PRACOWNIK BIUROWY

Zakończenie: 2019-08-10 07:59

Jastrzębia

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa administracyjna biura,
  • Rejestracja korespondencji, faktur i zamówień,
  • Redagowanie pism, opracowywanie dokumentów, zestawień i raportów,
  • Wystawianie i weryfikowanie dokumentów i faktur,
  • Kontrola, analiza i obsługa różnego rodzaju umów,
  • Przygotowywanie dokumentów do księgowości,
  • Podstawowa obsługa kadrowa,
  • Organizacja zaopatrzenia biurowego,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie.

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel),
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Chęć do nauki nowych zadań,
  • Komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od pn. do pt. w godzinach 7.00-15.00.

REKRUTACJA TRWA DO 10.08.2019 r.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: anita.zajac@landoia.pl.

W temacie prosimy o dodanie referencji: PRACA/BIURO/2019.

221 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187