Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Futbolowy rozkład jazdy na weekend!

Futbolowy rozkład  jazdy na weekend!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Weekendowy rozkład jazdy w regionieMajowy długi weekend powoli dobiega końca. W III i IV lidze nie opadły jeszcze emocje po środowych spotkaniach, a my już serdecznie zapraszamy do prześledzenia kolejnych zawodów piłkarskim z naszego regionu. W sobotę i niedzielę może wiele się wydarzyć, a niektóre spotkania mogą już decydować o spadkach i awansach.





III LIGA

Omega Kleszczów - Radomiak Radom sobota godz. 15.00
Orzeł Wierzbica - Ursus Warszawa sobota godz. 16.00
Broń Radom - Zawisza Rzgów sobota godz. 17.00

IV LIGA

Znicz II Pruszków - Wulkan Zakrzew sobota godz. 15.00
KS Warka - UKS Łady sobota godz. 17.00
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek sobota godz. 16.00
Naprzód Zielonki - Polonia Iłża sobota godz. 14.00
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów niedziela godz. 17.00

KLASA OKRĘGOWA

Zodiak Sucha - Proch Pionki sobota godz. godz. 11.00
Sadownik Błędów - Oskar Przysucha sobota godz. 16.00
Zawisza Sienno - Szydłowianka Szydłowiec niedziela godz 16.00
Legion Głowaczów - KS Potworów niedziela godz. 16.00
Sokół Przytyk - Iłżanka Kazanów niedziela godz. 16.00
Ruszcovia Borkowice - Oronka Orońsko niedziela godz. 16.00
Skaryszewianka Skaryszew - Plon Garbatka niedziela godz. 16.00
Zwolenianka Zwoleń - Powiślanka Lipsko niedziela godz. 17.00

KLASA A GR. I

KS Energia Kozienice II Janików - Krępianka Rzeczniów 4:3
Jodła Jedlnia Letnisko - Radomiak II Radom sobota godz. 13.00
KS Chomentów - Megawat Świerże Górne sobota godz. 15.00
Gryf Policzna - LZS Magnuszew sobota godz. 16.30
Zorza Kowala - KP Stanisławice niedziela godz. 15.00
Gracja Tczów - KS Jastrząb niedziela godz. 16.00
MKS Kozienice - Akcja Jastrzębia niedziela godz. 16.00

KLASA A Gr. II

Pilica Nowe Miasto - Mazowsze II Grójec piątek godz. 19.00
Centrum Radom - Powała Taczów sobota godz. 13.00
Wulkan II WinDoor Zakrzew - Mogielanka Mogielnica sobota godz. 16.00
Tęcza Augustów - LKS Pniewy niedziela godz. 11.00
GKS Jedlińsk - Orzeł Gielniów niedziela godz. 13.30
GKS Chynów - Zamłynie Radom niedziela godz. 16.00
KS Błotnica - Kraska Jasieniec niedziela godz. 16.00

KLASA B GR. I

LZS Zalesice - WKS Zajezierze niedziela godz. 15.00
Wisła Solec - LUKS Ruda Wielka niedziela godz. 15.00
KS Maków - Jedenastka Jastrzębia niedziela godz. 15.00
Wisła Chotcza Petrus Radom niedziela godz. 15.00
GKS Sieciechów - Orzeł II Wierzbica niedziela godz. 15.00

KLASA B GR. II

Orzeł Jedlanka - Sokół II Przytyk niedziela godz. 15.00
GPSZ Głuchów - Chojniak Wieniawa niedziela godz. 15.00
LKS Potworów - Strażak Wielogóra niedziela godz. 15.00
LKS II Pniewy - Cech Radom niedziela godz. 15.00
LKS Promna - Jaguar Wolanów niedziela godz. 15.00
Orlęta Stromiec - GKS Klwów niedziela godz. 15.00
Iskra Zbrosza Duża - KS Lesznowola niedziela godz. 15.00












J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy