Film "Elektronika" w finale! ZAGŁOSUJ!

Film
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJUczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych Marta Smerecka , Robert Buczkowski i Mateusz Majewski pod kierunkiem Agnieszki Smolarczyk biorą udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Celem konkursu jest uświadomienie młodym ludziom, że Unii Europejskiej nie można budować bez jej obywateli, a Parlament Europejski jest jedyną instytucją unijną, której przedstawicieli wybieramy w wyborach bezpośrednich.

Zadaniem uczniów było przygotowanie minutowego spotu filmowego oraz zamieszczenie go na stronie internetowej na jednym z ogólnodostępnych portali internetowych. W finale konkursu znalazło się 12 prac w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w tym praca uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych.

Jury wyselekcjonowało film spośród 327 nadesłanych prac. W chwili obecnej trwa głosowanie internautów i to oni zdecydują, która  praca okaże się najlepsza.

Przedstawiciele szkoły zachęcają wszystkich do udziału w głosowaniu i wsparciu kolegów i koleżanek z Radomia. Obecnie pierwsze miejsce w głosowaniu zajmuje drużyna z Krakowa, ale dzięki głosom radomian może się to szybko zmienić.


ZAGŁOSUJ - TUTAJ


Źródł: ZSE Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy