0:1
(0:1)

Koniec. Szkoda tej okazji Sokoła. Radomiak przegrywa w Tychach

90'

Sokół zmarnował piłkę meczową! Zawodnik z lewej strony boiska stanął sam na sam z Jałochą i uderzył wprost w bramkarza!

Strzelał mocno Mikita, ale trafił w stojącego na linii strzałów obrońcę.

5 minut doliczył arbiter

88'

Grzeszczyk - Paprzycki

87'

Meik Karwot

86'

Zakotłowało się w polu bramkowym Jałochy, ale żaden z zawodników Radomiaka nie był w stanie umieścić piłki w siatce!

Strzelał Leandro Rossi, jednak piłka została zablokowana. Będzie rzut rożny

Mocno ofensywna zmiana w Radomiaku, ale w Tychach nie ma czego bronić

84'

Gąska, Bodzioch - Sokół, Felipe

82'

Dośrodkowanie Gąski z rzutu wolnego, ale tym razem piłkę pewnie chwyta Jałocha

79'

Co za okazja dla radomian! Gąska dośrodkował na głowę Raphaela Rossiego, ale ten minimalnie chybił!

77'

Bramka dla GKS-u, ale wcześniej gwizdek arbitra, który dopatrzył się faulu na Bodziochu

76'

Lewicki, K. Piątek - Damian Nowak (były napastnik Radomiaka), Moneta

70'

Co za strzał Gąski!!! Niestety uderzenie pomocnika zza pola karnego trafiło w poprzeczkę bramki GKS-u!

Podwójna zmiana w GKS-ie

65'

Podwójna zmiana w Radomiaku. Na murawie są Mikita i Kaput, którzy zmienili Kozaka i Karwota

64'

Brawa dla Kochalksiego! Dwukrotnie golkiper Radomiaka musiał wykazać się refleksem po strzałach rywali z pola karnego

63'

Kolejna ofensywna akcja gospdoarzy, jednak piłkę po dośrodkowaniu na róg wybija Bodzioch

62'

Zza pola karnego uderzał Steblecki, ale niecelnie

60'

Sirk w miejsce Angielskiego

Na rozgrzece już jest Rok Sirk. To właśnie on jako pierwszy wejdzie na murawę

58'

Łukasz Sołowiej

55'

Groźnie pod bramką Radomiaka. Z piłką wpadł w pole karne Kacper Piątek, ale jego mocne uderzenie broni Kochalski!

53'

Stały fragment gry dla radomian, ale piłka w dłoniach Jałochy

49'

Faul w środkowej strefie boiska i ukarany kartką Jakub Piątek

Zieloni grają w osłabieniu, ale staraja się atakować. M.in., strzelał Karwot, ale piłka w dłoniach Jałochy

Sędzia Rasmus rozpoczął 2. połowę

Koniec 1 połowy

Kolejna kartka za dyskusje. Tym razem dla Leandro!

Arbiter doliczył jedną minutę

Radecki. Wyskoczyła cała ławka zawodników rezerwowych Radomiaka! Ale protesty nic nie dały!

Radecki

44'

GOL! Bramkę z rzutu karnego zdobył Łukasz Grzeszczyk. Kapitan GKS-u strzelił w sam środek bramki

Trener Dariusz Banasik

Jakubik za dyskusje z sędzią

Nic nie wskazywało na to, że dojdzie do "jedenastki". Piłkę w środkowej strefie boiska stracił Leandro, a w polu kanrym Jakubik faulował rywala! Z decyzją arbitra nie zgadzają się przyjezdni

42'

Rzut karny dla GKS-u!

37'

Mateusz Radecki

35'

Mogło być 1:0 dla Zielonych. W polu karnym do piłki dopadł Gąska, ale jego strzał z lewej nogo i centymetry minął słupek bramki GKS-u!

32'

Soczyste uderzenie z lewej nogi Szeligi, ale pewnie interweniuje Kochalski

30'

Rzut rożny dla Radomiaka, ale Grzeszczyk wyjaśnia sytuację

26'

Dośrodkowanie piłki w pole karne przez Jakubika, ale Gąskę uprzedził Jałocha

Od kilku minut śmielej zaatakowali gospodarze. Teraz sporo pracy mają defensorzy Radomiaka

22'

Sebastian Steblecki w środkowej strefie boiska fauluje Leandro. Skrzydłowy Radomiaka już się podniósł i może kontynuowac grę

20;

Szymon Lewicki umieścił piłkę w bramce Radomiaka! Na szczęście dla Zielonych gol nie został uznany , bo asysten Paulina Baranowska zasygnalizowała spalonego

18'

Kolejna okaza Radomiaka. Tym razem uderzał Angielski, ale na posterunku Jałocha

16'

Tym razem z prawej strony w pole karne wpadł Jakubik, dograł piłkę do Gąski, ale jego strzał z woleja poszybował ponad poprzeczką

13'

Kontratak GKS-u, ale szybciej do piłki dopadł Mateusz Kochalski i wybił ja na aut. Było groźnie

8'

Wiktor Żytek uderzał z dystansu, ale także w nią nie trafił

6'

Dość żywy mecz od początku, a teraz potężnie strzelał Radecki, ale obok słupka

Nic z niego nie wynikło , bo na posterunku znaleźli się defensorzy Radomiaka

4'

Kontratak gospodarzy. GKS wywalczył rzut rożny

3'

Dobra ofensywna akcja Zielonych. Jakubik dośrodkował w pole karne, ale tam źle piłkę opanował Angielski

1'

Damian Gąska podał do Karola Angielskiego, a ten z narożnika pola karnego strzelił w kierunku bramki Konrada Jałochy, ale piłka przeleciała dobre kilka metrów od słupka