Faulowany w polu karnym Radomiaka Nascimento. Mamy rzut wolny

Piłka dla Radomiaka. Mamy rzu z autu na swojej połowie

Jest rzut wolny dla Miedzi

91'

W pole karne Radomiaka wbiega już Lenarcik!

91'

Mogło być 2:0, bo Kozak wyłożył piłkę Mikicie, ale ten z bliska nie trafił w bramkę!

90'

Rozpoczął się doliczony czas gry

Abramowicz za odkopnięcie piłki

85'

Leandro - Mikita

Wejście lewą stroną boiska Kozaka i skrzydłowy wywalczył rzut rożny

84'

Drzazga - Azikiewicz

Radomiak bardzo konsekwentnie. Oddala grę od własnej bramki

Roman - Kaczmarek

79'

Gąska - Nascimento

Za chwilę będzie kolejna zmiana bo już przy linii bocznej stoi Nascimento

78'

Raphael Rossi wyjaśnia kontrę Miedzi

Radecki - Kaput

74'

Upadł w polu karnym Angielski, ale tam nic nie było. Dobra decyzja Marciniaka, który nie przerwał gry

71'

Dokonała interwencja Kochalskiego po strzale z najbliższej odległości Bednarskiego, ale zawonik Miedzi był na spalonym

Dobra postawa Zielonych. Goście pomimo prowadzenia utrzymuja się przy piłce, a rywale zupełnie nie zagrażają bramce Kochalskiego

Radomiak wciąż bez zmian

68'

Rzut wolny. Dośrodkowywał Gąska i do piłki nie dopadł Radecki, ale zabrakło niewiele

Piłkarze Radomiaka teraz bawią się z rywalami... Dwie kolejne piłki pomiędzy nogami rywali zapisał na swoim koncie Kozak

65'

Joan Roman

We wszystkich spotkaniach póki co prowadzą goście...

W toczonych meczach: Resovia - Odra 0:1, GKS Jastrzębie - Puszcza 1:2

Makuch - Bednarski

63'

Radomiak stara się utrzymać przy piłce. W środkowej strefie faulowany Abramowicz

61'

Zieliński próbował dośrodkowywać, ale wyszedł mu strzał i Kochalski po raz pierwszy w tej części meczu chwyta piłkę

Miedź nie ma nic do stracenia. Musi atakować, a to oznacza że Zieloni będą kontratakować...

57'

Kontratak Radomiaka 3-2. Leo do Gąski, ale strzał pomocnika obok słupka!

Potrzebna teraz pomoc medyczna. W środkowej strefie boiska leży Leandro

50'

Na piłkę w polu karnym wbiegł Jakubik i mocnym strzałem pokonał Lenarcika!!!

Damian Jakubik!!!

48'

Strzał z lewej strony boiska Angielskiego, ale wybronił Lenarcik

Bez zmian w obu drużynach

Rozpoczęła się II połowa

Sędzia Marciniak nie doliczył nawet minuty

Koniec 1 połowy

44'

Abramowicz dośrodkowywał, a do strzały przewrotką składał się Angielski. Napastnik nie trafił w piłkę!

43'

Radomiak przed szansą. Radecki uderzał głową, ale nieznacznie chybił!

42'

Kolejny rzut rożny dla Radomiaka

41'

Dużo trudniejsza pozycja do oddaniu strzału i właśnie teraz uderzał Jakubik. Strzał mocny, ale i niecelny

39'

Z piłką w pole karne wpadł Damian Jakubik, ale zamiast strzelać to zbyt długo zwlekał i wywalczył rzut rożny

38'

Bez sytuacji bramkowych, ani bez strzałów w ostatnich framentach

Radomiak uzyskuje przewagę. Jest częściej w posiadaniu piłki

30'

Uderzenie zza pola karnego Angielskiego, ale nieskutecznie. Piłka wyszła na aut...

Boisko jest abrdzo dobrze przygotowane, ale dość mokre przez opady deszczu

27'

Kąśliwy strzał Gąski zza pola karnego, ale na posterunku Lenarcik

25'

Wyrównane te pierwsze 25. minut. Obie drużyny walczą o to kto przejmie środek boiska

Mecz się zaostrza. W środkowej strefie boiska faulował Cichocki

Krzysztof Drzazga

15'

Ponownie zbyt lekko żeby zaskoczyć golkipera Miedzi. Strzelał Gąska

12'

Leandro w zamieszaniu strzela, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Lenarcika

9'

Stały fragment gry. Miedź wykonywałą rzut wolny, ale uderzenie Pinillosa pewnie chwyta Kochalski

7'

Pierwsza groźna akcja Radomiaka, ale strzał Abramowicza w boczną siatkę

Oczywiście sympatycy Zielonych są poza ogrodzeniem, bowiem na mecz wejść nie mogą