Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Zakończenie: 2019-05-15 13:55

Warszawa

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Administracja

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przysucha/k.Radomia

Zakres obowiązków:

• Współpraca z zewnętrznymi ośrodkami naukowo-badawczymi;

• Poszukiwanie nowinek z branży odzieży ochronnej oraz przygotowywanie próbek tkanin i gotowych wyrobów odzieżowych;

• Opracowywanie dokumentacji związanej z deklaracjami zgodności oraz instrukcjami konserwacji środków ochrony indywidualnej;

• Tworzenie prezentacji oraz przeprowadzanie szkoleń z zakresu przepisów dotyczących środków ochrony indywidualnej;

• Koordynacja projektów badawczych.

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

• Samodzielność i dobra organizacja pracy;

• Umiejętność wyszukiwania informacji;

• Kreatywność oraz nastawienie na rozwój;

• Sumienność;

• Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie;

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/349790

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

84 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187