Warta Poznań - Radomiak Radom (relacja LIVE)

2:0
Kupczak 67., 83.

90'+8'

Koniec spotkania. Warta Poznań wygrywa 2:0 z Radomiakiem Radom i w przyszłym sezonie zagra w PKO Ekstraklasie. "Zieloni" pozostają w Fortuna 1. Lidze.

90'+8'

Górski przedzierał się w polu karnym, ale stracił piłkę.

90'+7'

Miszta zaczyna od bramki.

90'+7'

Rożny dla Warty Poznań.

90'+6'

Radomiak faulował w środkowej strefie boiska.

90'+5'

Złe wybicie Miszty, ale piłkarz Warty na spalonym.

90'+5'

Rożny dla Radomiaka.

90'+4'

Szczepaniak dostał drugą żółtka kartkę, a w konsekwencji czerwoną za faul na Rafale Makowskim.

90'+2'

Abramowicz wgrywał w pole karne, ale piłka wyszła poza plac gry.

90'+2'

Górski faulowany. Rzucił się na rywala. Kartki dla Górskiego i Laskowskiego.

90'

Dla Leandro na ławce rezerwowych.

90'

Sędzia doliczył 7 minut.

90'

Zaczyna się 90' minuta spotkania.

88'

Dobre dośrodkowanie Abramowicza. Górski minął się z piłką.

88'

Jakóbowski ukarany za faul na Fundambu.

87'

Piłka w rękach Miszty.

87'

Rożny dla Warty.

86'

Fundambu za Leandro.

86'

Jakubik poza boiskiem w jego miejsce Dominik Sokół.

84'

Czerwoną kartką ukarany radomski szkoleniowiec.

83'

Kupczak pewnie. Warta prowadzi 2:0.

82'

Kolejny karny dla Warty

81'

Kolejny VAR. Sędzia sprawdza czy Jakóbowski był faulowany w radomskim polu karnym.

81'

Radomiak atakował, ale głupie zagranie Karwota przerwało akcję "Zielonych".

80'

Jakóbowski wpadł w pole karne i się przewrócił. Faulu nie było.

79'

Kartką upomniany Szczepaniak.

79'

Groźny strzał Kieliby.

78'

Radomiak wybija. Michalski faulował przy próbie przejęcia piłki.

78'

77'

Swoich sił spróbował Michalski. Niestety uderzenie daleki od ideału.

76'

Górski faulowany. 40 metrów do bramki Warty.

75'

Pewna interwencja Miszty.

75'

Druga zmiana w Warcie. Schodzi Spławski w jego miejsce Mateusz Szczepaniak.

73'

Teraz upomniany Kaput.

72'

Leandro minął Grobelnego, ten ukarany żółtą kartką.

71'

Schodzi Banasiak w jego miejsce Maciej Górski.

71'

Kapitalne uderzenie Makowskiego tuż obok słupka.

69'

Warta dalej atakuje. Jednak gospodarze przekroczyli przepisy gry w piłkę nożną.

67'

Mateusz Kupczak pokonał Misztę. 1:0 dla Warty Poznań.

66'

Karny dla Warty.

64'

Sędzia jednak sprawdza ostatnią akcję na VAR-ze.

63'

Jeden z poznaniaków padł w radomskim polu karnym. Faulu nie było, ale kibice protestują.

62'

Banasiak w pole karne do wybitej piłki dopadł Michalski, ale uderzył wysoko nad bramką.

61'

Kaput faulowały Kieliba ukarany żółtym kartonikiem.

59'

Ucierpiał Adam Banasiak. Sędzia przerywa grę.

58'

Zmiana w Warcie Adrian Laskowski w miejsce Roberta Janickiego.

57'

Dośrodkowanie Abramowicza. Cichocki doszedł do piłki, ale uderzył obok lewego słupka poznańskiej bramki.

57'

Dobre dośrodkowanie Abramowicza. Michalski zamykał akcję z prawej strony, ale został uprzedzony przez obrońców Warty. Kolejny rożny dla "Zielonych".

56'

Michalski faulowany w środku boiska. Radomiak utrzymuje się przy piłce.

54'

Słabe dośrodkowanie Abramowicza. Warta wybija na aut.

53'

Kapitalny przerzut Nowaka do Banasiaka. Ten wbiegł w pole karne i szukał Leandro. Brazylijczyk uprzedzony przez obrońców. Róg dla Radomiaka.

52'

Michalski faulował Spławskiego podczas walki w polu karnym.

52'

Leandro powalczył na skrzydle. Grobelny wybił piłkę na rzut rożny.

51'

Sporo bałaganu na boisku. Akcja za akcję z obu stron. Ostatecznie ten ping pong przerwany faulem Warty Poznań.

49'

Rajd Leandro na prawym skrzydle. Brazylijczyk szukał kolegów w polu karnym Warty, ale gospodarze oddalili zagrożenie.

48'

Trochę chaosu, ale z niego urodziła się szansa dla Radomiaka. Niestety dośrodkowanie Abramowicza zablokowane przez obrońców Warty.

47'

Jakóbowski faulował Jakubika. Radomiak zaczyna od rzutu wolnego.

46'

Jakubik wybija piłkę na aut.

46'

Warta zaczyna II połowę.

45'+2'

Koniec I połowy. Do przerwy Warta Poznań remisuje z Radomiakiem Radom 0:0.

45'+1'

Rybicki wywalczył rzut rożny dla Warty Poznań.

45'

Sędzie doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

45'

Spławski faulowany przy linii bocznej.

45'

Kontra Warty, ale błyskawiczny powrót radomskiej defensywy.

44'

Leandro ponownie faulowany.

41'

Leandro spróbował uderzyć z ok. 30 metrów. Strzał Brazylijczyka mocno niecelny.

40'

Radomiak w natarciu. Podanie Makowskiego wybite przez Kiełba.

39'

Pierwszy strzał Radomiaka. Leandro szalał na skrzydle. Cichocki przyjął piłkę, ale jego uderzenie zostało obronione przez bramkarza Warty. Tylko rożny dla "Zielonych".

38'

Michalski faulowany. Ale Radomiak zaczyna dochodzić do głosu.

37'

Niespodziewany strzał Jakubika daleki od celu.

36'

Leandro faulowany przez Trałkę. Piłkarz Warty ukarany żółtą kartką.

36'

Miszta wznawia grę.

34'

Przerwa na wodę.

34'

Niecelny strzał Rybickiego.

34'

Akcja Abramowicza na skrzydle. Nasz zawodnik minął dwóch rywali i dograł w pole karne, ale tam lepsi okazali się obrońcy gospodarzy.

33'

Kontra Radomiaka zatrzymana faulem w środkowej strefie boiska.

32'

Dośrodkowanie Banasiaka z lewej strony boiska. Obrońcy Warty ponownie wybijają.

31'

Makowski blisko straty w środku pola, ale ostatecznie radomski piłkarz był faulowany.

30'

Kiks Abramowicza. Radomiak traci piłkę.

28'

Świetna akcja Radomiaka. Doskonałe dogranie Makowskiego do Michalskiego. Niestety ten był na minimalnym spalonym.

27'

Kiełb bezpośrednio na bramkę. Miszta na posterunku.

26'

Abramowicz faulował przy linii bocznej. Warta będzie miała rzut wolny na wysokości pola karnego Radomiaka.

26'

Błąd gospodarzy w rozegraniu piłki. Radomiak zaczyna od autu na własnej połowie boiska.

24'

Składna akcja Radomiaka. Niestety podanie Abramowicza nie dotarło do kolegów ustawionych w polu karnym.

24'

Miszta łapie piłkę.

23'

Janicki długo holował piłkę w radomskim polu karny. Radomianie wybiją na rzut rożny.

23'

Nowak wybija piłkę. Tylko aut dla Warty.

22'

Rożny dla gospodarzy.

21'

Akcja Radomiaka w ataku, ale nie było zagrożenia dla bramki Warty Poznań.

20'

Skuteczny zwód Leandro. Brazylijczyk wrzucił piłkę na skrzydło. Tylko aut dla Radomiaka.

18'

Groźna kontra Warty. Jakóbowski mocno uderzył ze skrzydła, a kapitalną interwencją popisał się Cezary Miszta.

17'

Dośrodkowanie Abramowicza. Warta wybija na aut.

17'

Jakubik sfaulował w ofensywie.

16'

Ofensywna akcja Radomiaka. Będzie wrzut z autu na wysokości pola karnego Warty.

14'

Zaskakujący strzał Rybickiego. Piłka przeleciała obok prawego słupka radomskiej bramki.

13'

Kolejny strzał Spławskiego. Miszta zaczyna od bramki.

12'

Niebezpieczne zagranie Leandro. Warta będzie miała okazję na dośrodkowanie w pole karne.

11'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Makowskiego. Piłka w rękach bramkarza Warty Poznań.

10'

Mocny faul na Banasiaku. Spóźniony Michał Grobelny, ale sędzia jeszcze nie sięga po kartkę.

8'

Kolejny atak Warty. Gospodarze przeważają na początku tego spotkania.

7'

Jakóbowski szalał na lewym skrzydle. Dograł w pole karne, ale tam jego kolega źle przyjął piłkę.

6'

Składna akcja gospodarzy zakończona strzałem Rybickiego z 16. metra. Uderzenie poznańskiego pomocnika było niecelne.

5'

Damian Nowak ponownie przekroczył przepisy. Tym razem zagrał piłkę ręką w centralnym miejscu boiska.

4'

Gospodarze na spalonym.

3'

Nowak faulował pod polem karnym Warty.

2'

Słabe dośrodkowanie Kiełba. Radomiak wybija, ale Warta ciągle przy piłce. Akcja gospodarzy zakończona mocno niecelnym strzałem Spławskiego.

1'

Akcja gospodarzy z lewej strony boiska. Będzie rożny dla Warty Poznań.

1'

Strata Karwota.

1'

Radomiak zaczyna. Gramy o awans do PKO Ekstraklasy!

17.38

Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania.

17.35

Dzisiejszy mecz można oglądać na wielkim ekranie rozstawionym na Placu Corazziego w Radomiu. Więcej na ten temat pisaliśmy - TUTAJ.

17.32

Radomiak Radom w półfinale baraży pokonał Miedź Legnica 3:1. Natomiast Warta Poznań okazała się lepsza od Termaliki Nieciecza. Więcej o meczu "Zielonych" można przeczytać TUTAJ.

17.30

Trener Radomiaka Dariusz Banasik zapowiedział walkę o zwycięstwo. Cała rozmowa dostępna TUTAJ.

17.25

Zapowiedź historycznego spotkania można przeczytać - TUTAJ.

17.20

Zapraszamy na relację LIVE z finałowego spotkania barażowego o awans do PKO Ekstraklasy. W decydującym meczu w Grodzisku Wielkopolskim Warta Poznań zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek spotkania o godz. 17.40.