Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne

Pracownik produkcji - Rostock, Niemcy

Zakończenie: 2020-12-20 10:59

Lublin

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Praca na produkcji – Rostock, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów wieprzowych
  • Przenoszenie zapakowanych skrzynek
  • Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
  • Odważanie produktów
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,18€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie odpłatne 150 €/miesiąc ok. 15 minut drogi od zakładu pracy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Nie wymagamy znajomości języka niem.!

Concept Plus

Ul. 3 maja 7 / lok. 1

20-078 Lublin

505 865 179

kk@cp-personal.com

54 odwiedzin