Ambitne plany Uniwersytetu

Ambitne plany Uniwersytetu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Galeria zdjęćChoć sezonu II ligi trwa już od trzech tygodni to dopiero dziś (29 września) odbyło się spotkanie zawodników, władz i sponsorów Uniwersytetu Radom. - Trudno było nam znaleźć wspólny termin. Na szczęście w końcu to się udało i mogliśmy dziś oficjalnie przedstawić sponsorów naszej drużyny – powiedział prezes KS Uniwersytetu Radom Tomasz Paducha.

W bieżących rozgrywkach wspierać radomski zespół będą firmy: Cermax, Kimex, Lenda, RatSort, Korporacja Budowlana Darco i Wytwórnia Betonów mieszcząca się przy ul. Mokrej. Klub wspierają również Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny z Radomia i Gmina Miasta Radom. Radomska Grupa Mediowa, czyli Radio Rekord, portal CoZaDzien.pl, bezpłatny tygodnik "7 Dni" i sieć radomskich ekranów ledowych RadomLed.pl, jest oficjalnym patronem medialnym szczypiornistów Uniwersytetu Radom.

Prezes Uniwersytetu Tomasz Paducha zdradził, że celem zespołu na bieżący sezon będzie awans do I ligi. - Wierzymy, że uda nam się zrealizować ten cel. Będzie to ciężkie zadanie, bo mamy kilku groźnych rywali, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby za rok w Radomiu była pierwsza liga szczypiorniaka – powiedział prezes.

Uniwersytet Radom domowe spotkania rozgrywa w hali sportowej UTH mieszczącej się przy ulicy Chrobrego 27. - Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze spotkania. Gwarantujemy, że emocji w naszych meczach nie zabraknie – zachwalał Tomasz Paduch. Wstęp na spotkania Uniwersytetu jest darmowy.

W najbliższej kolejce radomscy szczypiorniści zmierza się na wyjeździe z AZS-em UW Warszawa. Kolejne spotkanie we własnej hali rozegrają w sobotę (10 października) o godzinie 15.00, a ich rywalem będzie AZS AWF Biała Podlaska.  

KD / fot. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy