Radomiak Radom - Pogoń Szczecin (relacja LIVE)

1:1 (0:1)
Leandro Rossi 90 - Piotr Parzyszek 2.

g. 22.25

Kolejny mecz radomianie rozegrają już w najbliższą sobotę, 18 września. O godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Narutowicza naszym rywalem będzie wicelider tabeli, Śląsk Wrocław. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia!

g. 22.23

Radomiak Radom zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie i zasłużenie zremisował z Pogonią Szczecin. Ekipa Dariusza Banasika miała dzisiaj bardzo dużego pecha pod bramką Stipicy, ale dzięki fenomenalnemu trafieniu Leandro zdołała wyrównać. Twierdza Radom nadal niezdobyta!

90+3'

KONIEC SPOTKANIA! Radomiak remisuje z Pogonią 1:1.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty, publiczność domaga się jeszcze jednej bramki!

90'

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!! LEANDRO HUKNĄŁ Z DYSTANSU, STIPICA BEZ SZANS! SZALEŃSTWO NA TRYBUNACH! CO TO BYŁ ZA GOL, CHAPEAU BAS!!!

87'

Faul Radeckiego, sędzia ukarał naszego pomocnika kartonikiem.

84'

Potrójna zmiana w zespole gości: Smoliński, Kurzawa i Mata opuszczają plac gry, w ich miejsce pojawili się Kacper Kozłowski, Sebastian Kowalczyk i Luka Zahović.

83'

Niestety, Karwot prosto w mur...

82'

Przed polem karnym faulowany Rondon, duża szansa dla naszego zespołu!

81'

Ostatnia zmiana w Radomiaku: schodzi Miłosz Kozak, wchodzi Dominik Sokół.

80'

Pogoń bardzo głęboko, Radomiak stara się przedrzeć pod bramkę Stipicy.

78'

Kolejne świetne podanie Leandro, ale Angielski nie zdołał opanować piłki.

73'

Podwójna zmiana w Radomiaku: Meik Karwot za Michała Kaputa, Mateusz Radecki za Filipe Nascimento.

72'

Z dystansu uderzył Paweł Stolarski, ale nie trafił w światło bramki.

68'

W polu karnym przewrócony Leandro, w poprzeczkę uderzył Rondon. Sędzia nie zdecydował się na skorzystanie z analizy VAR... To jest niewiarygodne, jakiego pecha w tym meczu ma Radomiak.

65'

Druga zmiana w Pogoni: wchodzi Damian Dąbrowski, schodzi Kamil Drygas.

64'

Radomiak atakuje, ale po raz kolejny brakuje zimnej krwi pod bramką Stipicy.

61'

Piękny rajd Leandro, zabrakło jedynie skutecznego wykończenia! Strzał Angielskiego obok bramki.

58'

Zmiana w zespole Pogoni. W miejsce Jean Carlosa melduje się Kamil Grosicki, który został przywitany dużymi brawami!

56'

Trener Banasik reaguje na wydarzenia boiskowe. Druga zmiana: za Mauridesa pojawia się Karol Angielski.

55'

Ładna kiwka Leandro, Brazylijczyk już rozpędzał się z piłką, ale został wycięty przez Kurzawę. Żółta kartka dla byłego reprezentanta Polski.

53'

Znów groźnie po akcji Jean Carlosa! Tym razem piłka trafiła dość przypadkowo pod nogi Kacpra Smolińskiego, który nie trafił w światło bramki. Trzeba uważać na skrzydłowego "Portowców"!

52'

Bardzo groźnie pod bramką zielonych! Lewym skrzydłem popędził Jean Carlos, zagrał do Parzyszka, ale ten trafił wprost w Majchrowicza!

46'

W zespole Radomiaka zmiana: za Luisa Machado na placu gry pojawił się Mario Rondon.

46'

ROZPOCZĘŁA SIĘ DRUGA CZĘŚĆ GRY!

g. 21.31

Piłkarze wychodzą z szatni, za chwilę początek drugiej części spotkania.

g. 21.18

Pierwsza połowa mogła się podobać. Radomiak gra ofensywnie, atakuje bramkę Pogoni, ale brakuje mu skuteczności. Pogoń szybko zdobyła gola i teraz skupia się przede wszystkim na defensywie. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie nasza ekipa znajdzie sposób na pokonanie Dante Stipicy. Wracamy już za kwadrans!

45+1'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 60 sekund.

45'

Groźnie z rzutu wolnego przymierzył Kurzawa, ale znów górą Majchrowicz. Trzeba za wszelkę cenę unikać stałych fragmentów gry!

42'

Ale było niebezpiecznie po uderzeniu Parzyszka! Futbolówka o centymetry minęła poprzeczkę bramki Majchrowicza.

41'

W szesnastce znalazł się Nascimento, oddał strzał, ale chorwacki golkiper spokojnie sobie z nim poradził.

34'

Nerwowo zrobiło się na boisku. Nascimento dość ostro potraktowany przez defensorów Pogoni, ale sędzia nie zagwizdał. Na szczęście portugalski zawodnik wrócił już do gry.

29'

Z rzutu wolnego uderzył Rafał Kurzawa, futbolówkę na rzut rożny sparował Filip Majchrowicz.

27'

Żółtą kartką ukarany Machado, który wślizgiem przewrócił jednego z graczy gości.

27'

TO POWINNA BYĆ BRAMKA! W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Raphael Rossi, ale z bliskiej odległości trafił tylko w słupek...

23'

Z rzutu wolnego Filipe Nascimento, ale wysoko ponad bramką Pogoni.

22'

W polu karnym przewrócony Machado, arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

21'

Kolejna świetna okazja Machado! Długa piłka od Leandro, Portugalczyk uderzył wolejem, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Stipicę.

18'

Obydwie drużyny tworzą sobie sytuacje, ale nic konkretnego z tego nie wynika.

12'

Dobra wrzutka w pole karne Dawida Abramowicza, ale dwóch naszych zawodników wzajemnie sobie przeszkodziło. Od bramki Stipica.

10'

Szybka akcja "Portowców", w polu karnym przewrócił się Michał Kucharczyk, ale sędzia pozostał niewzruszony.

9'

Radomiak stara się atakować, przed chwilą uderzał Miłosz Kozak, ale piłka minęła słupek o dobrych kilka metrów.

3'

Ależ szansa! Radomiak mógł bardzo szybko doprowadzić do wyrównania. Błąd defensywy Pogoni, golkipera gości chciał przelobować Luis Machado, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2'

Niestety zły początek Radomiaka... Pierwsza akcja, dośrodkowanie Luisa Maty i skutecznym strzałem głową popisał się Piotr Parzyszek. Napastnik Pogoni miał trochę szczęścia, ponieważ piłka odbiła się jeszcze od słupka.

1'

Sędzia Sebastian Jarzębak dał znak do rozpoczęcia meczu!

g. 20.27

Piłkarze obydwu drużyn już na boisku. Gromki doping z trybun dla naszego zespołu!

g. 20.20

Arbitrem dzisiejszego pojedynku będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia. Na linii pomagać mu będą Krzysztof Myrmus oraz Bartłomiej Lekki, sędzią technicznym jest Radosław Trochimiuk. Sędzią VAR Szymon Marciniak, który już za dwa dni poprowadzi hitowy pojedynek w Lidze Mistrzów, w którym Liverpool FC zmierzy się z AC Milan.

g. 20.16

W zespole Pogoni bez większych niespodzianek w składzie. Na ławce usiadł Kamil Grosicki, do meczowej osiemnastki po kontuzji wraca Kacper Kozłowski.

g. 20.13

Poznaliśmy już składy obydwu drużyn. Trener Dariusz Banasik w ofensywie stawia na duet Maurides - Machado, do składu po przymusowej przerwie wraca za kartki wraca Filipe Nascimento. Na ławce naszego zespołu Tiago Matos, który pod koniec okienka transferowego trafił do Radomia z rezerw FC Porto.

g. 20.08

Obydwie ekipy zmierzą się ze sobą dopiero po raz trzeci w historii. Do tej pory obydwa ligowe pojedynki odbyły się w sezonie 1984/1985. Pogoń wygrała pierwszy mecz 2:0, natomiast w drugim padł bezbramkowy remis.

g.20.02

Dobry wieczór Państwu! Już za niespełna 30 minut rozpocznie się mecz 7. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Pogonią Szczecin. Ze stadionu przy ulicy Narutowicza wita Łukasz Kościelniak.