Dębową w celu dojazdu do przystanku Borki / cmentarz III 01 (w stronę ul. Limanowskiego).

 Linia CM - w sobotę co ok. 10 minut, w niedzielę co ok. 5 minut, w poniedziałek co ok. 3-4 minuty.

Trasa: BORKI / CMENTARZ, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, pl. Dworcowy (powrót bezpośrednio Poniatowskiego), Traugutta, Żeromskiego (powrót Wałową, Lekarską, Tochtermana), Malczewskiego, Warszawska, Kusocińskiego, Chrobrego, Mieszka I, Ofiar Firleja, FIRLEJ / CMENTARZ (powrót Ofiar Firleja, Warszawską, Aleksandrowicza, Mieszka I).

Cmentarze-Borki-2021-bus-duza

Organizacja ruchu kołowego w rejonie cmentarzy 30.10-1.11

Od soboty, 30 października do poniedziałku, 1 listopada wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu kołowego w rejonie cmentarzy na terenie Radomia. W pozostałych dniach będzie obowiązywała standardowa organizacja ruchu.

Zmiany w rejonie cmentarza na Borkach

 

Ul. Limanowskiego będzie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku między ul. Maratońską i Tytoniową. Odcinkiem od ul. Lustrzanej (wjazd od Dębowej) do Tytoniowej będą mogły jeździć jedynie taksówki. Postój będzie zlokalizowany w nieczynnej w tych dniach zatoce przystankowej Limanowskiego / Lustrzana (w stronę Śródmieścia). Uwaga! Na odcinku ul. Tytoniowej od Limanowskiego do Blaszanej będzie wprowadzony zakaz zatrzymywania się - szczególnie dotyczy to odcinka między ul. Limanowskiego a Sedlaka, na którym będą zlokalizowane przystanki!
Ulice Chopina i Obrońców (od 1905 Roku do Limanowskiego) zostaną zamknięte dla ruchu. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył mieszkańców budynków przy tych drogach (w przypadku drugiej z nich - również pojazdów z zezwoleniami wydanymi przez ZUK, ale tylko do Hutniczej). Zakaz ruchu kołowego (oprócz pojazdów mieszkańców posesji) będzie także obowiązywać na ulicach Kurpiowskiej, Ordona, Kujawskiej i Hutniczej - nie będzie z nich wyjazdu do Obrońców.
Ul. Dębowa między ul. Limanowskiego a Maratońską będzie drogą jednokierunkową (w kierunku zachodnim). Oznacza to, że nie będzie można dojechać od ul. Maratońskiej do placu postojowego za cmentarzem. W przypadku przepełnienia się tego parkingu pojazdy będą kierowane na oznakowany parking rezerwowy wzdłuż ul. Bulwarowej (będzie on funkcjonował przez cały czas obowiązywania wszystkich powyższych zmian, więc można tam pozostawiać samochody z własnego wyboru - również niezależnie od stopnia zapełnienia placu postojowego przy Dębowej). Ruch jednokierunkowy będzie wprowadzony poza tym na odcinku ul. Dębowej od Maratońskiej do Stasieckiego (w kierunku zachodnim). Tutaj wyjątek będą stanowiły jedynie autobusy miejskie, które będą jeździć w obu kierunkach.
Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały na odcinku ul. Maratońskiej w rejonie skrzyżowania z Dębową. Ruch na wprost na jezdni w stronę Halinowa będzie możliwy tylko środkowym pasem ruchu. Wyjazd z ul. Dębowej (od strony cmentarza) ze względów bezpieczeństwa będzie możliwy wyłącznie w prawo, w kierunku ronda Łaskiego.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Cmentarze-Borki-2021-ruch-duza

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA NA FIRLEJU

Dojazd do cmentarza zapewnią autobusy stałych linii 4, 12, 13 i 21. Będą też uruchomione linie dodatkowe C21 i CM (30.10-1.11) oraz C4 (1.11) oraz linia zastępcza Z21 (31.10-1.11).

* Dojazd od strony południowej (ul. Ofiar Firleja): linie 4, 13, C4, CM.
* Dojazd od strony północnej (ul. Witosa): linie 12, 21, C21, Z21.

Uwaga! 30 października i 1 listopada odjazdy z tymczasowego przystanku Firlej / cmentarz 05, zlokalizowanego w zatoce obok pawilonów handlowych przy ul. Ofiar Firleja, będą odbywać się przeważnie w kolejności przyjazdów autobusów w to miejsce, w związku z czym mogą wystąpić różnice między czasami rozkładowymi a rzeczywistymi.

 Linia C4 – w poniedziałek co ok. 10 minut.

Trasa: ŻEROMSKIEGO / TRAUGUTTA, Żeromskiego (powrót Wałową, Lekarską, Tochtermana, Traugutta), Malczewskiego, Warszawska, 11 Listopada, Chrobrego, Mieszka I, Ofiar Firleja, FIRLEJ / CMENTARZ (powrót Ofiar Firleja, Warszawską, Aleksandrowicza, Mieszka I).

 Linia C21 - w sobotę, niedzielę i poniedziałek co ok. 15 minut.

Trasa: OS. GOŁĘBIÓW I, Andersa, Struga, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Mieszka I, Witosa, WITOSA / CMENTARZ (powrót Witosa, Warszawską, Aleksandrowicza, Mieszka I).

 Linia CM - w sobotę co ok. 10 minut, w niedzielę co ok. 5 minut,, w poniedziałek co ok. 3-4 minuty.

 Linia Z21 - w niedzielę i poniedziałek co ok. 20 minut.

Trasa: WARSZAWSKA / RONDO, Warszawska, Aleksandrowicza, Mieszka I, Witosa, zawracanie na pętli Wincentów, Witosa, Warszawska, Klwatecka, zawracanie na pętli Wólka Klwatecka, Klwatecka, Warszawska, zawracanie na rondzie NSZ, Warszawska, WARSZAWSKA / RONDO (linia okrężna z jednym przystankiem końcowym).
Uwaga! Ostatnie dwa kursy linii Z21 każdego dnia będą wykonane tylko do przystanku Warszawska / rondo 09 (w kierunku centrum Radomia). Stamtąd autobusy pojadą do zajezdni Żakowice. Nie będą one wówczas zawracać na rondzie Narodowych Sił Zbrojnych w celu dojazdu do przystanku Warszawska / Rondo 10 (w kierunku Firleja).

 Cmentarze-Firlej-2021-bus-duza

Zmiany w rejonie cmentarza na Firleju

 

Dojazd do cmentarza będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Warszawskiej (w drugim kierunku będą mogły jeździć tylko autobusy komunikacji miejskiej)! Południowe pasy ulic Ofiar Firleja (od Warszawskiej do Mieszka I) i Witosa (od Warszawskiej do Mieszka I) będą przeznaczone wyłącznie dla pojazdów indywidualnych. Podobnie będzie również na ul. Mieszka I (odcinek jednojezdniowy od Witosa aż do ronda Powstańców Warszawy na Józefowie). Funkcjonariusze będą wpuszczać na ulice Mieszka I (na północ od ronda Powstańców Warszawy) i Aleksandrowicza (na zachód od pętli autobusowej naprzeciw szpitala) wyłącznie autobusy miejskie lub inne uprzywilejowane pojazdy.
Fragment ul. Ofiar Firleja od Mieszka I do Krzewień (przez las i most) będzie drogą jednokierunkową (można tamtędy dojeżdżać w kierunku Nowej Woli Gołębiowskiej i ewentualnie dalej ul. Energetyków do centrum).
Zakaz ruchu kołowego zostanie wprowadzony na odcinku ul. Aleksandrowicza (od szpitala na Józefowie aż do ul. Warszawskiej). Tą drogą będą mogły jeździć wyłącznie autobusy miejskie lub karetki pogotowia ratunkowego! Zakaz ruchu (oprócz pojazdów mieszkańców okolicznych posesji) będzie obowiązywał poza tym na całej ul. Gombrowicza.
Zmiany w organizacji ruchu będą wprowadzone na ul. Warszawskiej. W celu usprawnienia dojazdu do nekropolii na Firleju pasy ruchu wschodniej jezdni między rondem NSZ a ul. Ofiar Firleja zostaną przeznaczone dla określonych grup pojazdów. Lewy pas będzie obowiązywać dla ruchu przelotowego w stronę Warszawy, a prawy - dla pojazdów jadących do cmentarza. Od strony Warszawy zostanie wprowadzony zakaz skrętu lewo w ulice Witosa i Ofiar Firleja! Pojazdy wyjeżdżające z ulicy Juranda do Warszawskiej nie będą mogły skręcać w lewo ani jechać prosto do Witosa.

Cmentarze-Firlej-2021-ruch-duza

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

 

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA W CEREKWI

 

Dojazd w rejon cmentarza w Cerekwi zapewnią autobusy linii 8. Rozkłady jazdy i częstotliwości: piątek - stały rozkład powszedni (obsługa tylko kursami wariantowymi do Golędzina); sobota - specjalny rozkład sobotni (obsługa tylko kursami wariantowymi do Golędzina); niedziela i poniedziałek - specjalny rozkład niedzielny (wybrane kursy do Cerekwi - co ok. 16 minut), wtorek - stały rozkład powszedni (obsługa tylko kursami wariantowymi do Golędzina).
Trasy w sąsiedztwie tego cmentarza: 28-30.10 i 2.11.2021 stała trasa kursów wariantowych w obu kierunkach: Radomska (Cerekiew); 31.10-1.11.2021 w godz. ok. 8-18 wybrane kursy (większość w tym okresie) na trasie czasowo zmienionej: Wolanowska, Wapienna, CEREKIEW (obok bramy stacji wodociągów przy Wapiennej).
Uwaga! Zawracanie na terenie stacji odbywa się bez pasażerów – MZDiK prosi, by nie wsiadać wcześniej do autobusów! Kursy podstawowe linii 8 będą standardowo wykonywane prosto ul. Wolanowską do stałej pętli Kierzków.

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA PRAWOSŁAWNEGO

 

Dojazd do cmentarza prawosławnego na Obozisku zapewnią autobusy stałych linii 4, 11, 12 i 23. Będą też uruchomiona, 1 listopada, linia dodatkowa C4.

Linia 4 – w piątek specjalny rozkład powszedni (kursy co ok. 10 minut), w sobotę specjalny rozkład sobotni (kursy co ok. 10 minut), w niedzielę specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 5 minut), w poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 3-5 minut), we wtorek specjalny rozkład powszedni (kursy co ok. 5 minut).
Linia 11 – w piątek stały rozkład powszedni, w sobotę stały rozkład sobotni, w niedzielę stały rozkład niedzielny, w poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 45 minut), we wtorek stały rozkład powszedni.
Linia 12 - w piątek specjalny rozkład powszedni (kursy co ok. 15 minut), w sobotę specjalny rozkład sobotni (kursy co ok. 10 minut), w niedzielę specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 10 minut), w poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 5-7 minut), we wtorek specjalny rozkład powszedni (kursy co ok. 15 minut).
Linia 23 – w piątek stały rozkład powszedni, w sobotę stały rozkład sobotni, w niedzielę stały rozkład niedzielny, w poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 40 minut), we wtorek stały rozkład powszedni.
Linia C4 – w poniedziałek kursy co ok. 10 minut.

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA EWANGELICKIEGO

Dojazd do cmentarza przy ul. Kieleckiej zapewnią autobusy stałych linii 5, 8 i 12.

Linia 5 – w piątek stały rozkład powszedni, w sobotę stały rozkład sobotni, w niedzielę i poniedziałek stały rozkład niedzielny, we wtorek stały rozkład powszedni.
Linia 8 – w piątek stały rozkład powszedni, w sobotę specjalny rozkład sobotni (kursy co ok. 15 minut), w niedzielę i poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 16 minut), we wtorek stały rozkład powszedni.
Linia 12 – w piątek specjalny rozkład powszedni (kursy co ok. 15 minut), w sobotę specjalny rozkład sobotni (kursy co ok. 10 minut), w niedzielę specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 10 minut), w poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (kursy co ok. 5-7 minut), we wtorek specjalny rozkład powszedni (kursy co ok. 15 minut).

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA W RAJCU SZLACHECKIM

Dojazd do cmentarza przy ul. Kozienickiej zapewnią autobusy stałej linii 26.

Linia 26 – w piątek stały rozkład powszedni, w sobotę stały rozkład sobotni, w niedzielę i poniedziałek stały rozkład niedzielny, we wtorek stały rozkład powszedni.

OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA CMENTARZA W KIEDRZYNIE

Dojazd do cmentarza w Kiedrzynie zapewnią autobusy stałej linii 24, kursujące ul. Lubelską na pograniczu Kiedrzyna i Małęczyna Nowego (dojazd do przystanków Małęczyn Nowy / Cmentarz).

Linia 24 – w piątek stały rozkład powszedni (obsługa tylko kursami wariantowymi do Małęczyna Nowego), w sobotę stały rozkład sobotni (obsługa tylko kursami wariantowymi do Małęczyna Nowego), w niedzielę specjalny rozkład niedzielny (większość kursów na trasie wariantowej do Małęczyna Nowego), w poniedziałek specjalny rozkład niedzielny (większość kursów na trasie wariantowej do Małęczyna Nowego), we wtorek stały rozkład powszedni (obsługa tylko kursami wariantowymi do Małęczyna Nowego).

 Cmentarze-schemat-bus-2021-duza

 

kos, mzdik fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”.
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
 • avatar
  ~Celina 185.253.241.*** 2021-10-29 12:52
  Kto mądry wymyślił żeby jechać na cmetatrz autobusem tyle jest zakażeń a w autobusach ścisk. A za 2 tyg będzie więcej zakażeń. Wybieram samochód i to w inny dzień niż 1listopada
  • 63%
  • |
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~Anonim 79.191.180.*** 2021-10-29 22:13
   Jedź. Postoisz godzinę w korku, to ci się odechce.
   • 73%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~Taka prawda 37.248.155.*** 2021-11-01 17:44
   Przecież wyraźnie napisał "w innym dzień" ludzie kto Was uczył czytać ze zrozumieniem
   • 100%
   • |
   • oceń:
   • |
 • avatar
  ~ile dostaliście? 128.199.61.*** 2021-10-30 09:26
  na wszystkich ogólnopolskich portalach trąbią o skandalicznej eksmisji rodziny mieszkającej pod lotniskiem a tu cisza
  • 74%
  • |
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~Anonim 31.0.55.*** 2021-10-30 12:33
   Skandaliczne to jest to, że wszyscy już podpisali porozumienie, a ten Janusz myśli, że swoim głupim protestem zyska więcej blokując inwestycję, na którą czekają ludzie.
   • 71%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~wtf 128.199.61.*** 2021-10-30 12:44
   Człowieku, chca od niego kupić tylko środek działki i zostawić skrawki po bokach bez dostępu do drogi i mediów, wartość działki zaniżyli o 30%, domu o 50%. Ty byś sprzedał, bo ludzie czekają?!
   • 70%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~Anonim 178.235.187.*** 2021-10-30 13:15
   A ty pacanie ile dostałeś??? Jaki to ma związek kretynie z publikacją na temat dojazdu na cmentarze???
   • 100%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~RADOM to PIS ✈ 37.47.17.*** 2021-10-31 08:51
   Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
   • 100%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~1 128.199.40.*** 2021-10-31 09:08
   Anonim argumenty się skończyły i wyszła słoma z butów
   • 100%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~Gruby 37.47.11.*** 2021-10-31 10:40
   Bo anonim to pisowski głupek.
   • 63%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~Anonim 91.194.198.*** 2021-11-01 11:13
   Żaden przewoźnik lotniczy nie chce latać z tego lotniska, robiono ankietę wśród pasażerów 1% wyraził chęć latania z Radomia. To lotnisko robione na siłę, żeby któraś linia wogóle zgodziła się korzystać z tego portu, trzeba będzie ją zmusić, co raczej nie będzie łatwe
   • 80%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~Dość u-POdlenia. 37.47.24.*** 2021-11-01 11:26
   Na wszystkich POrtalach.
   • 75%
   • |
   • oceń:
   • |
 • avatar
  ~Anonim 46.169.136.*** 2021-10-30 21:56
  gdyby nie reklamy i przytępiony opis może by można było się zorientować w tekście
  • 100%
  • |
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~redakcja 46.204.80.*** 2021-10-31 06:46
   Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
   • oceń:
   • |
 • avatar
  ~ABC 83.28.246.*** 2021-10-30 20:36
  Jak tworzycie takie opisy to może warto także napisać jak mieszkańcy ulic Borzym, Vietha mogą dojechać w tych dniach do swoich posesji gdyż policja nie umożliwiała jazdy od ronda Powstańców Warszawy w Aleksandrowicza kierunku Szpitala (godz. 11:15 dzisiaj) tylko stojący policjant twierdzi, że dojazd jest od ulicy Warszawskiej czyli skręt w prawo w Aleksandrowicza w odcinek, który wg. mapki jest wyłączony z ruchu a dodatkowo na Warszawskiej jest ustawiony tymczasowy zakaz skrętu w prawo z Warszawskiej w Aleksandrowicza. Więc albo mapka i opis organizacji ruchu kłamie, bo nie ma tam słowa o braku ruchu od ronda w stronę szpitala i dojazdu do ulic Vietha, Borzym albo kłamał policjant zupełnie nie orientujący się w organizacji ruchu.
  • 100%
  • |
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~Anonim 79.191.185.*** 2021-10-30 20:47
   Kłamał policjant. Ale jeśli faktycznie mieszkasz na Borzym lub Vietha, to powinieneś wiedzieć, że możesz tam dostać się ulicą Józefowską.
   • 100%
   • |
   • oceń:
   • |
  • avatar
   ~Anonim 83.28.246.*** 2021-10-31 00:01
   I tak zrobiłem objechałem rondo i skręciłem w prawo dojechałem do Józefowskiej. Tylko co roku nie ma z tym problemu by pojechać od ronda w Aleksandrowicza a potem czy to w prawo w Józefowską czy dalej w prawo w Borzym to dzisiaj policjant wymyślił swoją organizację ruchu i do tego jeszcze kłamał, że od Warszawskiej jest możliwy dojazd.
   • 100%
   • |
   • oceń:
   • |
 • avatar
  ~Anonim 37.47.20.*** 2021-10-29 20:51
  Znowu pół Maratońskiej do Dębowej,wszyscy z wiązankami i zniczami z buta.
  • 63%
  • |
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~Anonim 46.169.209.*** 2021-10-30 06:02
   Idź bez butów, kto zabrania?
   • 88%
   • |
   • oceń:
   • |
 • avatar
  ~Anonim 185.189.125.*** 2021-10-29 15:23
  Jak dojechać na cmentarze? - karawanem. W jesionce lub w urnie.
  • 64%
  • |
  • oceń:
  • |
 • avatar
  ~Wasz PiłSuski 46.205.198.*** 2021-10-28 15:08
  To bardzo proste. Wystarczy być nie zaszczepionym. Zgłosić się na sor a odpowiedni zakład wywiezie cię na koszt państwa do dowolnej kwatery.
  • 65%
  • |
  • oceń:
  • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy