Pomocnik Krojczego

Zakończenie: 2019-07-11 15:09

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Firma produkcyjna, posiadająca stabilną pozycję na rynku poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

POMOCNIK KROJCZEGO

 Miejsce pracy: Radom

 Obowiązki:

- pobieranie materiału z magazynu, przygotowanie materiału,

- dobór koloru materiału zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,

- krojenie materiału zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,

- metkowanie wykrojów,

- sprawdzanie rozmiarów,

 Wymagania:

 - dokładność, cierpliwość, zaangażowanie,

- duża motywacja do pracy.

- umiejętność obsługi ręcznych narzędzi krawieckich typu nożyczki, noże krawieckie.

 Mile widziane: doświadczenie w pracy jako krojczy lub pomoc krojczego,

 Oferujemy:

-stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,

-jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku,

-możliwość przyuczenia.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV w formacie PDF za pośrednictwem portalu.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

30 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187