Uniwersytet zaczął rundę rewanżową od porażki

Szczypiorniści KS Uniwersytet Radom przegrali na wyjeździe z ChKS Łódź 27:33 w pierwszym meczu drugiej rundy rozgrywek II ligi.

Spotkanie na początku było zacięte. Po kilku minutach gospodarzom udało się jednak wypracować trzybramkową przewagę, którą podopieczni Mariusza Greli odrobili. Dobrze prezentował się Piotr Rojek, zdobywca jedenastu bramek w tym spotkaniu. Dzięki jego trafieniom i dobrej postawie całego zespołu radomianom udało się zakończyć pierwszą połowę minimalnym prowadzeniem (14:15).

Druga odsłona w wykonaniu gości wyglądała już dużo gorzej. Zawodnicy Uniwersytetu popełniali proste błędy i nie najlepiej spisywali się w defensywie. Gospodarze bezlitośnie wykorzystywali wszystkie mankamenty radomian, co dało im kilkubramkową zaliczkę, której nie wypuścili z rąk do końca spotkania. Mecz zakończył się wygraną ChKS 33:27.

ChKS Łódź - KS Uniwersytet Radom 33:27 (14:15)
Uniwersytet: Sulima, Bień - Sikorski 2, Kacprzak 2, Rojek 11, Cupryś 4, Zdziech 1, Dziura 4, Dryja 1, Mierzwiak 2