Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała (relacja LIVE)

1:3 (0:1)
Bramki: Nowak 73 - Roginić 22, Sierpina 50, Ivan Martin Gomez 90+2

90+5'

KONIEC MECZU! Podbeskidzie przerywa serię sześciu ligowych zwycięstw z rzędu Radomiaka w Fortuna 1 Lidze. To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę

90+3'

Bardzo nerwowo w końcówce, ale Radomiak nie uratuje tutaj już choćby punktu...

90+3'

Banasiak (Radomiak).

90+3'

Hilbrycht za Sierpinę (Podbeskidzie)

90+'2

GOL DLA PODBESKIDZIA... Piłkę do siatki pakuje Ivan Martin Gomez

90+1'

Czerwoną kartką ukarany trener Banasik... Nerwy w końcówce

90+1'

Sierpina (Podbeskidzie)

90'

Co najmniej 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

89'

Figiel z dystansu po ziemi, ale bardzo lekko

87'

Żółta kartka dla trenera gości

82'

Banasiak za Kawrota (Radomiak)

82'

Niecelny strzał Mikity po podaniu od Makowskiego

79'

Zieloni znów w polu karnym rywali. Piłka po dośrodkowaniu minęła prawie całe pole karne, dopadł do niej Kaput, ale po jego dograniu nikt nie zamknął akcji

76'

Gomez za Danielaka (Podbeskidzie)

76'

Jakubik strzela mocno i... trafia w twarz jednego z zawodników Podbeskidzia. Piłka wychodzi poza plac gry i tylko korner

74'

Zieloni zwęszyli szansę na remis! Jeszcze nieco ponad kwadrans do końca

73'

GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Wreszcie! Makowski z lewej strony świetnie dogrywa po ziemi, a Nowak pakuje piłkę z najbliższej odległości do siatki!

72'

Nowak (Radomiak)

71'

Dobra okazja Makowskiego, ale pomocnik zbyt długo zwlekał z uderzeniem i został zablokowany

69'

Centra Karwota, ale Nowak nie sięgnął piłki

67'

Sopoćko za Bierońskiego (Podbeskidzie)

66'

Makowski trafiony w polu karnym łokciem przez obrońcę. Kibice domagają się "jedenastki", ale sędzia niewzruszony

65'

Furę szczęścia mieli teraz radomianie! Kontra gości - Sierpina pognał kilkanaście metrów z piłką, wyłożył ją Komorowi, a ten... nie trafił z paru metrów w futbolówkę. To powinien być gol dla Podbeskidzia

62'

Ładna akcja gospodarzy. Makowski wstrzelił piłkę w pole karne, tam czekał Mikita, ale jego strzał został ostatecznie zablokowany

60'

Nowak za Michalskiego (Radomiak)

58'

Makowski do Leandro, ten wpada w pole karne, oddaje strzał, ale sędzia odgwizduje faul w ofensywie. Brazylijczyk faulował przy uderzeniu

56'

Radomianie próbowali coś ugrać na prawej stronie, ale dużo niedokładności

53'

Abramowicz (Radomiak)

52'

Jeśli Zieloni chcą w tym meczu osiągnać korzystny wynik, to muszą się otrząsnąć. Na razie nie wygląda to dobrze

50'

GOL DLA PODBESKIDZIA! Fatalna strata Makowskiego w środku pola, przejmuje piłkę Roginić, który wykłada ją do Sierpiny, a ten pewnym strzałem pakuje futbolówkę do siatki

46'

GRAMY! Zaczęli zieloni

46'

Pierwsza zmiana w Radomiaku. Kaput za Górskiego

Dzisiejszy mecz ogląda 3885 widzów

45+4'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

45+4'

Rzut wolny przy linii bocznej dla Radomiaka. Leandro wykłada piłkę Michalskiemu, ale ten nie trafia czysto

45+3'

Wreszcie ładna akcja zielonych! Michalski podaje do Górskiego, ale ten nie zdołał opanować dobrze piłki w polu karnym i wychodzi ona poza plac gry

45+2'

Próba strzału Leandro i... piłka ląduje na aucie. Wcześniej Mikita podał wzdłuż linii, ale nikt nie zamknął akcji

45'

Co najmniej 4 minuty doliczone do pierwszej połowy

43'

Centra w pole karne, głową strzela Komor i łapie Kochalski

42'

Cóż, Radomiak nie gra dziś do tej pory dobrze

39'

Mikita strzela z pierwszej piłki i trafia w obrońcę

38'

Leandro z rzutu wolnego - trafia w mur

37'

Nożycami probował Roginić, ale źle się złożył do tego uderzenia

36'

Znowu groźnie w polu karnym Radomiaka. Tym razem zieloni w ostatniej chwili blokują strzał Danielaka

35'

Podanie z głębi pola do Michalskiego, ale zawodnik Radomiaka na spalonym. Kibice nie mogą pogodzić się z decyzją arbitra, ale wydaje się, że była ona słuszna

30'

Rozgrzewa się Kaput. Będzie zmiana już w pierwszej połowie?

28'

Mikiat w polu karnym, ale jego uderzenie zablokowane przez obrońców

27'

W ostatnich minutach goście mocno przycisnęli, a Radomiak nie może się odnaleźć na boisku

26'

Świetna szansa dla Podbeskidzia - znowu! Rakowski minimalnie przestrzelił

24'

Kolejna okazja dla gości! Znów Roginić, ale tym razem zbyt długo przytrzymał futbolówkę. Radomiak musi się obudzić...

22'

GOL DLA PODBESKIDZIA! Podanie z głębi pola do Roginicia, ten wbiega w pole karne i technicznym strzałem pokonuje Kochalskiego

21'

Niewiele piszemy, bo niewiele na boisku się dzieje

20'

Tym razem pierwszy celny strzał. Próbował Bieroński, ale bez problemu broni Kochalski

14'

Jak na zawołanie - mamy pierwszy strzał. Uderzenie Figiela z dystansu jednak dalekie od ideału. Bardzo dalekie.

14'

Na razie gra głównie w środku pola, strzałów brak...

11'

Dogranie Michalskiego z wolnego do Abramowicza. Zbyt mocne

9'

Abramowicz znów mocno z autu w pole karne i znów łapie bramkarz rywali

9'

Rzut wolny dla zielonych z około 40 metrów. Michalski na lewą stronę do Leandro, ten po ziemi w pole karne, ale wybijają defensorzy

7'

Na razie niewiele ciekawego się dzieje na boisku

5'

Rzut rożny dla radomian, ale dobrze bronią się goście

3'

Daleki rzut z autu Abramowicza i łapie Leszczyński

2'

Radomianie przejęli piłkę w środku boiska, ale źle podał Michalski i nic nie wyszło z tej kontry

1'

GRAMY! Zaczęli goście

g.14

Radomiak w zielono-białych strojach, Podbeskidzie na niebiesko

g.13.59

Piłkarze Radomiaka wyszli na murawę w białych koszulkach z napisem "Lewy jesteśmy z Tobą" solidaryzując się z kontuzjowanym Mateuszem Lewandowskim, który jest wyłączony z gry na parę miesięcy

g.13.58

Miłą uryczostość przed meczem. Upominki dla zawodników Radomiaka - dla Michała Grudniewskiego za setny występ w zielonych barwach, a dla Leandro za setnego gola w Radomiaku

g.13.57

Obie drużyny już na murawie

g.13.51

Sędzia dzisiejszego spotkania będzie Paweł Malec z Łodzi

g.13.45

Zespoły kończą już rozgrzewkę, za kwadrans początek spotkania!

g.13.40

Ze stadionu MOSiR-u w Radomiu wita Michał Nowak

Dziś w Radomiu piękna słoneczna pogoda i około 20 stopni. O godzinie 14 początek meczu pierwszej z czwartą drużyną Fortuna 1 Ligi!