PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

XX Turniej "Dzikich Drużyn" zakończony!

XX Turniej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Organizatorem turnieju dla najmłodszych adeptów futbolu był Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu. Mecze rogzgrywane były przy Publicznym Gimnazjum nr 22 na ul. Rapackiego.


Przedstawiamy wyniki tego turnieju:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kategoria I

  1. Mazovia: bramki strzelone 20 - stracone 7
    Skład: Maciej Stracil, Jakub Wróbel, Jakub Stańczyk, Jakub Pietrzykowski, Dawid Tarka, Jakub Kurpiński, Kacper Kowalczyk, Przemysław Lesiak, Patryk Fijałkiewicz 
  2. FC Szatany: 20-16
    Skład: Dawid Kuliński, Sebastian Łoza, Kuba Zimowłodzki, Daniel Ornat, Piotr Ornat, Igor Weychan, Kuba Stefański, Paweł Stańczyk, Miłosz Prusiński, Miłosz Rejmer
  3. Strit Skład: 29-15
    Skład: Dawid Wilkowski, Norbert Iwoła, Kacper Krawczyk, Jakub Konwa, Rafał Raczyński, Michał Komorek, Paweł Sławiński, Kacper Wiatrak, Jakub Zwierzyk, Jarosław Dulewicz
  4. Orlik 5: 18-17
    Skład: Marek Żaczek, Kacper Ruta, Kacper Terkner, Stanisław Walaszyński, Eryk Warych, Jakub Szczęsny, Bartek Wiewiór, Dominik Jurmanowicz, Kacper Warchoł
  5. Legion 13: 10-23
    Skład: Mateusz Stępnikowski, Michał Gogacz, Bartosz Zegarek, Mikołaj Banatowski, Szymon Pabisek, Bartosz Ziółko, Mateusz Zając, Aleksander Zieliński, Jakub Zając, Michał Barański
  6. Szybcy i Wściekli: 4-22
    Skład: Kamil Mosionek, Jakub Bereżecki, Dawid Zakrzewski, Mateusz Wiśniewski, Kacper Popiel, Filip Kwaśniewski, Oskar Bedka, Krzysztof Kołcz

Kategoria II

Zespoły z zawodnikami niezrzeszonymi:

  1. FC Krawężniki: 15-14 
    Skład: Adam Witkowski, Błażej Pieszczek, Maciej Durlak, Bartosz Zakrzewski, Piotr Figura, Wojciech Bernatek, Jakub Wardzyński, Piotr Glijer, Bartosz Kapturski
  2. Black Dragon: 13-29
    Skład: Karol Nowak, Filip Nowak, Dominik Mączka, Michał Kupidura, Grzegorz Farbiś, Krzysztof Kopczyński, Bartek Perzyński, Jakub Bisiński, Aleksander Prasek

Zespoły z zawodnikami zrzeszonymi:

  1. FC Plastiki: 42-7
    Skład: Dawid Bogacz, Kacper Żurowski, Bartosz Grochala, Piotr Seroczyński, Karol Streiher, Kacper Żaczek, Szymon Troll, Bartek Rosiński, Mateusz Jesionek, Adrian Nowosadka
  2. UKS Radom: 10-28
    Skład: Michał Różowicz, Dawid Gaczyński, Kamil Czuchwicki, Franek Kowalczyk, Kacper Mąkosa, Maciej Woliński, Marcin Kucharski, Kacper Jozopowicz

Kategoria III 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
  1. FC Kalinka: 32-34
    Skład: Damian Szczepański, Janek Czarek, Michał Wiraszka, Mateusz Ślifirczyk, Albert Diaczenko, Aleksander Kaźmierczak, Maciek Filipowicz
  2. FC Kalkutas: 23-18
    Skład: Adam Głogowski, Daniel Dziarmaga, Maciek Smerecki, Bartek Smoleń, Michał Reszczyński, Karol Wasiak, Bartek Puchalski
  3. UKS Modar: 21-24
    Skład: Wojciech Wasiecki, Kacper Lesiak, Aleksander Stefańczyk, Grzegorz Jaworski, Kacper Kokosza, Bartosz Kulikowski, Aleksander Prasek

Klasyfikacja indywidualna:  

  • najlepszy zawodnik: Miłosz Prusiński z zespołu Fc Szatany,
  • najlepszy strzelec: Kacper Wiatrak (18 bramek) z zespołu Strit Skład, 
  • najlepszy pomocnik: (wykonawca stałych fragmentów gry) Patryk Fijałkiewicz z zespołu Mazovia,
  • najlepszy bramkarz: Przemysław Lesiak z zespołu Mazovia.

W turnieju udział wzięło 13 zespołów (108 uczestników) w składach od 7 do 10 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy