Zakończenie: 2019-08-11 07:16

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Firma JMTECHNIK z Radomia poszukuje osób do pracy przy obsłudze maszyn CNC

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • praca przy realizacji pojedynczych i małoseryjnych partii umożliwiająca rozwój osobisty, a dla osób bez doświadczenia możliwość nauki i zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia przy programowaniu i obsłudze maszyn CNC
  • obsługa frezarki CNC ze sterowaniem Heidenhain,
  • ustawianie operacji produkcyjnych,
  • kontrola wykonanych elementów,

 Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • zaangażowanie, brak nałogów, chęć do nauki, pracowitość,
  • praca w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • naukę zawodu i zdobycie doświadczenia dla osób pracowitych i zaangażowanych przy użyciu maszyn CNC, przy pojedynczych i małoseryjnych partiach ( nie tylko" wciskanie zielonego przycisku")
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dla osób z doświadczeniem możliwość wysokich zarobków
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania, wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobywaniem doświadczenia i umiejętności

CV proszę przesyłac na adres: jmtechnik@jmtechnik.pl

225 odwiedzin