„Jesienne skarby” w Magicznych Ogrodach

„Jesienne skarby” w Magicznych Ogrodach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1795]

Jesienne skarby znalezione w ogrodzie od dawien dawna inspirowały dzieci i dorosłych do tworzenia niezwykłych prac plastycznych. Poczujcie czar jesieni! Przyłączcie się do mieszkańców Magicznych Ogrodów, weźcie udział w kolorowych zabawach i zabierzcie do domu niezwykłe skarby, które przyniesie ze sobą nowa pora roku. Przekonajcie się, czy lepiej czujecie się malując przepiękne pejzaże na klasycznej sztaludze czy w inny, bardziej nietypowy sposób.

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wchodzicie do niezwykłego świata, zamieszkanego przez nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnący kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzecie wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.

Magiczne Ogrody / fot. Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy