Bramki: Makowski 44, Abramowicz 54, Mikita 62

Co najmniej minutę dłużej potrwa to spotkanie

90'

Musa (Miedź)

88'

Pierwszy celny strzał Miedzi w tym spotkaniu. Uderzenie Romana jednak paruje do boku Miszta

87'

Pietrzyk za Świdzikowskiego (Radomiak)

86'

Michalski (Radomiak)

85'

Cichocki (Radomiak) za opóźnianie gry

84'

Jedna z niewielu prób Miedzi, ale daleka od ideału

80'

Banasiak za Leandro (Radomiak). Brazylijczyk żegnany przez kibiców gromki brawami

79'

Bawi się Radomiak! Leandro pięknie podaje po ziemi do Nowaka, ten strzela i broni Załuska

76'

"Ole" na trybunach. Radomiak ma mecz pod kontrolą, a Miedź Wygląda na pogodzoną z porażką

74'

Nowakowski za Lewandowskiego (Radomiak)

74'

Makuch za Kostorza (Miedź)

74'

Makowski (Radomiak)

73'

Strzał Michalskiego zablokowany, a późniejsza próba Cichockiego niecelna

72'

Centra Abramowicza i w ostatniej chwili Nowak uprzedzony

69'

Trochę zbyt długo zwlekał ze strzałem Leandro i został zablokowany. Tylko korner dla Radomiaka

68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzela Świdzikowski i jeden z defensorów Miedzi wybija piłkę sprzed linii

67'

Techniczne uderzenie Makowskiego i słupek ratuje gości!

65'

Santana (Miedź)

65'

Roman próbował z dystansu, ale strzał zablokowany

64'

Abramowicz dośrodkowuje w pole karne i Załuska bardzo niepewnie interweniuje. Ostatecznie obrońcy gości wybijają futbolówkę

Mikita (Radomiak) upomniany za zdjęcie koszulki

62'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Nowak podaje na drugą stronę górą do Mikity, ten przyjmuje i pewnym strzałem pokonuje Załuskę!

60'

Makowski pognał środkiem boiska, podał do Abramowicza, ten próbował dograć w pole karne, ale w ostatniej chwili akcję przerwali obrońcy Miedzi

58'

"Zieloni" bardzo dobrze zaczęli drugą połowę i dalej naciskają rywala

54'

GOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Co za strzał Abramowicza! Faulowany Leandro i gospodarze mieli rzut wolny z boku pola karnego. Obrońca "Zielonych" przepięknym uderzeniem podwyższa na 2:0!

52'

Dośrodkowanie Michalskiego z rzutu wolnego zbyt mocne

48'

Centra w pole karne Miedzi, ale zagranie Abramowicza nieudane

46'

GRAMY!

Dwie zmiany w przerwie w ekipie Miedzi. Bartczak za Mijuskovicia i Pietrowski za Soljicia.

45'

Koniec pierwszej połowy

44'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! Po zamieszaniu w polu karnym, defensorzy Miedzi wybijają piłkę przed "szesnastkę", tam dopada do niej Makowski, który niezwykle precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje Załuskę!

43'

Rzut wolny dla Radomiaka z około 20 metrów. Piękny strzał Nowaka, ale piłka zatrzymuje się na słupku!

41'

Nie jest to porywające widowisko...

39'

Ładna akcja Radomiaka. Nowak zgrywa do Leandro, ten oddaje strzał, który broni Załuska. Wcześniej jednak sędzia odgwizdał spalonego

38'

Marquitos (Miedź)

37'

Jakubik przyjął i... kopnął w kierunku bramki z 40 metrów. Bo strzałem trudno to nazwać. Piłka niemal trafiła w stojący za bramką samochód

31'

Nowak podaje wzdłuż linii, ale znów zabrakło zawodnika, który zamknąłby akcję

27'

Ładna akcja Radomiaka. Makowski uruchomił Michalskiego, ten podaje wzdłuż linii, ale Nowak nie zamknął akcji. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Leandro, ale strzał Brazylijczyka daleki od ideału

26'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale centra Abramowicza nieudana

25'

Radomiak wysoko naciska na rywala

24'

Strata gospodarzy, piłka trafia pod nogi Makowskiego, ten strzela z około 25 metrów, ale wysoko ponad poprzeczką

21'

Leandro próbował strzelać... z 40 metrów. Próba nieudana - strzał daleko obok słupka

20'

Mikita próbował z dystansu, ale został zablokowany. Chwilę później wrzutka Jakubika i znów wybijają defensorzy gości

17'

Leandro z prawej strony dogrywał po ziemi w stronę Nowaka, ale znowu szybsi byli obrońcy Miedzi

15'

Radomiak prowadzi grę, dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie może sforsować defensywy gości

11'

Jak na razie niezłe tempo tego meczu, ale brakuje sytuacji podbramkowych

10'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Upomniany Soljić

6'

Jakubik przerwał na środku groźnie zapowiadającą się kontrę gości

5'

Mikita przedarł się lewą stroną, ale defensorzy Miedzi wybili na korner pilkę po jego podaniu

3'

Na środku boiska leżał faulowany Leandro, ale z Brazylijczykiem już wszystko w porządku

1'

Piłka w siatce Radomiaka, ale wcześniej na spalonym Kostorz

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.15.08

Oba zespoły już na murawie

g.15.07

Kaput oraz Karwot pauzują dziś w ekipie z Radomia za nadmiar żółtych kartek

g.15.05

W tej kolejce Warta Poznań pokonała Chojniczankę 2:1, a więc "Zieloni" stracili już szanse na zajęcie trzeciego miejsca.

g.15.02

Dzisiejszy mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca

g.15.01

Bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy zapewniły już sobie Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Stal Mielec.

g.15

Oba zespoły mają już zapewniony udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Radomiakowi wystarczy dziś remis, aby zapewnić sobie czwarte miejsce.