Kierownik lakierni proszkowej

Zakończenie: 2019-09-13 14:02

Owadów

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

LAKIERNIA PROSZKOWA

poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ

Zakres obowiązków:

- nadzór i realizacja procesu produkcyjnego,

- organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu pracowników,

- kontrola jakości wytworzonych elementów,

- logistyka procesu lakierniczego,

- nadzór nad stanami magazynu lakierów i półwyrobów.

 Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,

- doświadczenie na produkcji,

- umiejętność zarządzania zespołem,

- zaangażowanie oraz dokładność,

- wysokie umiejętności interpersonalne,

- otwartość, wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność.

 Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- stabilne wynagrodzenie,

- pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole,

- praca dla kobiet i mężczyzn.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres cynkserwis@wp.pl wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Mechaniczno-Odlewniczy Józef Brzeziński, Owadów 1A, 26-631 Jastrzębia, posiadający numer REGON: 670925466, NIP: 9481075558, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych Zakład Mechaniczno-Odlewniczy Józef Brzeziński, Owadów 1A, 26-631 Jastrzębia, posiadający numer REGON: 670925466, NIP: 9481075558. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

62 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187