Broń Radom vs Legionovia Legionowo (relacja LIVE)

0:2
(0:1)

Pora rozegrania meczu nie jest przypadkowa. Otóż od piątku do niedzieli w Radomiu odbywają się lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski U-20. Dlatego też pojedynek piłkarski rozpocznie się o godz. 19, a arbitrem będzie Dawid Szczytniewski z Płocka.

KONIEC MECZU!

Pojedynek potrwa jeszcze co najmniej sześć minut

90'

Zawistowski

89'

Kolejna podwójna zmiana - Kaczorowski - Bućko, Karabin - Worach

86'

Podwójna zmiana: Trubeha - Mich, Kluska - Zawistowski.

83'

Leśniewski

82'

Stefański - Głowacki

78'

Powinno być 1:2! Sam na sam z bramkarzem Legionovii znalazł się Smuczyński i zamiast podawać do Goliasza, który miał przed sobą pustą bramkę, to podał... do Błesznowskiego!

77'

Śliwiński - Goliasz

75'

Bezpośredni strzał z rzutu wolnego, ale na posterunku Zacharski

74'

Leży na murawie ejden z zawodników Legionovii. Potrzena jest pomoc medyczna

68

Dąbrowski - Kowalski

66'

Ładna akcja skrzydłem w wykonaniu Kielaka, ale strzał nie był już tak efektowny i piłka w dłoniach Błesznowskiego

64'

Spore zamieszanie w polu karnym Legionovii, ale w porę sytuacje wyjaśnia Choroś

60'

Błąd defensorów Legionovii w wyprowadzaniu piłki. Te przejął Smuczyński, ale zamiast podawać do lepiej ustawionego Śliwińskiego, sam pokusił się o strzał. Ten był niecelny

58'

Gospodarze próbują swoich szans, ale ich ataki nie są przekonujące

55'

Karol Barański

Kolejny stały fragment gry. Tym razem Bajdur dograł na przedpole do osamotnionego Trubehy, a ten technicnzym uderzeniem umieścił piłkę w siatce

51'

Druga bramka dla gości

Młodzieżowiec opuszczał boisko lekko utykając więc niewykluczone, że zmiana podyktowana została kontuzją

47'

Zmiana w Broni. Machajek - Smuczyński

Obie drużyny bez zmian w składach

Arbiter z Płocka rozpoczął II połowę

Na świetlnym zegarze 44:40 a arbiter zakończył I połowę. Według jego zegarka minęło 45. minut...

40'

Duże szczęście mieli teraz radomianie. Trubeha w łatwy sposób wymanewrował dwóch obrońców Broni znalazł się przed Zacharskim, ale z ostrego kąta nieznacznie chybił

38'

Próbował dośrodkowywać Stefański, ale wyszedł centroształ. Metr ponad poprzeczką

34'

Ponownie Stefański, ale teraz z drugiej strony. Tym razem za lekko i obrońcy wybijają piłkę

33'

Drugi rzut rożny dla radomian. Stefański dośrodkowywał uderzał Śliwiński, ale po rykoszecie i będzie kolejny korner

30'

Kontratak Legionovii, ale piłka poza boiskiem. Nie zrozumieli się teraz zawodnicy gości

Kolejny celny strzał Broni. Głową Jagieła, ale w środek i bez kłopotów Błesznowski

28'

Po strzeleniu bramki, goście cofnęli się i teraz to Broń częściej w posiadaniu futbolówki

25'

Broń wykonywała stały fragment gry, ale wstrzelenie piłki w pole bramkowe Stefańskiego, wypiąstkował Błesznowski

20'

Kolejna groźna akcja gości. Tym razem w pole karne wpadł Trubeha i zamiast strzelać, starał się podawać i akcję wyjaśnili Broniarze

Michał Bajdur zachował się najprzytomniej w polu karnym i przy biernej postawie defensorów huknął nie do obrony

18'

GOL! dla Legionovii

17'

Ładna akcja radomian. Piłkę na przedpolu pola karnego przejął Jończyk i uderzył bez zastanowienia. Piłka nieznacznie przeszła obok słupka

14'

Było groźnie pod bramką Besznowskiego. Mocny wrzut wykonał Stefański, a jeden z obrońców Legionovii o mało co nie zaskoczył swojego bramkarza!

10'

Mecz toczy się w środkowej strefie boiska. Radomianie po nieco bojaźliwym początku, teraz grają nieco wyżej

7'

Pierwsza ofensywna akcja Broni. Uderzał głową Kielak, ale dwa metry ponad poprzeczką

6'

Wciąż przeważa zespół gości. Tym razem strzelał z dystansu Kluska, ale tyle mocno co niecelnie

3'

Pierwszy rzut rożny, ale piłkę wyjaśniają defensorzy Broni

2'

Andrzej Trubeha przepchnął w polu karnym Carlosa Saavedre i uderzył z ostrego kąta, ale wprost w ręce Zacharskiego

Zaczynamy mecz 6. kolejki III ligi

Trwa losowanie i już wiemy, że mecz rozpocznie zespół gospodarzy

Zawody poprowadzi arbiter z Płocka - Dawid Szczytniewski

Broń w jednolitych czerwonych strojach, zaś Legionovia w białych

Popularna Novia w następującym zestawieniu: Błesznowski - Kaczorowski, Gibas, Kluska, Bajdur, Koziara, Karabin, Barański, Dąbrowski, Trubeha, Choroś

Broń zagra w następującym składzie: Zacharski - Jończyk, Jagieła, Machajek, Saavedra, Dąbrowski, Śliwiński, Elian, Stefański, Kielak.

Z kolei gospodarze przed własną publicznością prezentowali się dwukrotnie. Najpierw radomianie pokonali Błoniankę Błonie, a następnie 1:1 zemisowali ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Obie drużyny już na rozgrzewce. Goście z Legionowa w trzech dotychczasowych meczach wyjazdowych zdobyli komplet punktów i nie stracili żadnego gola