Koniec meczu. Radomiak wygrywa z Odrą!!!

Arbiter techniczny juz stoi z tablicą. Dolicza 3 minuty

Kaput próbował strzelać, ale obok słupka

89'

Ładnie rozegrnay rzut wolny przez Radomiaka, ale zabrakło zamknięcia akcji po podaniu Nascimento

86'

Radomiak powinien prowadzić 2:0. Raphael z najbliższej odległości wprost w Kuchtę!

85'

Kontratak Radomiaka. Angielski do Gąski, a ten wprost w bramkarza

Niziołek, Janus, Czapliński - Kort, Żak, Surzyn

76'

Raphael na 20. metrze fauluje rywala, ale strzał Janusa wysoko ponad poprzeczką

74'

To jakiś cud, że chociaż jedna z tych okazji nie zakończyła się bramką!

Kaput także z dystansu! Minimalnie niecelnie. Szkoda tych okazji

Jakubik z 30 metrów , piłka skozłowała przed Kuchtą i trafiła w słupek!

69'

Co za akcje! Najpierw Abramowicz ze szpica, a w dobitce Kozak z półwoleja, ale bardzo dorbze Kuchta

68'

Kozak przepięknie przymierzył piłkę i ta szybowała okienko bramki Kuchty, ale ten zachował się fantastycznie i z trudem wybił piłkę na róg!!!

Co za wejście Nascimento! Pomocnik popisał się technicznym strzałem - i piłka dokręcona lewą noga wpadła tuż przy słupku!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!! Felipe Nascimento

Mikita - Nascimento

63'

Trzech zawodników przy piłce, ale na uderzeni zdecydował się Abramowicz. Mocno , ale jednak ponad poprzeczką

Rzut wolny dla Radomiaka w odległości 30. metrów od bramki

Rzut rożny dla Odry. Drugi w dzisiejszym spotkaniu

59'

Żemło okazał się lepszy w polu karnym od Mikity i nie pozwolił pomocnikowi oddać strzału

55'

Kozak z lewej strony pola karnego uderzył piłkę w kierunku dalszego słupka, ale ta przeszła dobre trzy metry obok bramki

51'

Błąd popełnił Raphael, ale niezdecydowanie napastników Odry spowodowało, że Czapliński strzelił obok słupka

50'

Karwot wracał z pozycji spalonej i został złapany na pułapkę ofsajdową

49'

Kozak wpadł niczym błyskawica w pole karne i upadł, ale sędzia nakazał grać dalej

Drużyny zmieniły się stronami, ale nie ma zmian w składach

Sędzia Szczech rozpoczął drugą połowę

Koniec 1. połowy

44'

Kapitalna akcja w wykonaniu Radomiaka. Piłka na małej przestrzeni wymieniana przez trzech zawodników gospodarzy, ale strzał Gąski minimalnie niecelny!

43'

Gąska dośrodkował z rzutu wolnego, ale zbyt głęboko i pewnie czujący się w bramce Kuchta - chwycił futbolówkę

42'

Dawid Czapliński (Odra)

37'

Teraz nieco wyżej wyszli zawodnicy Odry, to powoduje, że radomianie mogą liczyć na kontratak

Mikita przerywa akcję Odry, faulując Janusa. Bez kartki

Przypominamy, że w Radiu Rekord trwa transmisja live z tego meczu

36'

Ponownie Kuchta szybszy do Angielskiego

Kontratak Zielonych. Mikita wypuścił w uliczkę Abramowicza. Ten dogrywał do Angielskiego, ale Kuchta szybszy

Kozak wprost w ręce bramkarza

Kolejny rzut rożny dla Radomiaka

30'

Radomiak od dorbych kilku minut nie opuszcza połowy rywali. Ci za to postawili tzw. autobus i ciężko jest się przedrzeć przez zaporę defensywną

26'

Radomiak już po raz drugi domagał się karnego. Tym razem chodziło o ewentualne przewinienie na Angielskim

25'

Dośrodkowanie Kozaka lewą nogą, do niej na przedpolu dopadł Kaput, ale jego strzał trafił w Angielskiego

Angielski wywalczył rzut rożny

24'

Próba dośrodkowania Jakubika, ale piłka w dłoniach Kuchty

23'

Udana pułapka ofsajdowa. Na spalonym złapany Arkadiusz Piech

21'

Stały fragment gry dla Zielonych. Piłkę w pole karne dośrodkował Kozak, ale nie dopadł do niej Angielski

18'

Kolejny aut i tym razem uderzał Gąska, a piłka zmierzająca w światło bramki trafiła w jednego z obrońców. Gospdoarze domagali sie karnego...

17'

Abramowicz mocno z autu w pole karne, ale rywale wybijaja na aut

13'

Było groźnie pod bramką Odry. Mocno piłkę w stronę bramki dogrywał Jakubik i sporo problemów z jej opanowaniem miał Kuchta

10'

Stały fragment gry dla Radomiaka. Gąska dośrodkował w kierunku Abramowicza, a ten jeszcze z ostrego kąta próbował w polu karnym szukać lepiej ustawionego kolegi, ale w bramce dobrze zachował się Mateusz Kuchta

8'

Pierwszy celny strzał na bramkę. Drewniak podawał futbolówkę do Janusa, a ten uderzył z woleja, ale na posterunku Kochalski

6'

Atakowała Odra, ale dośrodkowanie zatrzymuje Jakubik, dogrywając futbolówkę głową do Kochalskiego

5'

Teraz Mikita szukał Angielskiego, ale jego podanie piłki głową, okazało sie niecelne

2'

Karwot ze środka boiska posyła piłke do Angielskiego, ale ten powstrzymany przez dwóch obrońców Odry

Mecz właśnie się rozpoczął

Radomiak w jednolitych zielonych strojach, a Odra na czerwono

Zespół gości nie przegrał żadnego z ostatnich 7. meczów o punkty

Odra wystąpi w następującym zestawieniu: Kuchta - Żemło, Wypych, Niziołek, Janus, Czapliński, Matuszewski, Szrek, Drewniak, Piech, Nowak

Wyjściowy skład Radomiaka: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz, Kozak, Kaput, Karwot, Gąska, Mikita, Angielski.

Sobotnie zawody, jako arbiter główny poprowadzi Łukasz Szczech (Kobyłka)

Drużyny od kilkunastu minut przeprowadzają rozgrzewkę. Murawa niestety pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że poziom meczu będzie dużo lepszy

Niestety w ewentualnym triumfie "Zielonym" pomóc nie będą mogli: Leandro Rossi (pauza za kartki), Mateusz Bodzioch i Mateusz Radecki (obaj kontuzje)

Radomiak do meczu przystąpi po porażce w Tychach z GKS-em, zaś Odra Opole w ostatniej serii gier pokonała Koronę Kielce, a jedynego zdobył Szymon Drewniak

Dzień dobry. Ze stadionu MOSiR-u w Radomiu wita Maciej Kwiatkowski. Zapraszam na relacje tekstową live!