Finał Mirax Pucharu Polski: Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha (relacja LIVE)

1:2
(0:1)

Bramka w doliczonym czasie gry Kacpra Raka i podwyższenie rezultatu po golu samobójczym, tuż po przerwie - zadecydowało o triumfie Oskara. Pilica, choć atakowała, to odpowiedziała jednym trafieniem, autorstwa Michała Dobkowskiego. Obie drużyny wywalczyły awans do pucharowych rozgrywek wojewódzkich. Te odbędą się wiosną 2020 roku.

KONIEC MECZU. Oskar Przysucha po trzech latach, ponownie zdobył Mirax Puchar Polski

90'+4

Nowosielski - Kokosza

90'+2'

Zmiana w Oskarze. Kozakiewicz - Wołowiec

90'

Trwa doliczony czas gry. Sędzia do regulaminowych 90 minut dołożył cztery

89'

Błąd Grejbera i piłkę w polu karnym przechwycili zawodnicy Pilicy. W potężnym zamieszaniu podbramkowym z najbliższej odległości Jaworski ponad poprzeczką!

88'

Uderzał z wolnego Marcin Bykowski, ale Grejber wybija piłkę na rzut rożny

85'

Szczodry za Rawskiego. Pilica próbuje zmienić wynik, ale wciąż bez efektu

83'

Kolejna zmiana. Tym razem w Pilicy: Klinicki opuszcza boiska a na nim zameldował się Filip Kacperkiewicz

80'

Rak opuszcza boisko. Wchodzi na nie Leśnowolski

79'

Trener Górak nakazuje swoim podopiecznym wyższe wyjście do rywala, a nie tylko ograniczanie się do obrony

74'

W końcu ataki Pilicy przyniosły efekt. Na bramkę Grejbera zza linii 16 metra uderzył Michał Dobkowski a piłka jeszcze zrobiła kozioł przed golkiperem i wpadła tuż przy słupku

72'

Teraz Kucharczyk przed szansą zdobycia kontaktowego gola, ale w porę sytuację wyjaśniają obrońcy Oskara

69'

Wydaje się, że Pilica bije głową w mur. Białobrzeżanie niemalże nie opuszczają połowy Oskara, ale wynik wciąż pozostaje bez zmian

66

Paterek zszedł a na boisku pojawił się Marcin Bykowski

66'

Patryk Grejber po raz kolejny ratuje Oskara. Strzelał z ostrego kąta Kucharczyk, a golkiper wyekspediował piłkę na rzut rożny

63'

Ataki Pilicy, ale bez konsewkencji. Teraz próbował z 30 metrów Mateusz Jaworski, jednak w sam środek bramki Oskara

56'

Bardzo efektowna parada w wykonaniu Grejbera. Strzelał z rzutu wolnego Marcin Rawski a golkiper wybił piłkę w ostatniej chwili

54'

Podwójna zmiana w Pilicy: Za Zawadzkiego - Skałbania, a Stanisławskiego zmienił Dobkowski

53'

Kolejny strzał na bramkę Oskara, ale uderzenie Michała Kucharczyka zbyt słabe

49'

To były dwa potężne ciosy wymierzone w Pilicę. Najciekawsze jest to, że Oskar w tym meczu oddał tylko jeden celny strzał na bramkę

46'

Pierwsza akcja po zmianie stron i drugi gol dla Oskara! Piłkę w pole karne dośrodkował Piotr Kornacki a w zamieszaniu podbramkowym futbolówkę w swojej bramce umieścił jeden z defensorów Pilicy

46'

Druga połowa rozpoczęta

Koniec pierwszej połowy. Prowadzi Oskar, który w tej części oddał tylko jeden celny strzał na bramkę Wiktora Brożyny. Wracamy za 15 minut

45'+1'

Kapitalna bramka w wykonaniu Oskara! Kacper Rak wymanewrował trzech obrońców Pilicy, strzelił zza pola karnego a futbolówka wpadła pod poprzeczkę!

45'

Dawid Muc (arbiter techniczny) pokazał, że piłkarze pograją o dwie minuty dłużej

43'

To już czwarta żółta kartka. Tym razem Piotr Nowosielski

41'

Rafał Białecki uderzał na bramkę Oskara głową, ale nieznacznie obok słupka

39'

Bojek - Clement Sihle Qwabe

36'

Poza boiskiem kontuzjowany Michał Bojek

35'

Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Bartłomieja Zawadzkiego, ale tuż ponad poprzeczką

30'

Niewiele ciekawego na boisku. Po dwóch kwadransach, typowy mecz walki

28'

Stały fragment gry. Dośrodkowanie Piotra Nowosielskiego, ale w porę sytuację wyjaśniają defensorzy Pilicy

24'

Patryk Walasek

22'

Ponownie Paterek zagroził bramce Oskara, ale tym razem wywalczył rzut rożny

19'

Seria trzech rzutów rożnych w wykonaniu Oskara, ale bez efektu

18'

Rzut wolny z ponad 25 metrów, ale Paterek wysoko ponad poprzeczką

17'

Cezary Kubryn

16'

Teraz to Pilica częściej w posiadaniu piłki, ale bez efektu bramkowego

12'

Doskonała akcja Pilicy. Przed Patrykiem Grejberem znalazł się Konrad Paterek, ale to golkiper Oskara wyszedł obronną ręką z tej sytuacji

8'

Mateusz Jaworski

7'

Pojedynek toczy się w środkowej strefie boiska

4'

Pomoc medyczna, bo na boisku leży Bartłomiej Michalski (krótka przerwa w grze)

3'

Koljena udana pułapka ofsajdowa Oskara

2'

Pierwsza groźna akcja Pilicy, ale na spalonym Konrad Paterek

1'

Rozpoczęła Pilica Białobrzegi

16:59

Losowanie wygrał kapitan Pilicy: Mateusz Jaworski

16.58

Finaliści już na boisku

16:55

Zawodnicy Oskara zagrają w strojach: niebiesko-czarno-niebieskich a Pilica w jednolitych czerwonych

16:43

Najlepsi strzelcy Mirax Pucharu Polski: Tomasz Janiszewski (Oskar) - sześć Michał Kucharczyk (Pilica) - cztery

16.34

Z kolei drużyna gości dzisiejszego finału a więc Pilica zacznie w następującym ustawieniu: Brożyna – Michalski, Paterek, Jaworski, Kucharczyk, Białecki, Rawski, Klinicki, Stanisławski, Zawadzki, Kencel.

16.33

Podopieczni trenera Pawła Góraka wystąpią w składzie: Oskar: Grejber – Janiszewski, Sapieja, Kubryn, Nowosielski, Rak, Włodarczyk, Kozakiewicz, Walasek, Bojek, Kornacki.

16:31

Drużyny już na rozgrzewce. W lidze po 11 kolejkach Pilica plasuje się na piątym a Oskar zajmuje ósme miejsce

16:29

W ostatnim bezpośrednim meczu obu drużyn w lidze Oskar zremisował z Pilicą 4:4. Jeśli dziś wynik będzie nierozstrzygnięty to o triumfie, którejś z drużyn zadecyduje dogrywka, lub rzuty karne.

16:26

Znamy arbitrów środowego finału. Jako główny zawody poprowadzi Łukasz Kupidura, a na liniach pomagać mu będą: Kamil Piątek i Jakub Jabłoński. Sędzią technicznym będzie Dawid Muc.

Dzień dobry. Pogodne popołudnie w Radomiu. Na stadionie MOSiR-u o godz. 17 rozpocznie się finał Mirax Pucharu Polski. Zagrają przedstawiciele IV ligi: Oskar Przysucha i Pilica Białobrzegi a triumfator poza okazałym pucharem, otrzyma także czek na 10 tysięcy złotych.