ŚLUSARZ (możliwość przyuczenia) - GRÓJEC

Zakończenie: 2019-09-20 11:54

Grójec

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Firma międzynarodowa z siedzibą główną w USA, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje osoby na następujące stanowisko:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska:

  • Naprawa i konserwacja przyrządów tłocznych,
  • Wykonawstwo, usprawnienia oraz modernizacja przyrządów tłocznych,
  • Precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • Mile widziana znajomość metod obróbki metali, w tym obsługi maszyn skrawających,
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • Mile widziana umiejętność i uprawnienie do spawania łukowego,
  • Precyzja i systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,

• Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

• Możliwości rozwoju uzależnione od osiąganych wyników,

• Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia medycznego wraz z całą rodziną.

Zainteresowanych prosimy o przekazywanie aplikacji z uwzględnieniem oczekiwań finansowych na danym stanowisku.

rekrutacja@amvian.pl

53 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187