Bramki: Cichocki 28, Michalski 62 - Nawotka 64

KONIEC MECZU!

90+3'

Kaput z dystansu i strzał zablokowany

90+2'

Radomiak mądrze pod bramką przeciwnika. Zieloni zyskują cenne sekundy. Mikita faulowany z boku pola karnego

90+1'

Górski strzela i broni Perdijić!

90'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie

90'

Kolejna akcja zielonych. Mikita jednak nieco za mocno do Górskiego

87'

Dobre dogranie Mikity wzdłuż linii i centymetrów zabrakło, aby Banasiak sięgnął tę piłkę i wpakował ją do siatki!

85'

Żółty kartonik dla trenera Banasika. Wcześniej dziwna decyzja sędziego

83'

Mikita w odpowiedzi. Też z dystansu. Celnie, ale za lekko

82'

Szwed niecelnie z dystansu

82'

Karwot za Leandro (Radomiak)

80'

4072 kibiców ogląda dzisiejszy mecz

79'

Szwed za Ryndaka (Zagłębie)

76'

Mikita za Michalskiego (Radomiak)

76'

Banasiak (Radomiak)

75'

Znowu Banasiak, ale tym razem po rykoszecie piłkę łapie Perdijić

74'

Banasiak z dystansu, ale obok słupka

74'

Trudne minuty dla Radomiaka

73'

Kochalski niepewny we własnym polu karnym i rożny dla gości

71'

Pierwsza zmiana w Radomiaku. Banasiak za Lewandowskiego

71'

Michalski fauluje z boku pola karnego. Rzut wolny dla Zagłębia. Centrostrzał Pawłowskiego i piłka mija linię końcową

69'

Zagłębie poczuło krew i przycnisnęło

66'

Lewandowski (Radomiak)

65'

Dzieje się na boisku! Leandro uruchamia Makowskiego, ale jego strzał broni golkiper gości

64'

GOL DLA ZAGŁĘBIA! Błyskawiczna odpowiedź rywali. Nawotka z bliskiej odległości pokonuje Kochalskiego

62'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dogranie Abramowicza z lewej strony i akcję zamyka Michalski!

62'

Ładny techniczny strzał Górskiego i broni Perdijić

60'

Górski dziś bardzo dużo pracuje w środku pola

59'

Korner dla Zagłębia. Dośrodkowanie Pawłowskiego i niecelny strzał głową Polczaka

57'

Leandro w pole karne, ale Radkowski uprzedził Makowskiego

53'

Centra Mularczyka w pole karne, ale obrońcy Radomiaka nie dopuścili do strzału

50'

Dośrodkowanie Michalskiego z rzutu rożnego i piąstkuje Perdijić. Do piłki przed polem karnym dopada Jakubik i strzela bardzo niecelnie

47'

Podanie z głębi pola do Piaseckiego i ten trafia w słupek! Wcześniej jednak sędzia pokazał spalonego

47'

Abramowicz w polu karnym rywali, ale podanie zbyt lekkie

46'

GRAMY!

46'

Dwie zmiany w Zagłębiu. Mularczyk za Siniora i   Bilenkiy za Małeckiego

45+1'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

45+1'

Rzut wolny dla radomian i Leandro trafia w mur

45'

Kolejne upomnienie dla rywali - Radkowski (Zagłębie). Ładnie urwał się Górski i był faulowany

44'

Zagłębie gra więcej piłką w ostatnich minutach, ale niewiele z tego wynika

42'

Żółty kartonik dla jednej z osób ze sztabu Zagłębia

39'

Próbował Leandro. Wysoko ponad bramką

38'

Zdecydowana przewaga Radomiaka jak dotąd. Zagłębie bez klarownej sytuacji

35'

Sinior (Zagłębie)

34'

Dogranie w pole karne do Abramowicza, ale ten źle ułożył nogę. Nieudane zagranie

32'

Michalski ładnie przyjął sobie piłkę, zbiegł z lewego skrzydła do środka w pole karne, ale podanie pozostawiło sporo do życzenia

31'

Leandro z dystansu ponad bramką

30'

Rożny tym razem dla Zagłębia, ale piłka minęła wszystkich zawodników po dośrodkowaniu

29'

Dobry wślizg Lewandowskiego we włąsnym polu karnym

28'

GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dośrodkowanie Michalskiego z rzutu rożnego i świetnym strzałem głową popisuje się Cichocki, który pakuje piłkę do siatki!

26'

Michalski strzela z linii pola karnego z powietrza, ale uderzenie zablokowane

25'

Kolejna kontra gości. Podanie z głębi pola do Pawłowskiego, ten jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i obrońcy zielonych opanowali sytuację

20'

Mogło być groźnie pod bramką zielonych. Zagłębie wychodziło z kontrą, ale źle podał Ryndak i futbolówka w rękach Kochalskiego

18'

Holota chciał rozciągnąć grę do lewej strony, ale niedokładnie podał i piłka poza boiskiem

15'

Zagłębie właściwie po raz pierwszy w polu karnym Radomiaka. Po podaniu Ryndaka piłkę zgubił jednak Pawłowski

12'

Dwie piłki na boisku przez moment... rzut sędziowski

12'

Michalski w pole karne do Makowskiego. Strzał tego drugiego zablokowany

11'

Abramowicz próbował z dystansu, ale trafił w jednego ze swoich kolegów

10'

Leandro wywalczył piłkę w szesnastce rywali, zagrał wzdłuż linii, ale nikt nie zamknął tej akcji

8'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale w końcu obrońcy wyjaśniają sytuację

8'

Ponownie z autu Abramowicz, który uruchomił Makowskiego i korner dla zielonych

6'

Długi rzut z autu Abramowicza, ale Górski fauluje bramkarza rywali

5'

Radomiak w ataku pozycyjnym

4'

Na ławkę po dwóch meczach zawieszenia powrócił dziś trener Radomiaka, Dariusz Banasik

2'

Mocny początek zielonych

2'

Centra Michalskiego, ale łapie Perdijić

1'

Już na początku ładna akcja Radomiaka. Z lewego skrzydła dogrywał Leandro, ale nie trafił w piłkę Michalski na piątym metrze

1'

GRAMY! Zaczęło Zagłębie

g.16

Minuta ciszy dla zmarłego w ubiegłym tygodniu byłego bramkarza Radomiaka, Tadeusza Kurka

g.15.57

Obie drużyny już na murawie

g.15.53

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Paweł Pskit

g.15.52

Po raz ostatni radomianie zeszli z boiska pokonani 17 sierpnia, kiedy przegrali u siebie 0:2 z Wartą Poznań. Radomiak notuje obecnie serię czterech spotkań z rzędu bez porażki. Jak będzie dziś?

g.15.50

Już tylko dziesięć minut do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni na ostatnią przedmeczową odprawę

g.15.43

Na stadionie przy Narutowicza zameldowała się już kilkadziesiąt minut temu grupa kibiców Zagłębia. Sektor gości wypełniony w całości

g.15.36

Znamy składy obu ekip, podajemy je poniżej. Radomiak bez zmian w wyjściowym ustawieniu w stosunku do ostatniego spotkania

g.15.35

Ze stadionu przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak

Jak podaje radomski klub, wszystkie bilety na dzisiejsze spotkanie zostały wyprzedane!

Początek meczu Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec w sobotę, 14 września, o godzinie 16.