Kosmetyka – zdobądź zawód zupełnie za darmo!

Kosmetyka – zdobądź zawód zupełnie za darmo!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Wszystkie osoby dorosłe ,które mają skończoną szkołę średnią i chcą zdobyć zawód technika usług kosmetycznych zapraszamy do „ŻAKA”. Nauka jest całkowicie bezpłatna, nie pobieramy żadnych opłat – nie ma wpisowego, nie ma czesnego, nie płaci się też za egzaminy czy wydawane dokumenty. Nauka trwa dwa lata, zajęcia są prowadzone w systemie zaocznym – mówi Joanna Załęska-Banasiewicz, dyrektor oddziału Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Radomiu.

W programie nauczania m.in. kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni, stóp i całego ciała. Szczególny nacisk szkoła kładzie na zajęcia praktyczne - ŻAK w Radomiu posiada własną pracownię kosmetyczną. Słuchacze kosmetyki nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów w związku z zajęciami praktycznymi – to ŻAK zapewnia im wszelkie niezbędne kosmetyki i sprzęt.

Z racji posiadanych przez „ŻAKA” uprawnień szkoły publicznej, po ukończeniu kosmetyki można zdawać egzamin zawodowy i uzyskać państwowy dyplom technika. To szczególnie ważne dla osób, które zamierzają podjąć pracę w salonie kosmetycznym lub też otworzyć swoją własną działalność dyplom bowiem potwierdza ich kwalifikacje zawodowe.

Rekrutacja na kosmetykę i inne kierunki w ŻAKU właśnie trwa. Szkoła nie przeprowadza żadnych egzaminów wstępnych. Dokumenty potrzebne do zapisu to dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej (nie jest wymagana matura).

Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” posiada swoje oddziały w 81 miastach. Fakt, iż w każdym regionie kraju istnieje kilka placówek edukacyjnych ŻAKA pozwala mu szczycić się mianem największej ogólnopolskiej firmy edukacyjnej.

Filia w Radomiu kształci osoby dorosłe w następujących typach szkół: dwuletnie i roczne szkoły policealne, liceum ogólnokształcące, gimnazjum. Do najpopularniejszych kierunków kształcenia należą: administracja, rachunkowość, BHP, informatyka, kosmetyka, florysta, opiekunka środowiskowa, opiekun w domu pomocy społecznej, biomasaż (o specjalności masaż leczniczy i fizjoterapia), dekorator wnętrz, stylizacja i wizaż. 


Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK”ul. Żeromskiego 36 (I piętro),
Radom
tel. 48 360 14 62
radom@zak.edu.pl
www.zak.edu.pl/radom

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy