Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Udany weekend w IV lidze

MKS Szydłowiec – KS Energia Kozienice

W jedynym derbowym starciu w tej kolejce IV ligi emocji nie brakowało. Kibice zgromadzeni na stadionie w Szydłowcu zobaczyli aż pięć bramek. Wszystko co najciekawsze wydarzyło się w drugiej połowie. Wynik otworzyli goście, a gospodarze odpowiedzieli trafieniem Damiana Szyszki. Jednak ostatecznie górą byli piłkarze z Kozienic, którzy wygrali ten mecz 4:1. Trzy bramki dla Energii zdobył Daniel Ciupiński, a jednego gola dołożył Kacper Kokosza.

MKS Szydłowiec – KS Energia Kozienice 1:4

Bramki: Szyszka 71' – Ciupiński 52', 65', 72', Kokosza 90'

MKS Oskar Przysucha – MKS Znicz II Pruszków

Dobry występ mają za sobą również zawodnicy z Przysuchy. Oskar po pokonaniu Broni poszedł za ciosem i wygrał kolejny pojedynek. Tym razem zawodnicy z naszego regionu rozbili rezerwy I-ligowego Znicza Pruszków. Gospodarze prowadzili już od 8. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Książek. Później do notesu sędziowskiego trafili jeszcze Patryk Gil, Mariusz Moskwa i Paweł Maciejczak. Natomiast goście odpowiedzieli tylko jednym golem Filipa Pamięty.

MKS Oskar Przysucha – MKS Znicz II Pruszków 4:1

Bramki: Książek 8', Gil 19', Moskwa 62', Maciejczak 53' – Pamięta 83'

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

LKS Promna – Mazur Karczew

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kolejne zwycięstwo zapisali na swoim koncie piłkarze z Promnej. Tym razem LKS pokonał na własnym stadionie Mazura Karcze 2:0. Gospodarze prowadzili już od pierwszej połowy, kiedy to na listę strzelców wpisał się Dominik Sokół, a w drugiej połowie wynik spotkania ustalił Kacper Nowocień.

LKS Promna – Mazur Karcze 2:0

Bramki: Sokół 21', Nowocień 66'

Pilica Białobrzegi – Grom Warszawa

Emocjonujące spotkanie zobaczyli fani, którzy wybrali się na pojedynek Pilicy Białobrzegi z Gromem Warszawa. W pierwszej połowie przeważali gospodarze, którzy na przerwie prowadzili 2:0. Tuż po zmianie stron kontaktowego gola dla gości zdobył Michał Knajdrowski, ale Pilica odpowiedział szybko trafieniem Konrada Paterka. W ostatnich minutach wynik pojedynku ustalił Maciej Zawitaj i ostatecznie to Pilica Białobrzegi wygrała 3:2.

Pilica Białobrzegi – Grom Warszawa 3:2

Bramki: Hernik 18', Paterek 39' i 59' – Knajdrowski 51', Zawitaj 84'

Orzeł Wierzbica – KS Konstancin

Dobre spotkanie rozegrali zawodnicy Orła Wierzbice, którzy pokonali Klub Sportowy z Konstancina. Piłkarzy z Wierzbicy do zwycięstwa poprowadził Przemysław Śliwiński. Były napastnik Radomiaka w sobotnim spotkaniu zdobył trzy gole, a jego drużyna pokonała gości 4:2

Orzeł Wierzbica – KS Konstancin 4:2

Bramki: H. Śliwiński 27', P.Śliwiński 37', 52', 90' – Bawolik 20', Brewczyński 29'

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Proch Pionki – KS Raszyn

Proch Pionki w ostatnich minutach uratował remis w spotkaniu z Klubem Sportowym Raszyn. Gola na wagę jednego punktu zdobył w 88. minucie Mateusz Szczepański. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Proch Pionki – KS Raszyn 2:2

Bramki: Sobieraj 21', Szczepański 88' – Malczewski 58' i 72'

Broń Radom zremisowała na wyjeździe ze Spartą Jazgarzew 1:1. Więcej na temat tego spotkania pisaliśmy TUTAJ.

Tabela

Po 20. kolejkach liderem IV ligi jest Broń Radom, która o cztery punkty wyprzedza Victorię Sulejówek. Oskar Przysucha zajmuje 4. lokatę, Energia Kozienice jest 8., a tuż za nią plasuje się Pilica Białobrzegi. W dolnej połowie tabeli walczy Szydłowianka Szydłowiec, LKS Promna, Proch Pionki i Orzeł Wierzbica.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+