Operator monitoringu

Zakończenie: 2019-02-10 09:32

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Inne

Opis stanowiska:
Firma Interfach szuka osoby do pracy w charakterze operatora monitoringu. Praca polega na ciągłym nadzorowaniu systemu alarmowego i wizyjnego.

Oferujemy ciekawą pracę w zespole specjalistów.

Wymagania:
- wpis do ewidencji kwalifikowanych pracowników ochrony,
- uprawnienia do pracy z bronią palną,
- poświadczenia o niekaralności,
- znajomości obsługi komputera.

Miejsce pracy:
- Radom

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Interfach prześlij nam swoje CV na adres: z.kotanowicz(a)interfach.pl lub zadzwoń +48 501465224.

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV) następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 833)".

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy:
Firma Interfach została założona w Radomiu w 1988r. Działamy na rynku już od 30 lat. Świadczymy usługi w zakresie projektowania, instalowania, serwisowania, konserwowania oraz monitorowania systemów zabezpieczeń. Dziś systemy takie są coraz nowocześniejsze. Centrala systemu przejmuje funkcje inteligentnego domu czy innego obiektu, a monitoring wizyjny, to nie tylko rejestrowanie nagrań z kamer, ale rozpoznawanie twarzy, rozpoznawanie zagrożeń i zgromadzeń.

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm z branży systemów niskoprądowych dotyczących zabezpieczeń i ochrony w Radomiu. Zapewniamy tylko sprawdzone rozwiązania, które wypracowaliśmy przez wiele lat w oparciu o potrzeby i opinie naszych Klientów.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez cykliczny udział w szkoleniach. Sami również organizujemy szkolenia.

207 odwiedzin

Dane wystawiającego

Awatar

Interfach

Na CoZaDzień od 2019-01-03

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187