PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
(Mikita 12, Nowak 71, Makowski 88 - Gierach 61)

90+4'

KONIEC MECZU! Radomiak wygrywa z Wigrami 3:1

90+3'

Michalski mógł jeszcze dobić rywala, ale zamiast podać, to uderzył w obrońcę Wigier

90+2'

Górski z dystansu, ale piłka ląduje na górnej siatce

90+2'

876 widzów ogląda dzisiejszy mecz

90'

Co najmniej cztery minuty potrwa jeszcze to spotkanie

88'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA! Ładna akcja Radomiaka wykończona pięknym technicznym strzałem Makowskiego!

86'

Znowu Górski. Tym razem jednak niecelnie

84'

Indywidualna akcja Górskiego zakończona strzałem. Broni jednak Balawejder

83'

Lewandowski za Kaputa (Radomiak)

82'

Strzał Wasilewskiego zablokowany przez defensorów Radomiaka

77'

Wasilewski za Louę (Wigry)

75'

Dobry przegląd pola miał Makowski, podał do Górskiego, ale temu po przyjęciu piłka odskoczyła

71'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA! Dośrodkowanie z rożnego, Nowak strzela głową, broni Balawejder, ale piła ponownie trafia do Nowaka, który tym razem uderzeniem nogą pokonuje bramkarza Wigier! Świetne wejście napastnika "Zielonych", który ledwie dwie minuty po pojawieniu się na boisku zdobywa gola!

70'

Zamiast spokojnego i wysokiego prowadzenie, "Zieloni" drżą o wynik...

69

Dwie zmiany w szeregach Radomiaka. Górski za Mikitę i Nowak za Fundambu

66'

Nerwowość wkradła się w poczynania gospodarzy

63'

Coś niesamowitego. Wigry mogły objąć prowadzenie! Żebrakowski wpadł w pole karne i był bliski pokonania bramkarza Radomiaka! Piłkę sprzed linii wybił jednak Michalski

62'

Wełniak za Świątka (Wigry)

61'

GOL DLA WIGIER... Niefrasobliwość Radomiaka została ukarana. Gierach wyszedł sam na sam z Kryczką i pokonał golkipera "Zielonych".

60'

Po dość intensywnym początku drugiej połowy, w ostatnich minutach gra się nieco uspokoiła

51'

Jakubik dośrodkowuje z prawego skrzydła na głowę Makowskiego, który strzela niecelnie

50'

Fundambu wpadł w pole karne i oddał strzał w boczną siatkę

48'

Ponownie Michalski, tym razem z pola karnego, ale niecelnie

48'

Rzut wolny dla Radomiaka z narożnika pola karnego. Abramowicz po ziemi do Michalskiego, ten próbował strzelać, ale został zablokowany

46'

GRAMY! Zaczęli goście

45+1'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45+1'

Ozga (Wigry)

Co najmniej minutę doliczył arbiter

45'

Dośrodkowanie w pole karne, ładnie złożył się Makowski, który dodał strzał, ale nieznacznie niecelny

44'

Radomiak przysnął w ostatnich minutach. Loua podaje na lewo do Bartczaka, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i defensorzy "Zielonych" zabrali mu piłkę

42'

Trochę taka akcja z niczego i niefrasobliwość po stronie Radomiaka. Strzał z dystansu Gojko na rzut rożny paruje Kryczka

41'

Jedna z nielicznych akcji zespołu z Suwałk zakończona niecelnym strzałem Czułowskiego

39'

Fundambu (Radomiak)

39'

Gierach za Aftykę (Wigry)

37'

"Centrostrzał" Aftyki i piłka ląduje na górnej siatce bramki Kryczki

36'

Abramowicz z lewego skrzydła dogrywa w pole karne, tam sprytnym strzałem Sokół chciał pokonać bramkarza gości, ale nie trafił w bramkę

34'

Indywidualna akcja Jakubika zakończona niecelnym uderzeniem

32'

Tym razem to Mikita dośrodkowuje do Michalskiego, ale jego strzał głową bardzo lekki

30'

Michalski podaje z prawego skrzydła w pole karne, ale niezbyt precyzyjnie i zbyt mocno do Mikity

28'

Rzut wolny dla Radomiaka z około 20 metrów. Makowski strzela, ale trafia wprost w mur

27'

Czułowski (Wigry)

26'

Rozpadało się nad stadionem w Radomiu

21'

To powinien być gol! Mikita wyłożył futbolówkę Michalskiemu, ten miał praktycznie przed sobą tylko pustą bramkę, ale źle się złożył do strzału i piłka poszybowała nad poprzeczką

20'

Żółtym kartonikiem upomniany został trener gości Donatas Vencevicius

19'

Indywidualnej akcji próbował Bartczak, ale poradzili sobie z nim obrońcy Radomiaka

18'

Jakubik z prawej strony po ziemi podał w pole karne, ale Sokół nie siegnął piłki

16'

Tym razem strzelał Jakubik, ale został zablokowany. Radomiak "siadł" mocno na rywala

15'

Kolejna próba Fundambu z dystansu. Tym razem niecelnie

14'

Powinno być 2:0! Sokół wpadł w pole karne i oddał strzał, ale w ostatniej chwili piłka trafiła jednak jeszcze w jednego z obrońców Wigier i wyszła poza plac gry

12'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA! Fatalny błąd Aftyki, który zbyt lekko podał do swojego bramkarza. Piłkę przejął Mikita, zbiegł z lewej strony w pole karne i pewnym strzałem po ziemi pokonał Balawejdera!

11'

Makowski pognał środkiem, podał do Mikity na lewą stronę, ale zbyt mocno

9'

Znowu próbował sprzed pola karnego Fundambu, ale tym razem jego strzał zablokowany

8'

Jakubik zamieszał w polu karnym, zwiódł dwóch obrońców, ale dograł niedokładnie i bez zagrożenia pod bramką Balawejdera

5'

Nieporozumienie w defensywie "Zielonych", którego o mało nie wykorzystał Żebrakowski. Czujnie jednak zareagował Kryczka

5'

Po rzucie rożnym dla Radomiaka piłka trafiła przed pole karne, tam dopadl do niej Fundambu, który chciał przelobować golkipera Wigier. Strzał był jednak zbyt lekki

4'

Dość spokojny początek

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.14.53

Dzisiejszy mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin

g.14.52

Nad stadionem gromadzą się ciemne chmury... zapowiada się na burzę

g.14.50

Na ławce Radomiaka natomiast m.in. 15-letni bramkarz Wiktor Koptas (rocznik 2004) i 17-letni pomocnik Dominik Stępień (2002) z Akademii Radomiaka.

g.14.50

W zespole z Suwałk na ławce rezerwowych siedmiu zawodników, z czego sześciu to młodzieżowcy

g.14.48

Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni.

g.14.35

Po 214 dniach kibice wrócili na trybuny radomskiego obiektu. Dzisiejszy mecz będzie mogło obejrzeć do 1022 osób.