Radomiak nie dał rady Siarce. Pierwsza porażka w sezonie

Siarka przed meczem z Radomiakiem miała fatalny bilans. Po dwóch meczach ekipa z Tarnobrzegu nie miała ani jednego punktu, nie zdobyła również żadnej bramki.

W sobotę (10 sierpnia) to właśnie gospodarze zdobyli jako pierwsi gola. W 13 minucie dobre podanie w pole karne wykorzystał Daniel Koczon, który strzałem z siedmiu metrów pokonał Łukasza Skowrona. Radomiak wyrównał siedem minut później. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego przedłużył Daniel Ciach, a Leandro wpakował piłkę do bramki Siarki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Druga część meczu to groźne sytuacje gospodarzy i kontry Zielonych. Niestety, w 78 minucie na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Dariusz Frankiewicz. Piłka idealnie zmieściła się pod poprzeczką bramki Radomiaka i od tego momentu na prowadzenie wyszli gospodarze. Do końca meczu wynik się nie zmienił. Zieloni ponieśli pierwszą porażkę w sezonie. Po tym meczu na pochwały z pewnością zasługuje bramkarz Łukasz Skowron, który w kilku sytuacjach uratował swoją drużynę od straty bramki.

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 2:1

Siarka: Pogorzelec - Stępień, Makowski, Baran, Sułkowski, Frankiewicz, Tunkiewicz, Persona, Popiela (Truszkowski 54`), Koczon (Kowalski 76`), Ciećko (Chrabąszcz 65`)

Radomiak: Skowron - Cieciura, Ciach, Wichtowski, Derbich - Byszewski (Gil 80`), Radecki, Białożyt, Czoska, Kornacki (Puton 63`), - Leandro (Cichos 61`)