Campeon Liga Okręgowa: Centrum i Zamłynie triumfują

Za nami 3. kolejka piłkarskiej Campeon Ligi Okręgowej grupy radomskiej. Jako pierwsi na boisko w sobotę (27 sierpnia) wybiegli zawodnicy Zamłynia Radom, którzy o kolejne punkty grali w Grójcu. Zamłynie w pierwszej połowie spotkania nie dało rady udokumentować swojej bardzo dobrej dyspozycji bramkami.

"Worek z bramkami" otworzył w 60 minucie spotkania Frączek, który dał sygnał swoim kolegom do jeszcze bardziej wzmożonych ataków. Kolejne dwa trafienia dla Zamyłnia padły w ostatnich dziesięciu minutach. Kolejnym trafieniem popisał się Kiliński, a wynik w ostatnich fragmentach meczu ustalił Ławrecki.

Druga drużyna z Radomia występująca w CLO również mogła zapisać na swoje konto komplet punktów. Centrum Radom, prowadzone przez Patryka Wolskiego po doskonałej grze na własnym boisku pokonało Pilicę Nowe Miasto nad Pilicą aż 4:0! Bramki w tym spotkaniu zdobyli dla "Centralnych" : Robert Grylak, Marcin Wiatrak, Oleksandr Usachov i Konrad Chodyra.

- Widać, że nasz zespół zaczyna funkcjonować coraz lepiej co pokazał mecz z Pilicą. Od pierwszej minuty spotkania zdecydowanie dominowaliśmy nad przeciwnikiem w każdym aspekcie gry i to przełożyło się na wynik. Potrafiliśmy grać w piłkę, być agresywni i grać blisko siebie w obronie i to jest właśnie to, czego oczekuję od mojego zespołu. Gratuluje chłopakom zagranie jednego z lepszych spotkań odkąd prowadzę ten zespół - powiedział po meczu szkoleniowiec "Centralnych", Patryk Wolski.

Po trzech ligowych kolejkach CLO Zamłynie Radom z bilansem dwóch zwycięstw i jednym remisem plasuje się na czwartej lokacie. Centrum Radom z kolei zajmuje siódme miejsce, na które składają się dwie wygrane i jedna porażka.

W 4. kolejce (31 sierpnia) Campeon Lidze Okręgowej grupy radomskiej, Zamłynie zagra na wyjeździe z Jodła Jedlnia Letnisko, a Centrum w Grójcu z miejscowym Mazowszem. Obydwa mecz rozegrane zostaną o godzinie 17:00.

CENTRUM RADOM - PILICA NOWE MIASTO 4:0 (2:0).
Bramki: Grylak 7, Wiatrak 40, Usachov 51, Chodyra 90.
Centrum: Gołębiowski - Molga (80 Popowicz), Wiatrak, Siwak, Grylak - Blank, Wolski (65 Paliwoda), Nowocień, Usachov, Bogacz (70 Elertowicz) , Wnuk (65 Chodyra).

Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom 0:3 (0:0)
Bramki: Frączek 60' , Kiliański 83', Ławrecki 90'.
Zamłynie: Jurczak — Mazur (85'Chamerski), Trojanowski, Chudziński, Ścigała — Turczyk, Gregorek, Frączek (70'Kiliański), Strzelecki, Rogala (75'Moroz) — Kubica (80'Ławrecki).