Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

CoZaDzien.pl - życzenia i opinie [wideo]

CoZaDzien.pl - życzenia i opinie [wideo]

KATARZYNA KALINOWSKA, WICEPREZYDENTKA RADOMIA- Dla mnie portal CoZaDzien.pl to element codziennej prasówki. Nie wyobrażam sobie dnia bez zajrzenia na portal bo wiem, że tam znajdę absolutnie wszystkie informacje dotyczące naszego miasta i regionu. Najważniejsze jest dla mnie to, że te informacje są aktualne. Zaczynam dzień od ogólnopolskich gazet i nieodłącznym elementem tego codziennego rytuału jest wasz portal. Najserdeczniejsze życzenia dla jubilata. Życzę kolejnych 10-leci - mówi Katarzyna Kalinowska, wiceprezydent Radomia.  

RAFAŁ RAJKOWSKI, WICEMARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

- Jestem w polityce od kilkunastu lat i dobrze pamiętam moment, w którym portal CoZaDzien.pl pojawił się na rynku. Dziś, to portal, który cieszy się dużym uznaniem, choć nie raz bywa krytykowany przez anonimowe osoby. Do obowiązków moich oraz mojego sekretariatu należy codzienne przygotowywanie najświeższych informacji z regionu, a ich podstawą jest portal Cozadzien.pl - mówi Rafał Rajkowski, wicemarszałek Mazowsza.  

LESZEK RUSZCZYK, DYREKTOR MUZEUM IM. JACKA MALCZEWSKIEGO W RADOMIU

- Serdecznie gratuluję całemu zespołowi redakcyjnemu 10-lecia. To największy portal w regionie. Błyskawicznie za pośrednictwem CoZaDzien.pl dowiadujemy się o najważniejszych rzeczach. Najistotniejsze jest dla mnie to, że uczestniczy on na co dzień w życiu naszego regionu i miasta - mówi Leszek Ruszczyk, dyrektor Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. 

SZYMON WYDRA, WOKALISTA CARPE DIEM

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

- Jestem radomianinem z krwi i kości. Interesuję się wszystkim co związane z Radomiem, również mediami. Na portalu CoZaDzien.pl bywam często i bardzo lubię czytać zamieszczone tam treści. Szczerze. To nie jest żadna kurtuazja - mówi Szymon Wydra, wokalista Carpe Diem. 

WALDEMAR DOLECKI – DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY „AMFITEATR” W RADOMIU

- Uważam, że to co robicie jest kapitalne. Dajecie ludziom możliwość zapoznania się z informacjami z wielu dziedzin i macie to fajnie pogrupowane. Ja szczególnie kibicuję zakładce "kultura", bo znajdziemy tam nie tylko zapowiedzi wydarzeń, one żyją również po, w postaci fotorelacji, które są mistrzowskie - macie wspaniałych fotografów. Absolutnie uważam, że taki portal jak CoZaDzien.pl jest potrzebny i powinien się rozwijać - mówi Waldemar Dolecki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr".

ROBERT PRYGIEL – WIELOLETNI ZAWODNIK I TRENER CZARNYCH RADOM

- Portal CoZaDzien.pl jest pierwszym medium, które przeglądam. Zaczynam oczywiście od rubryki "sport", bo ta mnie najbardziej interesuje i muszę przyznać według mojej oceny jest poza konkurencją w Radomiu. Wszystkie informacje dotyczące dyscyplin, które mnie interesują są na bieżąco. Jak dla mnie jest to pierwsze źródło pozyskiwania informacji jeśli chodzi o Radom. Nasze relacje z osobami tworzącymi portal i Radomską Grupę Mediową zawsze były bardzo bliskie - mówi Robert Prygiel - wieloletni zawodnik i trener Czarnych Radom - Pamiętam, że był okres kiedy w Radomiu nie było żadnego sportu na najwyższym poziomie, i wróciliśmy do najwyższej klasy rozgrywkowej chyba jako drudzy - po Hydrotracku Radom i odbyło się to przy dużym udziale waszego portalu.

PATRYK FAJDEK –  LEWICA

- Cieszę się, że 10 lat temu powstaliście. Pamiętam jeszcze czasy kiedy mieliście taką "blogosferę" na początku i nawet zdarzało mi się kilka artykułów tam napisać, więc mam bardzo miłe wspomnienia z CoZaDzien.pl - mówi Patryk Fajdek z Lewicy.

MARCIN CIĘŻKOWSKI – DYREKTOR WORD W RADOMIU

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

- Ten portal jest niezbędny. Ja oczywiście każdy dzień zaczynam od przeglądu informacji na CoZaDzien.pl, zarówno tych politycznych jak i społecznych. Zawsze jestem mile zaskoczony doborem informacji. Jest potrzebne takie medium, które dociera do młodych osób, ale i starszej, bardziej doświadczonej grupy społecznej - mówi Marcin Ciężkowski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu.

ŁUKASZ PODLEWSKI – PRZEWODNICZĄCY KLUBU RADNYCH PiS

- Jestem bardzo szczęśliwy z okazji waszego jubileuszu i przy okazji tego, że jest to dla mnie jedno ze źródeł informacji radomskich, lokalnych, obszernych i bardzo dobrze przygotowanych chciałbym życzyć całemu zespołowi samych sukcesów i aby każdy kolejny "co za dzień" był dobrym dniem. Obiecuję, że postaram się przyłożyć też do tego żeby informacje, które pojawiają się na portalu CoZaDzien.pl były pozytywne dla was i dla mieszkańców - mówi Łukasz Podlewski, przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.

ANDRZEJ KOSZTOWNIAK POSEŁ PiS

- Przede wszystkim gratuluję 10 lat, bo to piękny wiek patrząc na media. Czy on jest potrzebny ? Myślę, że zdecydowali o tym radomianie. Jesteście jednym z najsilniejszych radomskich mediów więc odpowiedź sama się ciśnie na usta. Ja się cieszę z każdej inicjatywy medialnej, która powstaje w Radomiu, bo ona wzbogaca nasze życie społeczne, kulturalne, gospodarcze i polityczne - mówi Andrzej Kosztowniak, poseł PiS.

 WALDEMAR TRELKA, STAROSTA RADOMSKI

- CoZaDzien.pl to mój ulubiony portal, często go odwiedzam dlatego jest w załączniku i zakładce. Dziękuję, że jesteście. 10 lat to porządny dorobek - Co Za Talent!, Co Za Jazda! to takie akcje, które prowadzimy razem plus wiele różnych inicjatyw. Chciałbym życzyć wam konkurencji - dobrej i zdrowej, bo tylko wtedy w konkurencji i rywalizacji będziecie wykuwali swoją jakość - mówi Waldemar Trelka, starosta radomski.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy