HydroTruck Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (relacja LIVE)

80:74
24:16, 13:18, 14:28, 29:12

80:74

Co za emocje! Koniec meczu - HydroTruck to wyciągnął a kibice krzyczą - Dziękujemy!!!

80:74

Oba rzuty wolne wykorzystane!

Pięć sekund do końca. Goście łapią się za głowy. Faulują Zalewskiego a ten wykonuje dwa rzuty wolne

78:74

Camphor trafia!

77:74

20 sekund do końca! Trafia z pięciu metrów Camphor. Ponadto Amerykanin jest faulowany!

75:74

Dwa rzuty wolne Żółnierewicz , trafia jeden

75:73

Potężny okrzyk radości! Trafia Trotter za trzy!!!

Nie trafia Jevtović, piłka dla radomian

Wszyscy dopingują na stojąco

72:73

Przechwyt radomian. Kontratak wykorzystuje Camphor i już tylko jeden punkt straty! Czas dla trenera Winnickiego (1:28)

70:73

Bogucki trafia spod kosza i jest faulowany. Rzutu wolnego, jednak nie wykorzystuje

68:73

Bogucki wykorzystuje asystę od Trottera

66:73

Błąd defensywy HydroTrucku wykorzystuje Jevtović. Jeszcze jedna przerwa dla radomian (2:41)

66:71

Dambrauskas za dwa oczka

66:69

Do końca meczu trzy minuty i za "trzy" trafia Lindbom. Będą jeszcze emocje!

63:69

Ponownie Piechowicz

61:69

Identyczna akcja, ale tym razem Garbacz

61:65

Cztery punkty Piechowicza. Najpierw wcelował z dystansu a następnie dołożył jeden punkt po rzucie wolnym

51:64

Daniel Szymkiewicz zdobywa swoje kolejne punkty (już ma ich na koncie osiem)

49:57

Szymkiewicz celuje z ponad ośmiu metrów. Piłka ląduje w koszu a trener Witka prosi o czas

45:52

Faul po drugiej stronie parkietu. Trzy próby przed Threattem, wykorzystane wszystkie

45:49

Radomianie powalczyli na tablicy. Zebrali piłkę i ponownie faulowany Camphor. Tym razem 2/2

43:49

Powalony na parkiet Camphor. Sędziowie odgwizdali przewinienie a Amerykanin stanął na linii rzutów wolnych. Wykorzystał jedną próbę

Zmarnowane sytuacje szybko się zemściły. Z dystansu ponownie Garbacz

Za głowę łapie się Lindbom. To samo czynią kibice HydroTrucku. Fin dwukrotnie nie trafia spod kosza, będąc przez nikogo nie atakowanym

39:42

Jeden rzut wolny wykorzystuje Mokros. Koszykarze dziś mają spore kłopoty ze skutecznością rzutów osobistych

36:30

Rozstrzelali się radomianie. Szybki przechwyt i za trzy Lindbom. Fin faulowany, ale dodatkowy rzut wolny wykona po przerwie. Czas wziął Winnicki

33:30

Blokowany Piechowicz, ale piłka trafia do Trottera i ten zdobywa ważne punkty

31:30

W końcu trafia Wojciech Wątroba

Wciąż bardzo dobrze funkcjonuje obrona strefowa Stali. Radomianie w ciągu ośmiu minut tej kwarty zdobyli raptem pięć punktów

29:30

Dambrauskas po minięciu Zalewskiego wyprowadza Stal na prowadzenie. Szybka reakcja trenera Witki i przerwa na żądanie

Po raz pierwszy po wielu latach na parkiecie Jakub Zalewski

29:28

Szymkiewicz wykorzystał jeden z dwóch rzutów wolnych

Jeszcze jedna strata radomian. Przed szansą zdobycia punktów Szymkiewicz, ale faulowany przez Trottera

29:27

Tym razem wsad Mokrosa

Tylko pięć punktów HydroTrucku w tej kwarcie a mamy już pięć minut gry

29:25

Szymkiewicz przypomina się radomskim kibicom i zmniejsza stratę Stali

29:23

Trotter podaje do Odigie a ten potężnym wsadem pakuje piłkę w koszu. Szybka rekacja Jacka Winnickiego, trener wziął czas. Na parkiet powraca Mokros

27:23

Dwa punkty zaliczone. Yancy Gates przed szansą zdobycia dodatkowego oczka, ale nie trafia

Rozpoczęła się druga kwarta. Póki co bez punktów, ale kontuzji doznał Mokros

Tymczasem w rozgrywanym w tym samym czasie meczu I ligi kobiet, HydroTruck Radom po 60. minutach prowadzi ze Spartą Daleszyce 3:0

18:14

1/2 Jevtović. Teraz okres gry, w którym punkty zdobywane są po rzutach osobistych.

18:13

2/2 Lindbom

Pierwsze zmiany w drużynach. Po stronie HydroTrucku pojawił się Bogucki, a w Stali dobrze znany radomskich kibicom Szymkiewicz

16:13

Pierwsze punkty w meczu Trottera. Rozgrywający po indywidualnej akcji od tablicy

14:13

1/2 Jevtović

Połowa kwarty za nami. Dość szybki i póki co "czysty" mecz. Obie drużyny mają zaledwie po dwa faule

14:12

W odpowiedzi zza linii 7.25. m, Mokros. Były reprezentant Polski ma już na koncie 7. punktów

14:9

Trwa bardzo dobra seria gospodarzy. Jeszcze raz Piechowicz!

Pierwsze punkty meczu rzutem z dystansu zdobywa Threatt

Znamy wyjściowe piątki: HydroTruck - Trotter, Piechowicz, Camphor, Lindbom, Odigie. Stal: Mokros, Żołnierewicz, Gates, Dambrauskas, Threatt.

Hala MOSiR-u powoli się zapełnia. Jest też kilkudziesięcioosobowa grupa fanów Stali.

Zarówno HydroTruck, jak i Stal już na parkiecie. W drużynie gospodarzy brakuje kontuzjowanego Artura Mielczarka, ale po raz pierwszy po wielu latach przerwy pojawił się Jakub Zalewski. Zawodnik w ostatniej chwili został zgłoszony do rozgrywek EBL.

Oba zespoły nie tak dawno rywalizowały ze sobą w meczu towarzyskim. W Kaliszu lepsi o trzy punkty (82:79) okazali się podopieczni Jacka Winnickiego.

Witamy z hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Już za niespełna 30. minut rozpocznie się pojedynek HydroTrucku Radom z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski. Póki co obie drużyny w rozgrywkach Energa Basket Ligi nie wygrały.