Broń Radom - Polonia Warszawa (relacja LIVE)

1:1
(1:0)

KONIEC MECZU. Broń Radom zremisowała z Polonią Warszawa. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do miejscowych, a po zmianie stron poloniści stworzyli więcej okazji strzeleckich i jedną z nich wykorzystali.

90'

Rozpoczął się doliczony czas gry

88'

Bardzo groźna akcja Polonii! Piłkę po kąśliwym strzale "wypluł" Kosiorek, ale defensorzy w ostatniej chwili wyjaśnili sytuację - wybijając na rzut rożny!

87'

Kiks Jagieły w polu karnym, piłkę przewrotką uderzył Pieczara, ale obok słupka

85'

Gospdoarze w ataku. Tym razem główkował Winiarski, ale na posterunku Kowalczyk

84'

Drugi celny strzał piłkarzy Broni (Leśniewski) w tej połowie, ale wprost w bramkarza

81'

Jedynak - Winiarski

80'

Wiśniewski zza pola karnego próbował zaskoczyć Kosiorka, ale strzał był zbyt lekki, by zaskoczył golkipera

77'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wicik. Futbolówka trafiła na głowę Kołtunowicza, ale strzał wprowadzonego pomocnika kilka metrów obok słupka

75'

Mamy kolejne napomnienie. W tym ostrym meczu żółtą kartkę ujrzał Szymczak

73'

W polu karnym padł Nogaj. Kibice, jak i ławka rezerwowych Broni - domagali się rzutu karnego, ale arbiter kazał grać dalej

72'

Dwie kapitalne interwencje Kosiorka! Bramkarz uchronił zespół przed stratą drugiego gola, broniąc z najbliższej odległości strzały Szymczaka i Kobiery!

70'

Dość brzydki zrobił się teraz mecz. Dużo walki, faulów, ale bez sytuacji podbramkowych

69'

Chwilę po wejściu kartka dla Kołtunowicza

68'

Boisko opuścił Śliwiński, a na nim pojawił się Kołtunowicz. Być może pomocnik odmieni losy meczu

65'

Wprowadzony Wilanowski, zapisuje się w portokole sędziowskim

63;

Andrzejewski - Kamiński

62'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Radomianie, którzy dominowali w I połowie, w drugiej nieco oddali incjatywę i to się zemściło

58

Pierwszy stały fragment gry nie przyniósł efektu, bo radomianie wybili piłkę poza linię końcową, ale drugie dośrodkowanie zakończyło się golem. Piłka przeszła ponad Kosiorkiem, a do pustej bramki strzelił Kobiera

58

Sebstian Kobiera

57'

Mamy pierwszy rzut rożny dla Polonii!

55'

Polonia coraz śmielej atakuje, ale wciąż bez powodzenia

54'

Jedynak ostro fauluje i otrzymuje żółtą kartkę

47'

Rzut wolny. Ponownie Wicik, ale bramkarz bez problemów łapie piłkę

47'

Olczak

46'

Zych - Wilanowski

Do przerwy Broń zdecydowanie przeważa i co najważniejsze prowadzi 1:0. Bardzo ładną bramkę, bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego strzelił Przemysław Wicik. Wracamy za kwadrans

44'

Potężne zamieszanie w polu karnym Polonii, ale piłka nie słuchała się, ani Śliwińskiego, ani Czarneckiego i koniec pierwszej połowy

43'

Tak więc przed gospodarzami ósmy rzut rożny. Ponownie mocno Wicik, ale tym razem za mocno

42'

Ładna oskrzydlająca akcja Broni, ale mocne wrzucenie piłki w pole karne przez Nogaja w porę wyjaśniają defensorzy

40'

Radomianie przed meczem czuli respekt przed Krystianem Pieczarą. Póki co bezzasadnie, bo napastnik jest zupłenie niewidoczny

38'

To już siódmy rzut rożny dla Broni, ale bez efektu

35'

Piłkarze Broni w pełni kontrolują przebieg meczu

34'

Piłka w siatce Polonii, ale tym razem gol nie został uznany, bo wcześniej arbiter odgwizdał spalonego

31'

Bardzo dobre prostopadłe podanie od Wojdygi otrzymał Andrzejewski, ale zawodnik nie zorientował się, że futbolówka przejdzie przez defensorów Broni i sytuację wyjaśnił Kosiorek

30'

Strzelał z lewej strony boiska Wiśniewski, ale jego uderzenie zablokowane i Kosiorek nie miał problemów z interwencją

Na potwierdzenie, pierwsza żółta kartka. Otrzymał ją Tomasz Zagórski

27'

Bardzo dużo pracy ma arbiter, bo zawodnicy obu drużyn co chwila leżą na murawie, i to wcale nie z głodu

26'

Bezsprzecznie, jak na razie jest to mecz stałych fragmentów gry

25'

W odpowiedzi centra Kobiery, ale piłkę wybijają Broniarze

24'

Dość dobra interwencja Kowalczyka, po dośrodkowaniu Zagóskiego

21'

Kibice dość głośno powiedzieli, żeby tylko ta sytuacja się nie zemściła

20'

Powinno być 2:0. Sam przed bramkarzem znalazł się Dominik Leśniewski. Zawodnik znajdujący się pięć metrów przed bramką trafił w słupek...!

19'

Jeszcze jeden rzut wolny dla radomian. Tym razem faulowany Czarnecki, a arbiter tylko upomina jednego z polonistów

18'

Kolejny cel strzał w wykonaniu miejscowych. Tym razem główka Śliwińskiego w koszyczku Kowalczyka

16'

Rośli defensorzy Polonii wyjaśnili sytuację

16'

Rzut wolny dla Broni w okolicach narożnika rożnego. Będzie gorąco.

15'

Teraz w ataku pozycyjnym Polonia. Nie ma się jednak czemu dziwić, bo przecież "Czarne Koszule" przegrywają

Kosiorek po złapaniu piłki po strzale Zycha, dalekim podaniem obsłużył Nogaja. Ten został przed polem karnym faulowany, a do piłki podszedł Przemysław Wicik. Kapitan Broni tak precyzyjnie uderzył, przy słupku, że Kowalczykowi pozostało jedynie wyjęcie jej z siatki!

11'

Goooool dla Broni!

10'

Z odległości blisko 35. metrów bramkarza radomian próbował zaskoczyć Patryk Zych, ale piłkę chwycił Kosiorek

9'

Nieudane dośrodkowanie Patryka Czarnoty, ale pewnie na przedpolu Bartosz Kowalczyk

8'

Miejscowi zepchnęli rywali na ich połowę, a Polonia liczy na kontry

6'

Do trzech razy sztuka? Nie w przypadku Broni. Po trzecim rzucie rożnym, piłkę głową uderzał Kamil Czarnecki, ale metr ponad poprzeczką

5'

Niepewna interwencja bramkarza Polonii, i jeszcze jeden stały fragment gry. Tym razem z drugiej strony bramki

4'

Sebastian Kobiera blokuje dośrodkowanie Nogaja. Będzie rzut rożny

3'

Leżał Przemysław Nogaj, ale gwizdek arbitra milczał. Od autu Polonia

2'

Szybkie wyjście z kontrą Polonii. Wychodzącego na czystą pozycję Tomasza Andrzejewskiego ubiegł Jakub Kosiorek

1'

Udana pułapka ofsajdowa gospodarzy. Na spalonym Bartosz Wiśniewski

Rozpoczął się mecz 17. kolejki III ligi. To ostatni pojedynek rundy jesiennej.

Już po losowaniu. Drużyny zmieniają strony, a od środka jako pierwsi rozpoczną poloniści

Sędzia właśnie wyprowadza zepsoły na murawę. Polonia w tradycyjnych czarnych koszulkach, białych spodenkach i czarnych getrach. Z kolei Broń na biało-niebiesko-biało

Arbitrem dzisiejszych zawodów będzie Paweł Gwiazda, reprezentujący MZPN okręg Ciechanów

Za Bronią przemawiają także ostatnie bezpośrednie pojedynki. Podopieczni Dariusza Różańskiego w czterech ostatnich meczach z Polonią, wygrywali trzykrotnie, a raz padł remis.

Gospodarze do meczu przystępują po wyjazdowym zwycięstwie 3:2, nad Unią Skierniewice. Za to drużyna popularnych "Czarnych Koszul", w ostatnich ośmiu pojedynkach uzyskała tylko punkt!

Z kolei trener Polonii Krzysztof Chrobak postawił na następującą jedenastkę: Kowalczyk - Szymczak, Zajączkowski, Zych, Andrzejewski, Pieczara, Wiśniewski, Kobiera, Wojdyga, Olczak, Rakowski.

Gospodarze, a więc zawodnicy Broni wybiegną w następującym zestawieniu: Kosiorek - Wicik, Jagieła, Zagórski, Nogaj, Czarnecki, Leśniewski, Czarnota, Kventsar, Śliwiński, Jedynak.